Čo sa týka plánov, tak sa trafil tiež aj u Asada.
Plány: "Sedem štátov za 5 rokov", zverejnil generál Wesley Clark v rámci svojej prezidentskej kampane.
Tu sú aj so slovenskými titulkami.
Čo sa týka plánov, tak sa trafil tiež aj u Asada.
Plány: "Sedem štátov za 5 rokov", zverejnil generál Wesley Clark v rámci svojej prezidentskej kampane.
Tu sú aj so slovenskými titulkami.
Islamský štát, alebo Al - Kaidá, sú iba armádami USA.
USA ich stvorili, cvičili, podporovali, zásobovali, vyzbrojovali, velili im a doteraz ich rozvážajú po svete a smerujú na ciele, ktoré je treba zasiahnuť.
Samozrejme, všetko sa deje s podporou EU, teda aj nás.
Za zločiny IS sme zodpovední aj my.
IS plnila v Iraku a Sýrii aj funkciu ťažobnej spoločnosti.
Ako rýchlo sme zabudli, že ukradnutá ropa zo Sýrie sa vyše 8 000 kamiónmi prevážala do rafinérii v Iraku a Turecku.
Nafta, benzín a oleje z tejto ropy sú aj v našich nádržiach.
Zabudli sme, že na VZ OSN sa satelitné zábery, aj správy verejne ukazovali?
Prečo to médiá dodnes "zabudli" zverejniť a hovoriť o tom?
Nemecko ústavu nemá.
Má Základný zákon, z ktorého Nemci nenapísali ani čiarku, všetko im písali okupačné mocnosti.
Základný zákon sa začína vetou, že ak bude Nemecko spojené a slobodné, a Nemcký ľud si ustanoví ústavu, tak Základný zákon prestane platiť.
No a keďže Friedmann je dlhoročný poradca US vlád, doporučujem jednak veriť každému jeho slovu, jednak sa tomu snažiť porozumieť a stále sa k tomu vracať.
A ak hovoríš o dejepise, tak Friedmann hovorí:
"USA viedli dve vojny, prvú, druhú a aj studenú, s jediným cieľom: zabrániť spojeniu Ruska a Nemecka, pretože to pre nás predstavuje skutočné nebezpečenstvo."
A dejepisár si povie: "Ale veď napríklad 2. sv. vojnu rozpútalo Nemecko, nie USA".
A Friedmann by Ti povedal:"Skutočne si to myslíš? To je dobre."
Otázka stojí tak, že nakoľko Francúzi, resp. vlastenci, riadia Francúzsko.
Ak majú prevahu tí, ktorí Francúzsko (armádu, tajné služby, médiá), využijú na svoje ciele na získavanie vlády nad svetom, tak Francúzsko použijú, pričom im je ukradnuté, čo sa stane s Francúzskym národom.
Preto dejepis.
Nemecko suverenitu nemá, stratilo ju, je okupované a využívané.
Samozrejme, v Nemecku existujú sily, ktoré sa to snažia zvrátiť.
preto tam idú migranti a páchajú tam beztrestne zločiny.
Aby sa Nemecko prebralo a spôsobilo výbuch, ktorý sa dá využiť na odstránenie okupačnej moci.
Tu sa Friedman pýta, čo urobí Nemecko:
Erdogan veľmi dobre vie, prečo rakety z Ruska.
Ak ste si všimli, tak pred 2. rokmi bol v Turecku puč, ktorý mal nielen odstaviť, ale aj fyzicky zlikvidovať Erdogana.
Ruské komando previezlo Erdogana na územie Sýrie a vďaka tomu prežil.
CIA a US armáda nemala na neho dosah.
A tajomstvo rakiet je veľmi jednoduché.
US raketa nezostrelí US lietadlo.
A Ruská raketa nezostrelí Ruské lietadlo.
Keďže Erdogan pochopil, kto mu usiluje o život, potrebuje na prípadné zostrelenie US lietadiel, Ruské rakety.
Dúfa, že tak dlhšie prežije.
No a v neposlednom rade ide o rozšírenie Ruského vplyvu, ktorý raketami dáva okrem bezpečnostných záruk, aj záruky politické a obchodné.
Francúzsko má vyšší stupeň suverenity, ako Nemecko, aj po 2. sv. vojne bolo vďaka de Gaullovi súčasťou víťaznej koalície, ktorá okupovala Nemecko.
Sily, ktoré už pred r. 1914 pripravovali EU, odovzdali v r. 1940 Francúzsko (ČSR, Poľsko, Rakúsko a i.), Nemecku, aby malo viac zdrojov na útok na Rusko.
De Gaulle vytvoril armádu odporu, dokonca ako jediný poslal letecký pluk Stalinovi k obrane Ruska.
Cez 2. sv. vojnu Británia vytlačila Francúzsko z časti Blízkeho východu.
Proti de Gaullovi bol usporiadaný puč a Francúzsko neskôr prenechalo okupáciu Nemecka iba USA a Británii. Francúzsko začalo opäť strácať suverenitu.
V r. 1991 Rusko odovzdalo správu Nemecka a Vých. Európy Spojeným štátom, ktoré Nemecko okupujú dodnes.
To jadro, to je iba územie, pod správou elít a korporácií USA, ktoré ale strácajú vplyv doma, vďaka Trumpovi (pedofilné vyšetrovanie), a môžu prísť aj o vplyv v Nemecku, ak sa časť Nemcov, (hlavne vďaka Nemcom z NDR), preberie.
Politiku Nemecka nerobí Merkel...
Po 2. sv vojne chýbalo v Európe vyše 60 miliónov obyvateľov.
A kto teda zachránil ekonomiku a dôchodky?
Osobne si myslím, že to nebude v kvantite, ako tvrdia ekonómovia, veď Nigéria a a iné populačno - explozívne štáty nie sú na tom nijako ekonomicky skvelo a dôchodky tam ani neexistujú.
Ľudské zdroje slúžia elitám.
Na otrockú prácu a a na náhradné diely.
Ktorý Rotschild to nedávno umrel?
A všimli ste si že mal už siedme srdce, od pripravených darcov?
Myslíte si, že na každé z nich roky čakal?
Nie ľudské zdroje boli nachystané, aby okamžite poskytli potrebný náhradný diel.
V Prešove 25 a 23?
Či to nebude tým Černobyľom.
Bratislava je od Černobyľu o 500 km ďalej a hneď máme o 10% menej.
Štát je systém pre prežitie národa.
Kým my ešte máme v Ústave SR: "My, národ Slovenský"...,
ústava ČR sa začína:"My občania ČR".
Liberastická ideológia, je vytvorená práve na likvidáciu národných štátov, Ursula von Leyen chce mať Spojené štáty Európske, korporátno - feudálnehy superštát.
Štáty V4 túto snahu brzdia, preto sú do ich vedenia implementovaní ľudia, ktorí sú agentami cudzej moci.
Pre západnú Európy je, zdá sa, neskoro.
Bude preformátovaná - obyvateľstvo dostatočne inteligentné, aby rozumelo práci, ale nerozumelo riadiacim procesom, je už skutočnosťou.
Dovozu obyvateľstva predchádzalo zombírovanie Nemecka - všimnite si, že do r. 2023 má byť v Nemecku odstavený posledný jadrový blok.
Nemecko, okupované od 2. sv. vojny, vlastnú ústavu nemá...
U nás, naopak, je jadrové elektrárne stavať dovolené.
Cieľ je jediný - kontrola ľudských zdrojov a boj o kontrolu sveta.
USA ustupujú a hodvábna cesta ukazuje, kto by mal mať pri jej zavádzaní a kontrole hlavné slovo.
Problém západnej spoločnosti je, že sa neorientuje na spravodlivosť, ale na dodržiavanie zákonov.
A tak v rámci liberastizmu, akákoľvek grupa, ktorá je pri moci štyri roky, schváli spústu zákonov, ktoré sú v skutočnosti nevyvážené a nespravodlivé.
Sú to, jemne povedané - k.k.tiny.
Ale všetci ich dodržiavajú a trpia.
Tak prišli aj zákony, ktoré hovoria o pomoci migrantom a zabúdajú, že nelegálny vstup do krajiny je trestným činom.
Tak sa spoločnosť skladá na pomoc migrantom, ktorí sú v skutočnosti páchatelia trestných činov.
Merkelovej Putin v rozhovore povedal, že prečo Nemecko pácha sebevraždu a vláda znižuje životnú úroveň Nemcov na úkor nelegálov.
A Merkelová povedala, že sa nedá nič robiť, lebo vláda je zviazaná takými zákonmi.
A on jej povedal:"Tak tie zákony zmeňte".
Lenže Ježiš im povedal, kto je v skutočnosti ich boh, teda ten, čo ich vedie, ktorému obetujú zvieratá, pretože je to pre neho "príjemná vôňna", a ktorý im prisľúbil podriadiť všetky národy.
V skutočnosti to bol diabol, ktorý sa vydával za ich boha.
A my, kresťania, sme prevzali ich boha - Talmud a Starý zákon sú v podstate jednou a tou istou knihou.
Kresťanstvo teda vyznáva diabla.
To potvrdzujú napr. slobodomurári vysokých stupňov.
A čo nám povedal Ježiš?
Ježiš im povedal: „Keby bol Boh váš Otec, milovali by ste ma, veď ja som vyšiel a prichádzam od Boha. Neprišiel som sám od seba, ale on ma poslal. 43 Prečo nechápete moju reč? — Preto, že nemôžete počúvať moje slovo. 44 Vaším otcom je diabol a chcete plniť žiadosti svojho otca. On bol od počiatku vrahom ľudí a nestál v pravde, lebo v ňom niet pravdy. Keď hovorí lož, hovorí z toho, čo mu je vlastné, pretože je klamár a otec lži.
Automobilky v SR ťaýia z lacnej pracovnej sily tiež.
A kopa z nich má montovne aj v Číne, aby tú silo mala ešte lacnejšiu.
"Vráťme pozemky ľuďom".
Tento slogan má Kiska na bilbordoch.
Jeden už vrátil a určite chce vrátiť aj tie ostatné.
Kiska je (podľa vlastného vyjadrenia), čestný človek a my tu na neho určite bezdôvodne nadávame.
A na záver k fanfan a hocipuci.
K názoru, že zákony platia aj pre rostasa, aj pre žlté vesty.
Za socializmu, keby si niekde napísal napr., že komunisti páchali aj zločiny, tak by pre teba prišlo komando so samopalmi.
A kopa ľudí by tomu komandu tlieskalo, pretože boli presvedčení, že ten extrémista a šíriteľ nenávisti, ktorý tvrdí to, čo tvrdí, si to zaslúži.
Po r. 89 sme verili, že za názor nikto už nemôže byť perzekvovaný a dosť rokov to platilo.
Volalo sa to sloboda slova a prejavu.
Dnes to už neplatí.
Dnes na Rostasa mierilo komando kukláčov so samopalmi za to, že uverejnil názor (ani nie svoj, ale Štúrov).
A existuje kopa ľudí, čo tomu komandu tlieskalo, pretože boli presvedčení, že ten extrémista a šíriteľ nenávisti, ktorý píše to, čo píše, si to zaslúži.
Dnes teda existuje sloboda prejavu.
Ale neexistuje sloboda po prejave.
No, je to niečo cez 60 %, ale ak by to bolo aj 10%, tak cudzia moc nemá čo diktovať štátu zákony.
Iba - ak ten štát ovláda.
Čiže ten štát nie je suverénny.
A o to ide.
Že SR nie je suverénny štát a je riadený cudzou mocou.
Prečo sme po r. 68 nenávideli Rusov?
Lebo nás okupovali a naše zákony sa tvorili v Moskve.
Kopaľudí to nevidela, kopa nechápala a kope to bolo jedno.
A kopa ľudí okupantom pomáhala.
Po r. 89 Rusi odovzdali riadenie SR a východnej Európy do rúk USA.
Tak, ako teraz kopa ľudí pomáha cudzej moci kontrolovať SR - politici, médiá, NGO, cirkev a - zákony, ktoré nám píše cudzia moc.
Ty pomáhaš cudzej moci a ja to rešpektujem.
Všetci sa musia nejak živiť.
Je dobre sa držať okupačných, totalitných a neľudských zákonov?
Fanfan, 17. novembra 1989 a ďalšie dni sme chodili na demonštrácie, ktoré
NEBOLI POVOLENÉ, boli teda protizákonné.
Boli sme naštvaní, že policajti zbili študentov.
Nikto neumrel. Ešte aj "mŕtvy študent Šmíd", bol v skutočnosti "študent Ružička", alias agent ŠTB a (bohviekoho ešte), - Zifčák.
V totalitnej SR v r. 1989 nikto nezomrel pri demonštráciách, ale v demokratickom Francúzsku, je už niekoľko ľudí pri protestoch žltých viest mŕtvych.
Vtedy by si mi písal, že či pre nás zákony neplatia.
Tak ako to píšeš aj dnes.
To fanfan:
Ako jednoducho to prezentuješ a ako jednoducho to vyzerá.
Ibaže SR nie je riadená zákonmi, ktoré by vytvárali občania SR.
A preto SR nie je suverénnym štátom.
70 % zákonov sa tvorí vo Washingtone a v Bruseli.
Ústava SR hovorí, že medzinárodné zmluvy majú prednosť pred zákonmi SR.
TZN. Vatikánska zmluva, NATO, EU, Washington a Brusel.
Až potom si môžeme nejaké zákony, ak neodporujú vyššie uvedeným nariadeniam z týchto centier moci, z ktorých je SR riadená, vytvoriť aj nejaký vlastný zákon.
Čína, aj EU sú totalitné systémy.
Totalitné zriadenie je davo - elitársky systém, kde elity ovládajú dav.
Klanovo - korporátne elity, niekedy nábožensko - feudálne a niekedy ideologické elity.
Princíp je ten istý.
Totalitný systém technológiu moci oprie o zákony.
Zákony sú nástroj, ako udržať masy v režime otroctva.
Ďalšie nástroje: Svetonázor, náboženstvo, zamestnanie, médiá, história, školstvo, drogy, financie, médiá, vojny...
Ideálom je stav, ak si otrok neuvedomuje svoj stav a myslí si, že je slobodný.
Tí najaktívnejší sú vyzdvihovaní, aby mali pocit, že sú súčasťou elít a pomáhajú elitám kontrolovať dav.
Pomáhajú polícii, tajným službám, udávajú a tí vo vyšších funkciách, napr. poslanci, pomáhajú tvoriť nové a nové zákony.
Centrum riadenia SR, ktorá nemá suverenitu, je vo Washingtone a v Bruseli.
Dôkaz že nemáme suverenitu?
Takmer 70 % všetkých zákonov sú nariadenia EU komisie.
J. Caesar v zápiskoch o vojne Galii popisuje, ako Rím udržoval Galiu.
Tak, ako dnes USA, EU a SR.
Zuzanka si nevšimla, že Čína, aj EU bojujú spoločne na svojom území, proti extrémizmu, islamofóbii, homofóbii a separatizmu, či falošným správam.
V Británii zavreli Robinsona, v SR sedem kukláčov odvlieklo Rostasa za uverejnenie - Štúrovho článku, vo Francúzsku vláda už zabila niekoľko "Žltých viest", v Španielsku prenasledujú Katalánskych separatistov.
A teraz si prečítajte vyhlásenie čínskeho MZ k tým istým problémom, ktoré spoločne kvária Čínu, aj EU:
Čína podobná obvinění odmítá a tvrdí, že (nejde o internačné tábory),
jde o střediska odborného vzdělávání, kam jsou muslimští Ujguři posíláni na politickou a pracovní převýchovu. Jejich internací chce Peking, jak tvrdí, bojovat proti šíření :
extremistické ideologie, terorismu a separatismu.
Vidíte, že EU a Čína by si mohli ruky podať.
Dve totalitné ideológie, ktoré napádajú jedna druhú.
A o čo ide?
O vládu, moc a ovládanie más.
Odporúčame