Zuzana Čaputová reprezentuje tú istú líniu, ako A. Kiska.
Ak by vyhrala, tak by mu dala milosť.
Prečo?
Pretože patrí medzi ľudí, ktorí pracujú proti SR. Tí, ktorí ju riadia a sponzorujú jej to prikážu a ona to urobí.
A všetci, čo ju volili, zistia, že volili aj milosť pre Kisku. Potom budú tvrdiť, že to netušili, ale Kiska bude slobodný a spravodlivosť na neho už nedosiahne.
To je tá istá sorta ľudí, ako Ivetka Radičová, Miki Dzurinda, Mikloš, a p.
Ja osobne voliť nebudem, pretože opäť nám predložili na výber iba menšie a väčšie zlá.
A zlo je vždy iba zlo.


