S teroristami sa nevyjednava hlavne ak majú zbraň pri hlave rukojemníka.
S teroristami sa nevyjednava hlavne ak majú zbraň pri hlave rukojemníka.
Apríli Dombasu tých 8 rokov čo sa tu s radosťou oháňajú trollovia ochotne vracal späť na Ukrajinu. S podporou ruských dovolenkárov.
Pokiaľ šíri proklemelsku fake politiku nech korčuľuje doma a v zahraničí nech nesmradi.
Tak isto ako Slováci pri otvorení prac. trhu v iných krajinách.
Keby bol aj v Uzhorode stále bude v rodnej zemi.
Už si nájdi niečo originálne a nie toto. Týmto ta súdruh Voloda ockoval ako prípravu a ospravedlnenie útoku.
Ty si ani nie ruský troll. Ty si len úplný magor.
To možno preto že nás 40 rokov láskyplne okupoval rus.
Lebo mali za to zaplatené?
Tak si choď kúpiť lístok do Moskvy. Ty umelec.
Ja som s reakciou vlády spokojný. Je to Slovenská vláda.
Nie podporuje nárok každého žiť slobodne vo svojej krajine
Choď tu realitu vyplakať Volodovi. Možno ten mierový konvoj otočí.
Obcania ruska maju na dianie min. dosah. Treba si uvedomit ze ziju v totalite.
Tak to máš šťastie že nie pod krvilacnym Volodom. Blahoželám šťastlivec.
Vazeni, uvedomte si, ze toto je porušenie medzinárodneho práva. Nie je prípustné vojenský napadnúť suverénny štát.
Aspoň vyhrážky by mal robiť dôsledne. Ale bez porady s Kimom to tiež zbabre ako všetko doteraz.
Áno západ. Lebo z východu sa niet čo učiť iba ak brilantne klamať a zatĺkať. Ako keď napadnutie chces maskovať mierovou misiou.
Chcieť a spraviť sú dve veci.
Odporúčame