Cieľom je vytvoriť človeka dosť inteligentného na to, aby zvládal pracovať, ale málo inteligentného na to, aby chápal riadiace procesy.
Cieľom je vytvoriť človeka dosť inteligentného na to, aby zvládal pracovať, ale málo inteligentného na to, aby chápal riadiace procesy.
Tajné služby nielenže študujú Wikiho leaks, ale myslím si, že niektoré aj za týmto projektom stoja a dodávajú materiály.
Julian je samozrejme tvárou a frontmanom, ale povedzme si, že ak by jeho "zdroje" nechceli, tak by materiály neboli.
Takisto by, ak by nechceli, aby sa zverejňovalo, tento projekt hravo zastavili.
Tak tvoj článok vyznieva.
Hovoril som Ti, že často píšeš nezrozumiteľne, niečo si zlepšila, za čo som Ťa už aj chválil.
Viac si po sebe čítaj a dáš mi zapravdu.
Samozrejme, dôvodom, prečo veľa vecí z Tvojich článkov vnímam takto, môžu byť aj moje nízke rozumové schopnosti.
S úctou
Domino
Problém je, že terorizmus, tak, ako ho vnímaš aj Ty, neexistuje.
Za väčšinou útokov stoja konkrétne tajné služby konkrétnych štátov.
Tie verbujú a pripravujú teroristov, aby sme ich my neskôr vnímali, ako islamských, či náboženských fanatikov.
Takéhoto terorizmu je väčšina a v maskovaní mu pomáhajú naozajstní šialenci, ktorí niečo spáchajú na vlastnú päsť.
Veď čo je IS?
Produkt tajných služieb.
Každý to vie, existujú dôkazy, posledne sa vie o prevážaní vojakov IS (kľudne tam môže byť US), zo Sýrie do AFG US vrtuľníkmi.
Prečo o tomto novinári nepíšu?
Pretože väčšina si to dovoliť nemôže, médiá tiež niekomu patria a sú pod kontrolou.
Takisto tajné služby kontrolujú toky a distribúciu drog.
Ak by chceli, za tri dni vyčistia Európu od drog.
Poznajú väčšinu distribútorov, ich trasy, termíny a zdroje.
Preto občas, ak je dôvod, zrazu čítame, ako polícia chytila, odhalila x kg drog.
Sami to riadia, sami to medializujú...
Anton, neber to, ako útok.
Ty si písal, že zajačinu neješ a ja som sa pozrel na Tvoju fotku a napadlo mi, že napriek tomu hladom rozhodne netrpíš, zdáš sa mi dobre živený.
Na moje podpichnutie si reagoval zbytočne nepriateľsky.
Ale to je skvelá myšlienka.
Tu je Rómov síce dosť, ale Blava je veľká, zmestia sa.
Problémom by bolo to, čo je problémom všade.
Vláda by ich chcela natlačiť do jedného paneláka a ten by dopadol zle.
Ak by však dostali hoci aj sociálne bývanie tak, aby v jednom paneláku bývali aj s väčšinovým etnikom, tak by (nie všetci), niektorí, získali návyky a socializovali by sa.
Vynikajúci blog.
Nottre Dame je jedna z mnohých zápalných obetí archontským bohom.
Šalamúnov chrám bol jedným z prvých obetných stavieb archontom.
A pri jeho stavbe sa zrodilo slobodomurárstvo.
Je postavené na symbolike majstra Hírama Abífa, ktorý chrám staval a bol zavraždený tovarišom.
A najvyšším bohom slobodných murárov je Satan, archont, ktorý je kniežaťom tohto sveta. Jemu slúžia elity, pričom ľudí uvádzajú do omylu, že slúžia Bohu.
G. W. Bush v deň, kedy USA zaútočili na Irak:" Dnes ráno som sa rozprával s Bohom".
Slobodní murári zistia, komu slúžia, až pri vysokých stupňoch zasvätenia, takže pracujú, súc uvedení do omylu.
Uctievame symboly o ktorých nevieme, čo symbolizujú, klamaní slúžime zlu, ktoré nás iba vodí v kruhu.
Franklin, Tvoja logika nie je zlá.
Roman, Nottre Dame je symbol, znamenie, niečo ako odkaz, vyplnenie proroctva.
A ľudia, čo sa zaoberajú znameniami, to tak vnímajú.
Tak, ako 11/9.
Nasledujúce udalosti budú obdobím, keď sa ľuďom budú otvárať oči.
Nič sa nedeje náhodou, čiže toto je plánovaná akcia, či to zapálili muslimovia, alebo "iskra vzlietla z ohníka, zavolajme vodníka", nie je podstatné.
Malo to horieť, tak to horelo.
Ako povedal klasik, bývalý šéf hasičov v BA:
"Každá budova raz bude horieť, len nevieme kedy."
Udalosti nasledujú v rýchlom slede a za najbližšou zákrutou nás čaká nové prekvapenie...
Tí, čo tomuto neveríte:
Film Matrix bol natočený v r. 1996, teda 5 rokov pred 11/9.
Nájdite si v googli Nea - Keanu Reaves a pozrite si dátum platnosti jeho preukazu:
Stojí tam (5 r. pred 11/9),: Valid to 11.09.2001, čiže, platí do 11.09.2001".
Anton, ale ako sa pozerám na Tvoju fotku, zdá sa mi, že nehladuješ.
Ja som každú nedeľu po malej omši, otcovi zajaca držal, až kým ho z tej kože nestiahol.
Zajačie mi chutilo, ale v poslednej dobe som sa nejako zvláštne vyvinul a zvieratá takmer nekonzumujem.
Aj teraz idem hodiť do rúry krumple...
Každý premiér nie, ale väčšina áno.
Kennedy (a že jaký to bol prezident!), spával, okrem Marilyn Monroe s kdekým a to isté mnohí ďalší slávni a známi.
A tú poslednú vetu Ti verím, iba ak máš menej ako 17. Ak máš viac, tak to vymaž.
Politika a moc priťahuje ľudí so sklonmi k zločinu.
Týchto ľudí Moc v pozadí posúva na riadenie štátov.
Aby sa hnev ľudí vždy obrátil na tých, ktorí sú viditeľní.
Kráľ skončí pod gilotínou a ľudia si myslia, že to bol najvyší riadiaci článok Francúzska.
Ani nevedia, ako hlboko sa mýlia.
Nože si prečítaj tento môj blog a povedz mi, že sa mýlim:
Pia Anima, Ty si napísala toto:
Kuciakova vražda bola dôsledkom pomerov,za ktoré nesie ZODPOVEDNOSŤ
jedine a len
VLÁDA vtedajšej koalície na čele s R.Ficom a nikto iný !!!
Máš pravdu, ale ak sa nad tým zamyslíš, tak to je dôsledok systému, ktorý je zavedený na celom svete, nie len u nás.
Novinárov postrieľali dosť aj v USA a vlády nepadajú, v Taliansku, vo Francúzsku, v Rusku, atď.
Tento systém priamo produkuje a dáva zločincov do čela štátov, nielen u nás, ale všade.
Ak poznáš štát, v ktorom to tak nie je, tak iba preto, lebo tých ešte neodhalili, lebo tí kjorumpujú úplne všetkých, aj tzv. opozíciu, odbory a médiá.
Nie Ficova vláda, ale každá vláda.
*
Ale Banderu, symbol dnešnej Ukrajiny, nazývajú ukrajinským vlastencom.
sorry
V bode 9. pišeš:
"Prevrat sa nepodaril".
Prevrat sa, práveže, podaril.
Odstúpil najskôr Kaliňák, potom Fico.
Prišiel Pellegrini.
Kampaň pokračovala.
Zvíťazila Zuzana.
Kiska ohlásil stranu.
Pellegrini prijal premiera Ukrajiny, Hrojsmana.
Pellegrini, aj Šefčovič sa niekoľkokrát dištancovali od Smeru.
Pokračovanie bude triumvirát Zuzana - Progresívne Slovensko - Kiska?
Kiska získa poslaneckú imunitu?, symbol dnešnej Ukrajiny,
Zaujímavý je aj vzťah s US protektorátom - Ukrajinou.
Kiska, aj Pelle označujú Kotlebu za slovenského fašistu - to je ešte OK, Kotleba svojimi šekmi, poslal signál o tom, čo preferuje.
Ale Banderu nazývajú ukrajinským vlastencom.
Bude tlak na prijímanie emigrantov, nedostavanie Mochoviec, na zriadenie US základne a pod.
A Ty tvrdíš, že prevrat sa nepodaril?
Zemiaky sú drahšie, ako banány.
Ak nám zavrú supermarket, nevieme si nič vypestovať, ani nemáme kde.
Ak odídu automobilky, nevieme si nič vyrobiť, nemáme priemysel, fabriky nie sú naše.
Prevrat sa nepodaril?
Knieža je feudál, Habsburg, člen vplyvných skupín nadnárodného riadenia, ktoré sa podieľajú na rozklade rodiny a štátov.
V Parlamente ČR sa pred časom priznal, že sa zúčastnil zasadania Trilatteral comission vo Washingtone, kde títo ľudia hlasovali o bombardovaní Belehradu.
On tvrdil, že on a švédsky premiér Bildt, boli proti.
Doslovný citát jeho prejavu, plus odkaz na stenografický záznam z rokovania Snemovne ČR, je tu:
Demokracia od stvorenia sveta ešte nikde nebola, nie je, a ani sa nechystá byť.
Ako dôkaz by nám mohla poslúžiť organizácia Vatikánu a cirkvi.
Vatikán je štát - najstaršie fungujúce impérium, ktorý má obrovské majetky po celom svete, pričom to má skvele kryté akože vierou v Boha.
Katolícka cirkev je trójskym koňom impéria v každom štáte.
Spravuje majetky, kafre do riadenia poliky, pričom veriaci to vôbec nevidia a myslia si, že tu je na to, aby sprostredkovala styk s Bohom, lebo sami by nielenže netušili, že Boh existuje (odkiaľ?), ale ani by žiaden styk (s Bohom), nemali.
A ako je riadená štruktúra cirkvi?
To je čistá totalita a feudalizmus.
Hierarchická pyramída bez demokracie.
A ak už demokracia nie je v tejto "Božej štruktúre", kde ju ešte inde chcete hľadať?
Veď ak Cirkev údajne zastupuje Boha na zemi, to Boh nemyslel na demokraciu?
Zjavne nie.
Veď v samotnom Raji tiež demokracia nie je.
Demokracia od stvorenia sveta ešte nikde nebola, nie je, a ani sa nechystá byť.
Takže Tvoja otázka z nadpisu je zbytočná.
Demokracia totiž v zásade ani nemôže byť.
Niekto vládne a niekto poslúcha. Základom spoločnosti je rodina a firma. Ani jedno, ani druhé nie je riadené demokraticky.
Už samotné voľby má väčšiu šancu vždy vyhrať človek s peniazmi, oproti človeku bez peňazí.
A médiá, sú predsa v rukách niekoho.
A ten, ak sa rozhodne, že médiá spravia napr. Zuzanu prezidentom, tak väčšina voličov ich poslúchne, pretože iné informácie nemajú a dajú svoj hlas mediálnemu favoritovi.
A ten favorit, podporovaný či médiami (so zahraničným vlastníkom), alebo peniazmi zo zahraničných zdrojov, sa stáva agentom tých, ktorí ho podporili.
Čiže agentom cudzej moci, čiže vlastizradcom, pretože nutne bude zohľadňovať to zahraničné riadenie.
Načo niekto zo zahraničia dá peniaze na Zuzanu, napr.?
Nemá čo robiť a záleží mu na demokracii?
Nie.
Kupuje si vplyv za peniaze a to demokracia určite nie je.
Vyľudňovanie štátov, ktoré nemajú suverenitu, je súčasťou globálnej agendy.
Pobaltské štáty sú v katastrofálnom stave, počet obyvateľov sa znižuje.
SR nie je suverénnym štátom.
Nemá vlastnú menu a tú, ktorou platíme, vláda SR nekontroluje.
SR nemá armádu, Tie zvyšky, ktoré tu zostali, pracujú pod velením NATO, čiže USA a bojujú po svete za záujmy USA.
SR nemá potravinovú bezpečnosť, teraz sú zemiaky drahšie, ako banány.
Ak zavriete pár hypermarketov, šudia nielenže nebudú mať čo jesť, ale ani si potraviny nevedia vypestovať a ani nemajú kde.
SR nekontroluje priemysel a ak odíde pár montovní, ktoré sú v cudzích rukách, vznikne panika.
SR nemá žiadnu zahraničnú politiku. MZ na čele s Lajčákom je štruktúrou, ktorá sprostredkováva styk našej vlády s riadením vo Washingtone.
SR nemá v rukách ani vnútornú politiku: 70 % všetkých zákonov prichádza ako nariadenia z Bruselu, ktoré sme povinní plniť.
Otázkou je, ako by sme mohli časť suverenity získať späť. ČR je na tom ešte horšie.
Británia EU de facto opustila koncom marca.
Nové Britské pasy, na ktorých sa už nenachádzajú hviezdičky EU, sú toho dôkazom.
Všetky tieto hry sú iba operačným vytváraním manipulácií voči verejnosti.
Odporúčame