Asi nie on by chránil najskôr svojich politických väzňov.
Asi nie on by chránil najskôr svojich politických väzňov.
To áno len im zabudli povedať že cvičia ostrimi a v cudzom štáte.
Chce to odvahu postaviť sa za svoj národ a rodinu proti okupantom. Klobúk dole tak ako u nás v 68 ani tu ich nič dobré od RF nečaká. Držte sa svet je s Vami.
Choď si po ruble malcik. Dobré odvedená práca maladec.
Menej telky a konšpiračných článkov. Viac rannej medicíny a budeš kludnejsi.
Súdruh bloger sa môže postaviť pred bankomat RF a potiahnuť ruble za výkon.
Cár Putin vojnový zločinec ho presne vystihuje.
Lenže Čína ich časom zhltne.
To áno po vzore samotného generalisima Stalina.
Samozrejme s veľkou iróniou napísané.
Aj ruskí vojaci prisahajú ľudu a nie krvilačnemu Vladimirovicovi velkemu.
Tak Batuska mierotvorca Vladimirovic sa konečne rozhodol zachrániť Ukrajinský ľud.
To sú také Putinovske nezmysly že to môžu šíriť ďalej len dobre platení trolovia. K tomu nieto čo dodať.
A koľko ich tu máme? No daj číslo.
Konečne už bude pokoj a prestanú sa odbavovať extrémisti na nezmysloch.
Rusi to robia viac ako dobre. Už dávno pochopili že front je až tak posledná voľba. Idú cez net a dezinformácie. A sú viac ako úspešní. Rozdeluj a panuj. Únia je slabý protivník v tomto. A hoci budú stokrát tvrdiť ako ich sankcie posilnili riadne ich serú. Vladka straší aj možnosť blokacie majetku v zahraničí isto nejde o fazuľky.
Odporúčame