Načo to sem dávaš, Malinová?
Ty veríš predsa tiež klamárom - politikom.
Politik a duchovný si na svoj pozemský život zarábajú rozprávaním o živote nebeskom.
Ty napríklad veríš, že je možné dosiahnuť základnú tézu liberalizmu:
Bratstvo - rovnosť - sloboda.
7 miliárd ľudí budú bratia, budú si rovní a budú slobodní.
To sa predsa tiež dá dosiahnuť iba pomocou mimozemšťanov.
To je jedna z najväčších konšpiračných teórií a koľkí jej veria.
Ak Ty veríš tomu, prečo sa čuduješ, že ľudia veria aj rozprávaniu o satanistoch v cirkvi?
Zneužívanie detí biskupmi má na svedomí kto?
Uctievači Krista?...
Od 1989, sa rok čo rok máme lepšie a lepšie.
30 rokov sa náš život neustále zlepšuje.
Už teraz je to raj na zemi (spýtaj sa desaťtisícov Slovákov, ktorí nemajú viac, ako 20 eur a nevedia, kedy bude nasledujúca výplata).
A toto im Igor a jeho volička teraz ešte vylepšia.
Predstav si, koľko ľudí vám verí.
Tomuto národu je radosť vládnuť...

