Ešte raz.
V davo - elitárskom systéme sú všetky inštitúcie (aj voľby), vytvorené na to, aby elitám pomohli ovládnuť dav.
Sme iba kapry v rybníku.
Môže nás byť v ňom milión, jediný človek ho vypustí, vyloví nás a distribuuje na porážku.
Ako Ty, príslušník davu, chceš kontrolovať elity?
Nechápeš systém?
Elity sa dobrovoľne nevzdajú kontroly a vládnutia nad davom a dav nemá nielen moc, ale ani informácie, aby urobil niečo účinné.
Môžeš mať šťastie a stať sa súčasťou elít.
Ale to pochopíš systém a nebude sa Ti ho chcieť búrať - pretože sa Ti môže stať, že spadneš opäť medzi dav.
To nikto nechce - život je príjemnejší tam hore...

