V právnom štáte musí byť obvinenie podložené dôkazom a vyšetrovaním.
Opak znamená, že nie sme právny štát.
Akej hrôzy sme to súčasťou? Sme totalita?
Irak bol falošne obvinený, že má ZHN. Na základe toho bez mandátu OSN, vpadli USA do Iraku, zabili milión ľudí a okupujú ho dodnes. Žiadny dôkaz o ZHN predložený nebol.
Boli USA potrestané za milión životov?
Pri páde Malajského lietadla na Ukrajine, bolo obvinené Rusko do pol hodiny
Pri údajných chemických útokoch v Sýrii (aj teraz v Ghúte), bola okamžite bez dôkazu obvinená Sýria.
Teraz behom pár hodín po údajnom útoku Novičokom v Londýne obvinené Rusko, ešte skôr, ako mohol ktokoľvek povedať, či išlo o Novičok, pričom - kde je dôkaz, že to bolo Rusko?
Kde je vyšetrovanie?
Corbyn sa na dôkazy spýtal v parlamente a s vreskotom ho umlčali.
A debata pod týmto článkom?
Prečo niektorých z vás nezaujímajú fakty, dôkazy, vyšetrovanie, právo?
Čo to je?
Som v šoku zo spoločnosti, v ktorej stačí kohokoľvek obviniť a dôkazy väčšinu nezaujímajú.


