SR nie je suverénny štát, medzinárodná vyšetrovacia skupina by došla k záveru, aký nadnárodné riadenie potrebuje.
Vládu dosadili US elity - SR patrí do ich riadiacej sféry.
Najvyšší orgán moci v SR je US veľvyslanectvo.
Ak US elitám vláda v oblasti odlivu peňazí zo SR, v oblasti napr. vojenských misií pri okupovaní cudzích krajín plníúlohy, tak nebudú iniciovať jej odvolanie.
A nie kvôli tomu, že sa niekomu deje krivda.
Ak máte pochybnosti o tom, že vyššie napísané je pravda, počkajte na rozhodnutie Ústavného súdu v otázke referenda.
Ľudia, v službách US elít sú napr. Šeliga, Nagy, Korčok, Zuzanka, a i.
Zuzanka dostala pokyn z US veľvyslanectva, že 580 tis. hlasov má dať na ÚS.
Tam sú ľudia, ktorí dostanú pokyn, že to majú neschváliť.
Ak by tam bol nejaký aktívny vlastenec, tzn, že ÚS by dal referendu zelenú,
tak sú na rade politici a médiá.
Spustia kampaň, prieskumy a ľudí nepríde dosť.
Počuli ste absurdné argumenty Kolíkovej.
Nástrojov na riadenie SR želaným smerom, majú dosť.

