Áno, sme vo vojne.
Milan, nezavádzaj.
Afrika má možno 1,3 mld obyvateľov.
Ale ak by NEPRETRŽITE NIEKOĽKO STOROČÍ, až dodnes, vrátane súčasnosti, nebola na africkom obyvateľstve vykonávaná cielená a programová genocída, tak by Afrika mala dnes možno 3 mld.
Ty to vieš, ja to viem.
Znižujú.
1.Ľuďom je odopieraná normálna zdravotná starostlivosť. Postupne aj sociálna.
A postupne aj individuálna možnosť obživy.
V Snemovni ČR bola prednesená spáva, že ČR vyplácala v 1.Q. 2021 o takmer 15 tis. dôchodkov menej, ako v 1. Q 2020.
2. Ľudia sú CIELENE vystavení stresu, šikane a chaotickým, stále sa meniacim nariadeniam, kvôli ktorým sa zvyšujú tzv. civilizačné choroby.
3. Kontrola pôrodnosti (a tým populácie) je celosvetová, v Číne sa testujú opatrenia pre potreby zavedenia inde vo svete.
4. Znižuje sa úroveň vzdelania, v Európe to nie je tak viditeľné, ale Európa tvorí koľko? 14% populácie?
5. Opatrenia na znižovanie populácie sa najviac testujú v Afrike:
Vojny, chaos, choroby, zrútené štáty, oblasti pod vojenským riadením iných štátov (Francúzsko: Sudán, Mali a i.), oblasti pod riadením zločineckých organizácií, oblasti pod riadením koncernov a ich žoldnierskych armád, oblasti pod riadením WHO, OSN.
Krčméry sa kde učil zavádzať chaos pomocou dezinformačných techník?
Milan, Ty náš statočný, malý Troll.
Ako je možné, že nepolemizuješ so mnou o jasne viditeľnom nadnárodnom riadení , kedy takmer všetky štáty sveta robia tie isté nezmyselné kroky , ktorými sa obyvateľstvo dostáva pod totalitárnu kontrolu.
Pozri si články, aj na pravde, kde sa hovorí o delte, ako síce o infekčnom, ale menej smrteľnom variante.
Zásobuj nás štatistikami o tom, koľko ľudí má následky po delte a koľko ľudí po vakcíne.
Ak sa vakcína následkami blíži k delte, aký je jej význam?
Aký je význam opatrení, zavedených NIMI?
A kto sú ONI?
Naozaj ide o pomoc ľuďom, alebo o zavázanie totalitárneho kontrolingu, ktorý si vždy tak rád vyvracal?
Ty si si nevšimol pošliapavanie ľudských práv, Ústav a zákonov, keď viditeľne zavádzajú Chaos?
Ordo ab chao. Poriadok z chaosu.
Toto známe heslo, zobrazené aj na dolárovej bankovke, ktoré sa dookola pri riadení napĺňa, je práve aktuálne.
Chaos je vytvorený.
Poriadok, ktorý sa vďaka nemu vytvára, je poriadkom koncentráku.
Aj Ty IM pomáhaš.
V zásade už niekoľko rokov žijeme v NWO.
Tzn, že z pozadí sme riadení z jedného, alebo niekoľkých centier.
Najskôr bolo potrebné zlikvidovať tzv. socializmus, aby väčšina krajín bola riadená pod jednotným informačným poľom.
Potom prišiel 11/9 a po ňom celoplanetárne ohlásená tzv Vojna proti terorizmu.
Všetky krajiny zaviedli zákony a opatrenia, ktoré dovtedy neboli - začalo sa to kontrolou na letiskách - a tie opatrenia už zostali.
Postupne sa pridávali opatrenia, proti Globálnemu otepľovaniu.
Teraz je tu nekončiaci Covid a brutálne opatrenia, na zníženie životnej úrovne, ktoré znižujú aj počet obyvateľov.
Covid ukázal, že svet je cez informácie - informácia je riadenie - riadený, jednotne, s jednotnými opatreniami, očkovaním, atď.
Keď si toto vyskúšali a väčšina ľudí sa k nim pridala, verte mi, že prídu ďalšie a ďalšie vlny, hrozby a "opatrenia", akože proti nim.
Cacok, skvelé slová.
To, že ja som tam bol a bol som zmanipulovaný, to som zistil neskôr.
Ani Ty si nevedel nič o Zifčákovi, a o veľkej hre v pozadí.
A tú hru nehral Západ sám, elity, hlavne v ZSSR, pracovali pre Západ.
Gorbačov dnes, ako cirkusák, vystupuje v reklame na kečup.
Šéf superveľmoci a dnes chodí s cirkusom.
V zásade, keby som tam ja aj nebol, alebo aj Ty bol, výsledok by to neovplyvnilo.
Čítam pamäti ruského člena rozviedky, ktorý 21.augusta 1968 prišiel do ČSR s inváznymi armádami.
Tá akcia slúžila na to, aby obyčajní ľudia, ktorí dovtedy Rusko mali v úcte, ako osloboditeľa, začali Rusko nenávidieť.
A cez nenávisť k Rusku, aby neskôr položili socializmus.
A to sa Ruským elitám, ktoré už vtedy spolupracovali na tom so Západom, podarilo.
Ja viem, že vtedy sme socializmus chceli iba opraviť.
Ale zobudili sme sa v kapitalizme.
S úctou
domino
Janko Budaj, pár mesiacov po 17. novembri, so slzami v očiach vysvetľoval, spoluprácu s ŠTB.
"Chcel som emigrovať. Ale ŠTB zabránila tomu, aby som dostal devízák do Juhoslávie (odtiaľ sa dalo ísť na Západ).
Vraj devizák dostanem, ak podpíšem spoluprácu.
Tak som PODPÍSAL.
V Juhoslávii SOM SI TO ROZMYSLEL?!!?.
Vrátil som sa do SR, k SVOJIM eštebákom."
To je historka, čo?
Pravá! Priamo od CIA.
17. nov. pripravila ŠTB spolu so - CIA.
Dôkaz je verejne známy.
Agent ŠTB/CIA - Zifčák, mal falošnú identitu - bol študent Ružička.
Infiltrovaný v študentskom hnutí. 17. november s ďalšími agentami ŠTB/CIA - pripravil a viedol.
Vedie demonštráciu pred kukláčov.
Začne bitka a študent Ružička padá na zem - odváža ho sanitka.
Stáva sa študentom Šmídom!!!
Scenár pokračuje.
Agentka Dražská hlási agentovi Uhlovi, že bol zabitý študent.
Agent Uhl to hlási CIA - do Free Europa.
Free Europa :"Včera 17.nov.1989, v Prahe po zásahu polície umrel študent Martin Šmíd."
A my - zmanipulovaní - sme vyšli do ulíc...
Tieto strety beriem s humorom.
V Tunisku s muslimom som sa ocitol na WC.
Umyl si ruky a potom sa napil vody z vodovodu.
Ja naňho:"Nechlemtaj to, poď na pivo."
On, že je muslim a že alkohol piť nemôže.
Ja mu vravím:" Ale Boh je pre kresťanov a muslimov ten istý, či....?"
"No to áno", zadumá sa muslimko.
"Ako je teda možné, že nám Boh pitie alkoholu "toleruje", a vám zakazuje?"
"To bude tým, že zákony píšu ľudia a na Boha sa iba odvolávajú," dedukoval muslimko.
"Tak Tebe kúpim nealkoholické, aby Ťa nespalicovala Šaríjová polícia", uzavrel som to a išli sme teológiu rozoberať do baru.
Na druhý deň mi predavač tepaných panvíc na trhu ponúkol za moju ženu 200 tiav.
"To fakt sa ti vidí, že má takú hodnotu?" pýtam sa ho.
"Aj väčšiu", vraví muslimko.
"No, ale ako ja budem odtiaľto hnať 200 tiav?"
"Nič, sprav kávu a ja pôjdem domov, len s mojou - jedinou".
Zuzka ale ukázala na mňa: "A za neho by si mi dal čo?"
A ten ukázal na jediného osla, stojaceho pri káre...
A spravil nám kávu.
Drahá autorka, pýtala si sa, čo na to kňazi?
Nuž, cirkevné špičky sú jednou z vedúcich svetových síl pri každej genocíde.
Nie náhodou išli jezuiti, ako vyslanci týchto síl do Ameriky už s Kolumbom.
A Indiánov toľko obracali na vieru, až takmer žiadne nezostal.
Obyčajní kňazi a rádové sestry spravidla nevedia o ničom, nie sú nna takom stupni zasvätenia, aby mali čo i len potuchy o agende Vatikánu, RKC, Jezuitov a p.
Oni úprimne veria, úprimne konajú dobro.
Ich činnosť slúži na dezorientáciu veriacich, ktorí sa stýkajú iba s nimi a vďaka tomu si myslia, že agenda Vatikánu je ľudská.
Ale, cirkev je bielym koňom temných síl.
P. Krčméry je jezuita...
Základom Kristovej filozofie je veta:
Miluj blížneho svojho, ako seba samého.
Vatikán tvrdí, že stojí na tejto vete.
Nemyslíte si, že ak by to bola pravda, muselo by to byť za takmer 2000 rokov už vidieť?
Napokon, pápež chodí v rúške.
Môj blog k tomu:
Agenda nahrádzania pôvodného obyvateľstva Európy je dlhodobá. (Aj tá covidová).
Západ je za 70 rokov od vojny indoktrinovaný touto agendou.
Od detstva to do nich hučali škola, médiá a bábkoví politici.
V krajinách Východnej Európy sa proti tomu stavajú nielen občania, ale aj niektorí politici, hoci väčšina z nich sú tiež agenti cudzej moci (nezabudnime na Sorosove vyhlásenie, že Orbán je jeho najhoršia investícia - Orbán, ako Sorosov človek, uprednostnil vlastenectvo - to Zuzanke, Šeligovi, Ivetke Radičovej a iným, Soros nevyčíta nič - to sú jeho dobré investície).
Východná Európa si drží, aj po 30 rokoch zvyšky zdravého rozumu , otázkou je, dokedy - školstvo už "funguje".
Ak idete vlakom do Košíc, vidíte Rómske osady, s rozpadnutými chatrčami, a bosými, špinavými deckami.
Podobné je to aj medzi nerómami - chudobných ľudí, ktorým by vláda mala pomôcť, je dosť.
Vláda však robí Quislingovský program pre cudziu moc, ktorej slúži.
A to nie len igorova vláda, ale aj všetky pred ňou.
Tu ide o konkrétny prípad.
Faktom je, že keď sa stal, bol pri moci smer.
A smer bol nečinný.
Smer dnes správne tlačí na naše a belgické orgány,
ale kým bol pri moci, mal na to väčšie páky a nepoužil ich.
Nesúhlasím s autorovou štatistikou.
Dobrých ľudí je cca 34%. Sú to ľudia s ľudským typom psychiky.
Ďalších 33% sú negatívne orientovaní ľudia, ktorí vedome, či nevedome pomáhajú negativite a zlu.
No a 33% tvoria ľudia, ktorí programovo páchajú zlo, na všetkých mysliteľných úrovniach ľudskej existencie, sú to ľudia s neľudskou psychikou, ktorí cielene, myšlienkami aj skutkami manipulujú, klamú a páchajú iné, horšie a horšie veci.
Takže Tvoj záver, chech, je ten, že vakcína nie je toxická, ale liečivá?
EMA (Európska lieková agentúra), oficiálne priznáva vyše 14 tis. úmrtí po vakcíne a vyše 1,2 milióna prípadov zdravotných následkov.
Vakcína je teda superalergén, keďže každý jeden má alergickú reakciu, od začerveňania, bolesti v ramene,
prudké horúčky, mozgové príhody, pľúcne embólie, infarkty, až po smrť.
Priatelia, tí čo hovoríte, že smrť po vakcíne je normálna:
Spýtajte sa tých 14 tis. mŕtvych, či by nechceli druhú šancu - riziko, že ochorejú na Covid.
Spýtajte sa ich, či sa nedali vakcinovať v dobrej viere, že vakcína im pomôže.
V každej reštike a bufete musí byť na jedálnom lístku uvedený ZOZNAM ALERGÉNOV.
Aby jeden z milióna, nemal alergickú reakciu napr. na arašidy.
A tu máme SUPERALERGĚN, na ktorý má menšiu, či väčšiu - až fatálnu reakciu, každý.
Každý.
Vakcínu teda nie je ŠÚKL povinný označiť za superalergén?
Naopak, zdá sa vám neinformovanie, resp utajovanie informácií o rizikách normálne?
Pia, ja viem, že vieš, že dôkazy na to sú.
Ale upokoj sa.
Ja voliť nechodím.
Takže nie som nijaký fanatik nejakej druhej strany.
Zaujímajú ma prevraty a revolúcie, keďže nežnej som sa zúčastnil.
A toto bol prevrat.
Riadený zvonka.
Fico si to síce zaslúžil, ale bezprecedentné porušovanie zákonov touto vládou
si zase nezaslúžime my.
No a to porušovanie zákonov bez nesenia zodpovednosti (zatiaľ), vidíš aj Ty (nedá sa nevidieť).
Takže máš aj dôkazy.
Ale dívaš sa asi inde.
Píšem to preto, pretože som narodený v znamení Váh.
Váhy drží v rukách bohyňa spravodlivosti a preto ma spravodlivosť a pravda zaujímajú.
A Ty, milá anima, ak Ti nejde o pravdu (a veľakrát som, bohužiaľ videl, že ju nehľadáš), tak si tú moju bohyňu nahraď niečim, čo Ti je bližšie...
S úctou
domino
Šeliga prijímal platby zo zahraničia na činnosť slušného slovenska (a svoju).
Keďže sa spojil s cudzou mocou, aby zmenil vládu na Slovensku, dopustil sa tým pravdepodobne trestného činu vlastizrady, v ktorom pravdepodobne pokračuje, už ako aj ústavný činiteľ, za čo je vyššia sadzba.
Iste, štáty, z ktorých platby prijímal, sú dnes označované, ako spojenci, ale aj za 2. sv. vojny napr. Henlein, Tiso, alebo Frank, sa spojili s cudzou mocou, ktorá bola ich spojencom a kým boli pri moci, žalobcov nebolo...
To Mia007:
Baran sa pod masku leoparda neschová.
Na takého leoparda iba kukneš a hneď vidíš, že je to iba preoblečený baran.
Fúrik, po dlhom čase som sa tu pristavil a vidím, že Ty si v službe.
Nemal by si už v trollej škole vychovávať nových trollov a odovzdávať im skúsenosti?
Aj keď - zdá sa mi, že Tvoji odchovanci už medzi nami pôsobia.
Alebo Ťa aspoň mohli povýšiť.
Hlavný Troll pre SR, to by bola funkcia pre Teba.
To by Ti zabezpečilo miesto aj v pademickej komisii vedľa hlavného niekoho iného.
Mohla by sa Tvoja funkcia volať napr. Špecialista pre dezorientácie, odborník na boj v hmle a vo vysokej tráve.
Ja, keby som bol Tvoj šéf, už to máš...
* anšlusovalo
Odporúčame