Okupanti prišli v 68 a čuduj sa svete z Ruska.
Okupanti prišli v 68 a čuduj sa svete z Ruska.
Postupná je len pre Rusofilov. Typu GP čo sa radi strkajú mackovi do ....
To je tak keď mafián príde o svoj vplyv v PZ. A podriadení si po teba prídu.
A kde je písané že môžeš žrať veci bez zaplatenia.
Je jedno kto ich organizuje. Podstatné je aby za svoje správanie niesli aj následky. Bude na sudcovi ako sa s nimi vysporiada a ci to bude odstrašujúce alebo si bude môcť každý robiť čo mu napadne a kdekoľvek.
On nie je smerák. Jeho len platia za trolovanie. Možno aj zlatou mincou.
Kvici Hranol, ktorý pomáhal 12 rokov bohatým stať sa ešte bohatšími. Samozrejme za úbohých 50 % z lupu. Veľa šťastia Slovensko
Už bude spravovať len väzenský ústav ale zvnútra ako pacient.
Nie každému je zhora dané. To bude aj Tvoj prípad.
Koho zaujíma klamár Filcko? Dajte s ním už pokoj. Karma už dobieha aj jeho.
Hranol a ukradnuté vreckové naozaj netrápi.
Pedro už si bol dnes po výplatu? Slušný výkon.
Pustiť domov. Nech si chripocku dolieči sám.
A hlavne to mal monitorovať Bodor. Ty musíš byť aky Exit.
Odporúčame