Mravný a čestný človek je v politike zbytočný.
SR neriadi vláda SR, ale štruktúry, ktoré riadia USA, EU, Britániu, atď.
Takže by nič nezmenil, ak by chcel tie štruktúry verejne odkrývať, tak by mu našli napr. drogy v aute, alebo niečo v počítači a išiel by preč zlomený a s hanbou, ešte by ho vláčili po súdoch.
Navyše by nič nezarobil, lebo ako čestný človek by odmietol kradnúť, korumpovať a byť korumpovaný. Z 5 tisíc, čo zarobí ústavný činiteľ nič neušetríte, po 4 rokoch máte na účte to, čo predtým.
To by ale po skončení funkcie po 4 rokoch musel niekde nastúpiť do roboty, kde by sa mu posmievali, že nielenže nič nevykonal pre štát, ale ani pre seba.
Asi toľko.


