A teraz je ešte stále v Rusku komunizmus a Rusko ho stále chce zaviesť v Európe a preto je treba Rusko odstrašiť, alebo zničiť?
Aj preto Ty stále bojuješ proti komunizmu, hoci ten nikde na svete v histórii nebol, podobne, ako demokracia?
Na svete je od jeho vzniku zavedená totalita, ktorá sa občas nazve kapitalizmus, občas socializmus, občas nacizmus, občas demokracia, ale vždy je to iba feudálno - oligarchická, korporátna diktatúra, teda davo - elitársky systém, v ktorom 0,1% elít kontroluje a riadi svoje ľudské zdroje.
Ja sa za svoje meno nehanbím, som svojprávny a zoznam môžeš dať svojmu riadiacemu dôstojníkovi.
S úctou
domino svetík


