Ide o likvidáciu národných štátov.
Keďže takáto vec je mimo chápania väčšiny ľudských zdrojov, ktoré sa nachádzajú na území SR, nič im to nehovorí a preto budú dobludu voliť Zuzanky, Kiskov, Ivetky a podobných, ktorých túžbou je , podobne, ako novej šéfky EU, van Leyenovej, vytvorenie Spojených štátov európskych.
Ústava SR ešte predstavuje formálnu prekážku, pretože sa v nej hovorí:
"My, národ Slovenský".
Také niečo už v EU nepotrebujú.
Česi to už nemajú, tam už Český národ neexistuje.
Ústava ČR začína slovami:
"My, občania ČR".
A občanom ČR predsa nemusí byť Čech.
Takisto sa vyhodí veta, že SR je suverénnym štátom.
To nikdy nebola pravda, tak načo to tam držať.
A je tam kopa ďalších vecí.
Nemecko, napr., ktoré je od vojny okupované a nemá vlastnú suverenitu, nemá ani ústavu.
Má základný zákon, ktorý v preambule hovorí, že ak Nemecko bude slobodné, ten zákon prestane platiť a Nemci prijmú ústavu.
Takže, načo ústava...

