Ak si rozprestrieme logiku Panarinových slov, tak zistíme, že všetko je kúpené aj v Rusku, aj v Amerike, aj v SR, aj v EU.
Všeade sa aj žobre a všade pracujúci človek nemá dobrú zdravotnú starostivosť, nevyžeje od výplaty k výplate a dôchodcovia sú vlastne tiež žobráci.
Vymeňme politikov a zistíme, že systém beží bez ohľadu na to, ako sa volá predseda vlády.
Nebol najväčšie zlo Mečiar?
A Miki to mal napraviť.
Potom to išiel napraviť Fico.
A najhorší stav, aký si od r. 89 pamätám, je teraz.
ALe svitá nám nádej.
Kiska má na bilbordoch:
"Vráťme pozemky všetkým ľuďom"!
Jednému už vrátil, asi chce vrátiť všetkým, ktorým ich v dobrej viere dal na svoje elvéčko.
Boží človek.
No nevoľte ho...

