Nesúhlasím a prečítaj si ešte raz tie možnosti, ako a kto (možno) zakladal náboženstvo.
Možnosť č. 4. je taká pravdepodobná, ako aj ostatné a ďalšie, ktoré nespomínam.
Prečo?
Iste vieš, že existuje (okrem iného), Slobodné murárstvo.
Najlepšie je, ak si vyššie v hierarchii. Na základných stupňoch dostávaš informácie celkom bežné.
Potom (vyššie), sa totiž dotýkaš iného poznania, ale aj viery, (bez uctievania),že svet bol zverený do riadenia kniežaťu svetla.
Uctievanie je určené pre dav.
Nie pre Elity.

