Jaro, veľmi dobre faktami ovešaný blog.
Takto funguje bohužiaľ, v SR a vlastne v celom svete - riadenie subjektov, od najmenšieho po najväčší.
Trhová ekonomika je iba mýtus a demokracia ešte väčší.
Jaro, veľmi dobre faktami ovešaný blog.
Takto funguje bohužiaľ, v SR a vlastne v celom svete - riadenie subjektov, od najmenšieho po najväčší.
Trhová ekonomika je iba mýtus a demokracia ešte väčší.
Presne ten citát je dôležitý pre pochopenie toho, kto pravdepodobne bol JHVH, teda boh Izraela.
Ježiš to úmyselne hovorí rabínom, aby pochopili, kto je ten, koho pokladajú za boha.
Bohužiaľ, z Talmudu sa stala Biblia a tvorcovia Biblického projektu si podriadili časť sveta, tak, ako im to ich boh prisľúbil.
Slobodomurári, ktorí majú zakladateľa Chírama, staviteľa Šalamúnovho chrámu, tiež tvrdia, že zasvätení na najvyšších stupňoch zistia to isté, čo Ježiš tvrdil rabínom.
Prečo Merkel koná tak, ako koná a k čomu to povedie.
Nemecko je od 2. sv. vojny okupovaná krajina, nemá vlastnú suverenitu, čiže nemá plnú moc nad územím na ktorom leží a aj jeho kroky v zahraničí sú riadené okupačnou mocnosťou.
Ako viete, po 2. svetovej vojne bolo Nemecko rozdelené na dve okupačné zóny.
Jednou bola Sovietska (NDR) a druhú okupovali spojenci na čele s USA (SRN).
V r. 1991 sa ZSSR, vzdal okupácie NDR (ľudia majú slovanskú DNA R1a skupinu), ktorá bola, bez referenda včlenená do SRN (anglosaská R1b DNA).
Okupačnú správu dnes vykonávajú hlavne USA .
Bez chystaného sociálneho výbuchu nie je možné oslobodiť a Nemecko. Zvážaním miliónov tzv. migrantov, ktorých šikujú kvôli vyhroteniu napätia, sa dosiahne stav, kedy spoločnosť vybuchne
Táto plánovaná krvavá dráma má jasný cieľ.
Vyhnať okupačnú mocnosť.
Merkelová nie je blbá.
Robí to cielene. Do r. 2023 majú byť odstavené všetky jadrové bloky a je pravdepodobné, že
dovtedy to vypukne.
Malinová, mám ťa rád.
Som lenivý a málo píšem. Namiesto písania podebatujem, tak, ako aj teraz s Tebou.
Sem chodím a nečítam viac, ako štyroch - piatich ľudí.
Teba čítam pre entuziazmus a pre dôležitosť informačného poľa, ktoré udržuješ v chode.
Ale v Tvojom zápale ideš po všetkom a často ti ani Boh nerozumie, iba zhruba sa dá z Tvojej šírky záberu pochopiť, čo si chcela povedať.
Ale prosím Ťa - vcelku obsažne sme podebatovali - vráť sa k mojim vstupom a svojim reakciám s chladnou hlavou a prečítaj si ich ešte raz dnes.
Zistíš nový uhol pohľadu a prídeš k novým záverom.
Napr. vstup vyššie.
Ja tvrdím, že Liberalizmus je umelo vypestovaný vírus rakoviny.
Viera v Boha nie je to isté. Ľudia veria v Boha, lebo v DNA majú informáciu.
Boh, ako entita, je ale pôvodcom idei, aj hmoty.
Takže vety, ktoré píšeš o to, čo môžem a nemôžem citovať, vyplývajú iba z čiastkového nepochopenia mojich slov.
Preto ťa prosím, prejdi si našu debatu ešte raz.
Vďaka.
S úctou
Domino SVetík
Viera (náboženstvá), tak ako liberalizmus, vojny, médiá, nacionálny socializmus, internacionálny socializmus, dejepis, voľný trh, demokracia, bratstvo, rovnosť sloboda, dejepis, svetonázor, drogy, atď., sú prostriedky na ovládanie ľudstva.
Preto ich nemá kto zakázať.
Politici sú privádzaní Mocou k moci, aby ich šírili.
Pre mňa - za mňa, ak máš tú moc, tak ich zakáž.
Ale to je, ako keby si chcela zakázať komáre.
Tí čo chápu, že komáre tu sú, sa snažia chrániť.
Vedia, že zakázať ich nemožno.
Ale napr. drogy?
Ak by politici chceli, za 48 hod. by ochromili európsky trh s drogami.
Polícia a tajné služby ho udržujú v chode - poznajú výrobcov, pestovateľov, distribútorov, trasy, aj užívateľov.
Tak v čom je problém?
Drogy sú jedným z prostriedkov na kontrolu obyvateľstva.
Moc ich potrebuje...
"Raz vstanú noví liberáli, aby pokračovali..."
Liberalizmus je vírus rakoviny v tele rodiny, komunity, štátu.
Nevznikol z túžby po slobode más.
Liberalizmus bol umelo vypestovaný v "laboratóriách Moci", aby týmto vírusom zaočkovali niekoľkých nositeľov, ktorí ho rozniesli.
Bol vypestovaný, ako jedna z mnohých ideológií, pre nadvládu nad ľudstvom.
Staršie spôsoby ovládania nefungovali na všetkých.
Napríklad náboženstvá nefungujú v tej miere, ako v 14 - 15 storočí a je preto potrebné vyvíjať nové technológie ovládania ľudstva.
Niektoré sú brutálne, napr. vojna ako prostriedok ovládania, kontroly, redukcie obyvateľstva a preformátovania štátov a sveta.
Preto vznikajú nové a nové spôsoby kontroly. Drogy, alkohol, médiá, dejepis, spor: idea vs hmota...
Názory sú uložené a môžu slúžiť na našu perzekúciu.
Viď Rostas.
Ľudstvo je ako mandelinka.
Prídete s novým postrekom a vyhubíte 70 mandeliniek zo 100.
Tých 30 čo prežilo, si buduje rezistenciu.
A Moc musí vyvinúť nový postrek...
Odvolávať sa na archontov a demiurgov môžeš, ak o nich niečo vieš.
Ak vieš o ich apostáze, tak dobre.
Ak nevieš, kto sú to, ako vznikli a ako fungujú, vždy sa môžeš tejto tajomnej problematike venovať.
Ján, 8:42
42 Ježiš im povedal: „Keby bol Boh váš Otec, milovali by ste ma, veď ja som vyšiel a prichádzam od Boha. Neprišiel som sám od seba, ale on ma poslal. 43 Prečo nechápete moju reč? — Preto, že nemôžete počúvať moje slovo. 44 Ale vaším otcom je diabol a chcete plniť žiadosti svojho otca. On bol od počiatku vrahom ľudí a nestál v pravde, lebo v ňom niet pravdy. Keď hovorí lož, hovorí z toho, čo mu je vlastné, pretože je klamár a otec lži.
Liberalizmus tu je a vládne svetu.
Postupuje podľa plánu.
Ak si myslíš, že v princípe je to správna ideológia a treba ju reformovať,
ja to rešpektujem.
Ja si myslím opak.
Je to vírus rakoviny, ktorá napáda jedinca, rodinu, komunitu, štát.
Štát je systém na prežitie národa.
Liberalizmus štát nepotrebuje.
Ak liberalizmus zvíťazí, nebudeme mať štát.
A bez štátu nebude národ.
Ale ty brániš vírus rakoviny (nevidiac jeho podstatu), a domnievaš sa, že tí, čo ho zaviedli do žíl ľudstvu, pochybili.
Že je iba treba, aby nám injekciu s ním podali lepší odborníci.
Nie.
Vírus rakoviny vždy bude iba vírusom rakoviny.
Je jedno, či Ti ju vstrekne do žíl diletant, alebo špecialista.
Výsledok je konečná diagnóza...
Lenže v Boha veriť nemusíš.
To, že si myslíš, že musíš, to je práve manipulácia cirkvi, alebo samej seba, s Tebou samou.
Je Boh veriaci?
Myslíš si že Boh, ktorý stvoril Slnko, potrebuje, aby si mu Ty pálila sviečky?
Jasné, že to nepotrebuje.
Boh nie je človek.
Človek to od druhých vyžaduje.
Aj Satan.
Ale Slnko stvoriť nevie.
Ja nepíšem to isté, čo Ty, Malinová.
Ty si myslíš, že liberalizmus je dobrá ideológia, iba ho zavádzajú a kazia zlí ľudia.
A ja tvrdím, že liberalizmus bol zavedený zlými ľuďmi, aby vytváral chaos a pomáhal ľudí ovládať.
Ty to nevidíš.
Ale nebol tu liberalizmus už s Veľkou Francúzskou farebnou revolúciou?
Neboli ľudu, ktorý nechápal, vložené do rúk a hláv odistené ručné granáty v podobe nezmyselných hesiel:
"Bratstvo, rovnosť, sloboda?"
A ako s nimi ľud naložil?
Presne tak, ako opica s odisteným ručným granátom.
Inak, kedy bola Francúzska farebná? V r. 1789.
A kedy bola v ČSR, ale aj v celej Východnej Európe naša farebná? V r. 1989.
O 200 r. neskôr.
Tí chlapci majú radi symboliku.
Liberalizmus je ako odistený ručný granát.
Ak ho vložíš do ruky jedinca s ľudským typom psychiky, zaistí ho a zneškodní, aby nikomu neublížil.
Ak ho vložíš do rúk opice, tá vo svojom nechápaní, na 100 % granát odpáli - nechápe čo je to, a čo si môže spôsobiť, nechápe, ani čo má robiť, aby zabránila tragédii.
Ak granát vložíš do ruky človeku s neľudským, alebo zvieracím typom psychiky, použije ho na ohrozenie a ovládanie všetkých, čo sa mu nepodriadia.
To je liberalizmus.
Ak sa nepodriadiš tým, ktorí ho presadzujú, zničia ťa.
Prečo? Pretože je to ideológia na ovládanie - preto tie nezmyselné heslá: "Bratstvo - rovnosť - sloboda."
V rukách neľudských jedincov s totalitným, neľudským myslením to vždy bude totalitná ideológia, slúžiaca na ovládanie.
Všimni si vodcov vo väčšine štátov.
Sú to ľudské, mravné osobnosti, alebo neľudské typy, so sklonmi ku lži a zločinu?
A myslíš si, že je náhoda, že vlna moci vždy vyniesie na trón neľudí?
Začni Rímskymi cisármi a pokračuj US prezidentmi.
Náboženstvá sú umelé a práve preto sa im podarilo ľudí uviesť do chaosu.
Ľudia ku komunikácii s Bohom nepotrebujú cirkev.
Ale ľudia sa nechajú manipulovať a nechápu, že cirkev nezastupuje Boha.
Môže slúžiť Satanovi, a pravdepodobne aj slúži, pričom ľuďom tvrdí, že slúži Bohu.
Môžeš v mene Boha zabíjať? Nie, ale cirkvi to tak robia, alebo tomu požehnávajú.
Ak prestaneš byť v ich moci, práve vtedy začínaš objavovať dochovno.
Úroveň spoločnosti, je súčtom mravných hodnôt jej jednotlivých členov.
Ak zabíjame, lúpime a kradneme (čo iného robíme napr. v Iraku?), a nevidíme to, nie sme ako ľudia veľmi hodnotovo na výške - sme neľudia.
Ak medzi neľudských a nemravných jedincov zavedieš slobodu pre každého, zaistíš tým iba utrpenie tých slabších a slušnejších.
Ak to isté urobíš v spoločnosti ľudí, zaistíš rešpekt, a prirodzenú ochranu každého voči každému.
Aj bez zákonov, kamier a policajtov.
Povedz, či sme ľudia a či môžeme dostať slobodu.
Chmelár je pochovaný?
A čo si predstavuješ pod pojmom extrémizmus?
Ak si prečítaš Protokoly,
dozvieš sa, že liberalizmus je umelá ideológia, ktorá podobne, ako náboženstvá, alebo ideológie, ako nacionálny, socializmus, internacionálny marxizmus, trhová ekonomika, hra na demokraciu, alebo fráza "bratstvo, rovnosť sloboda", boli do spoločnosti implantované na ovládanie davu elitami, v davo - elitárskom systéme.
Videla si reklamu na niektorú z bánk, ktorá hovorí o "účte bez prekvapivých poplatkov"?
Tvrdia tam: "Ak vás niektorý poplatok prekvapí, tak ho zrušíme".
Krásny príklad arogancie a moci.
A klamstva.
Snažíš sa obhajovať, či reformovať liberalizmus.
Ale polož si akúkoľvek otázku, kde naráža bezbrehá sloboda jedinca, na bezbrehú slobodu iného jedinca, alebo komunitu, skladajúcu sa zo súčtov bezbrehých slobôd a to postav do štátu, ktorý tiež má voči nim bezbrehú slobodu.
Potom pochopíš, že liberalizmus nemôže fungovať, tak, ako ani demokracia, ani trhová ekonomika bez regulácií, ani bratstvo.
Ani rovnosť.
Ani sloboda.
Iba ovládanie jedných druhými.
A ešte k môjmu popisu nášho krvavého vstupu do NATO a EU.
Načo si myslíte, že USA potrebovali náš súhlas s preletom lietadiel?
Myslíte si, že bez Dzurindu a vlády SR by nemohli vraždiť v Belehrade?
Jasné, že by mohli.
Veď Taliansko leží 200 km cez Jadran oproti bývalej Juhoške a USA tam majú základní až až.
Takže načo bolo treba, aby SR spáchala zločin?
Je to ako mafiánsky rituál.
Máš sklony k zločinu a chceš lúpiť a vraždiť pod ochranou mafie?
Tak musíš spáchať zločin, aby si krvou spečatil svoj záväzok.
Aby ťa mohla mafia držať pod krkom.
Dzurinda a Mikloš a vláda SR (nájdite si tie mená), spáchali zločin a na ich rukách leží krv tisícov nevinných ľudí.
A tak sme sa neskôr zapojili do iných zločinov, napríklad na Ukrajine.
Miki a Miklóš musia slúžiť aj tam.
Biľag zločinca nielenže nezmyli, ale ešte zväčšili.
V debate je vidieť totalitu demokratov.
Tvrdiť, že do NATO sme chceli, je síce pekné, ale pravda by to bola iba vtedy, ak by k tomu bolo referendum.
A to sa nestalo.
Naopak.
Najskôr začali tvrdenia, že ak chceme do EU, musíme vstúpiť do NATO.
Potom začal brutálny nátlak USA na vládu, ktorá podľahla a povolila prelety lietadiel na 78 dní trvajúce bombardovanie Belehradu, pri ktorom zahynulo vyše 3 000 ľudí.
Bolo to bez mandátu BR OSN.
Pripomínam, že Charta OSN schvaľuje použitie sily iba v dvoch prípadoch.
1. V Sebaobrane, ak štát bol napadnutý
2. Ak použitie sily schváli BR OSN
Všetko ostatné je vojnový zločin.
Vláda SR tak spáchala vojnový zločin.
Historická skúsenosť?
V r. 1914 - 20 časť ČS légií, ktoré vznikli v Rusku a bojovali v rámci Dohody, po VOSR pôsobili, ako súčasť intervenčných armád.
Nezorganizovalo najskôr Nemecko Mníchov, po ktorom od 1.10.1938 prišlo Československo o cca 20% územia, ktoré si medzi seba rozdelilo NEMECKO, MAĎARSKO a POĽSKO?
Tie územia sa vrátili po takmer siedmich rokoch a nevrátili ich dobrovoľne.
Nemáme si teda dávať viac pozor na týchto susedov?
14. marca 1939 vznikla Slovenská republika a Československo prestalo existovať.
15. marca 1939 Nemecko obsadilo Českú republiku a spravilo z nej súčasť Nemeckej ríše.
01.09.1939, zaútočilo Nemecko na Poľsko spolu so SR (armáda SR vnikla do Poľska v počte 54 tis. mužov).
Tento deň je považovaný za začiatok 2. sv. vojny v EUrópe.
22. júna 1941, zaútočilo Nemecko na ZSSR .
V sept.1941 na ZSSR zaútočila aj armáda SR.
Historicky sme teda my, ako spojenec Nemecka útočili na Rusov.
Toto bola PRÍČINA. My sme boli agresor.
Rok 1948 a rok 1968, boli NÁSLEDOK.
Ak Rusko určí, že vojaci, ktorí sa zúčastnili invázie do ČSR majú status veterána, tak na to asi dosah nemáme.
Ak nám je jedno, že v Nemecku ešte poberajú dôchodky vojaci Wehrmachtu, ktorí sa zúčastnili 2. sv vojny (60 mil. mŕtvych, v ČSR 400 tis. mŕtvych), alebo v USA vojaci, čo boli vo Vietname (3 mil. mŕtvych), alebo v Iraku (milión mŕtvych), alebo vo všetkých vojnách, ktoré USA nepretržite vedú 200 rokov, tak to, že Rusi chcú dať dôchodok vojakom, ktorí okupovali ČSR (128 mŕtvych), nás nenecháva chladnými práve preto, že sa jednalo o nás.
Dobre.
My sme sa zúčastnili bombardovania Belehradu (3 000 mŕtvych), boli sme v Iraku, AFG a ktovie kde.
A myslíte si, že naši vojaci za to nemajú príplatky?
Majú, kvôli tomu tam išli.
Nemáme dosah na Nemecko, USA ani Rusko.
Ale máme dosah na SR.
Tak ak nám vadí, že vďaka našim vojakom a politikom umierali ľudia, a chceme im za to zobrať dôchodok, tak začnime.
Lietadlo bolo Malajské a Malajzia bola hlavným postihnutým.
Malajský predseda vlády Mahathir Mohamad, povedal 30. 05.2015 aj toto:
Malajsie nepochybuje o tom, že MH 17 byl sestřelen raketou vyrobenou v Rusku, ale nemá žádné důkazy o tom, že byla odpálena Ruskem,
-takže ji mohla vypustit Ukrajina,
-že má silné pochybnosti, že by za sestřelem stála ruská armáda, kde panuje tvrdá disciplina a která disponuje pevným hierarchický systémem velení,
-konstatoval, že Malajsie dlouho neměla přístup k vyšetřování, nedostala k vyhodnocení černé skřínky a vše korunuje prohlášením,
„Nevíme, proč jsme se od samého počátku nebyli součástí vyšetřování. Incident a vyšetřování jsou výrazně zpolitizovány. Dělá to dojem, že hlavním cílem nebylo zjistit, jak se to stalo, ale obvinit z tohoto zločinu Rusy. To není neutrální vyšetření,“
ICAO presne takýto pokyn, podpísaný aj Ukrajinou, vo svojich dokumentoch má.
A lietadlo, napriek tomu, že tvrdíš opak, letí tak, že sa odhlási od kontroly jednej veže a hlási sa do "rajónu" inej veže. Až kým ho neobslúži tá cieľová.
Odporúčame