Viete, čo sú USA?
A vidíte, že prostredníctvom vojenskej sily, cez svoje základne rozmiestnené po celom svete, cez svoje tajné služby, prostredníctvom svojich vazalských štátov, prostredníctvom korporácií, médií, politikov, dolára, prostredníctvom NGO, vojen, sankcií, revolúcií, IS, terorizmu, US veľvyslanectiev, atakďalej, atakďalej, riadia svet?
Priamo, ako Ukrajinu, Irak, Saudskú Arábiu a nepriamo, ako Nemecko, Poľsko, SR, atakďalej.
Ak ste si to všimli, tak takto prebieha nadnárodné riadenie.
A USA sú iba prostriedkom, tak, ako keď vidíte jazdiť auto.
Auto nejazdí samo, má šoféra.
A šofér môže mať šéfa. A ten má klientov, atď.
Na SR pôsobí nadnárodné riadenie z USA, EU, NATO, OSN, Vatikánu, NGO, korporácií, atď.
Ak chceli odísť USS, Fico musel do Pitssburgu a robiť ústupky.
Korporácie a ich vplyv na SR?
V SR sa vyrobilo v r. 2018 vyše 1 mil. áut.
Ak vláda SR nebude "držať lajnu" zatlačia na nás vyhrážkou, že tieto firmy odídu.
Aj to je nadnárodné riadenie.


