Nie som volič Fica, ani Kotlebu, som však demokrat a viem, že demokracia na svete ešte od jeho vzniku nebola.
Nevolil som - každá politická strana napĺňa skutk. podst. trestného činu:,,Založenie a zosnovanie zločineckej skupiny".
Doplním Ťa, ak hovoríš o zločineckom sľubovaní, korupcii a servilnosti voči veľmoci.
Preto asi vyzdvihuješ jeden zločinecký režim a ,,zabúdaš" na ďalšie.
1. Miki získal percentá megalžou a podvodom o dvojnásobných platoch.
2. Megakorupciou sa stala kauza GSM 1800, keď Nórska firma ponúkla za licenciu 6 miliárd SK a 1300 pracovných miest.
Miky tender zrušil a dal licenciu dvom operátorom, ktorí zaplatili po 10 mil USD (20 mil USD vtedy dokopy 900 mil. SK. V jedinom tendri okradol SR o 5,1 mld SK.
3. Schválil prelet lietadiel na bombardovanie Srbska, čo bol akt agresie a porušenie medzin. práva, aj podľa šéfa OSN.
4. Je poradcom vlády, ktorá sa dostala k moci protiústavne.
Kotlebu porovnávať s fašizmom Kyjeva či USA? Môžeme začať...
domino svetík


