A pikoškou je, že v čase, kedy Eichman páchal svoje zločiny na území Poľska a Nemecka, štát, ktorý ho neskôr súdil - Izrael - vtedy ešte neexistoval.
A pikoškou je, že v čase, kedy Eichman páchal svoje zločiny na území Poľska a Nemecka, štát, ktorý ho neskôr súdil - Izrael - vtedy ešte neexistoval.
Aha.
Vďaka. Pomenúvaj veci a hlavne ľudí, pravými menami.
Kvorka? Taký poslanec existuje?
Ty, Pavol, ale vymýšľať by si si nemal...
Savčenková v Donbase podľa súdu navádzala streľbu, pričom zahynuli aj dvaja ruskí novinári.
Opolčenci ju zadržali s americkým navádzacím prístrojom.
Bola odovzdaná ruským orgánom.
Prečo ju súdi Rusko, keď údajný zločin sa odohral na území Ukrajiny?
Podľa Ruského trestného zákonníka, ktorí je podobný Americkému:
,,Ak páchateľ na území cudzieho štátu spácha zločin, ktorý je namierený proti Ruským občanom, alebo Rusku má Rusko právo vyžiadať ho, dopraviť a súdiť na území RF.
Je takýto zákon neobvyklý?
Vôbec nie.
USA na základe podobného zákona za posledných 7 rokov dronmi zo vzduchu postrieľali vyše 2000 ľudí v AFG, Pakistane, Iraku a Jemene, pričom iba asi 100 z nich malo spojenie s terorizmom.
Bez obvinenia, bez súdu. Savčenková bola súdená, aj za mučenie zajatcov, o čom svedčilo niekoľko svedkov, na ktorých zahášala cigarety, bila ich, alebo bola pri vypaľovaní hákového kríža na kožu jedného z nich.
Môžeme nadávať na Rusko, ale musíme vidieť stav aj na našej strane.
Pavol. Opäť sa vyjadruješ v obrazoch, inotajoch a pod. Ty ak si dokumentarista, tak vynechaj básnické prenesené významy a ak si básnik, tak nehaj svoje vety ,,sa rýmovať". Tomuto všetkému nerozumiem, prosím o vysvetlenie:
Znalec maloletej rómskej erotiky.
Muzeálna vzorka marxistického príživníka.
Oproti ním, pod Palcom „svedomia a vedomia“ sedí nervózna Alobalová hranatá Hlava.
V spoločnosti podozrivého z nadmerného odpočtu DPH.
IS je spoločný projekt nadnárodného riadenia.
Je to nájomná armáda, ktorej krytie, výcvik a zdroje zabezpečujú aj USA, Turecko, Katar, S. Arábia, Jordánsko a i.
Tento projekt je sčasti cez migračnú vlnu presúvaný do EU, kde vyvolá buď Islamizáciu Nemecka a západnej EU, alebo, ak sa obyvateľstvo vzbúri, tak občiansku vojnu.
V každom prípade nás čakajú minimálne v západnej Európe horiace budovy, teror, a všetko, čo k vojne patrí.
Ja to síce nazývam invázia, presne ako v Sýrii, ale my z médií a od politikov radi počúvame krycí názov,,Občianska vojna".
Pod to sa dá skryť legenda, že ľud bojuje proti diktátorovi.
Že z Iraku 12 rokov a zo Sýrie 5 rokov IS, ako ,,ťažobná spoločnosť" Západu vyváža na viac, ako 8 500 cisternách denne 200 tis. barelov ropy v cene 13 - 20 USD /barel, a táto ropa napr. cez(Tureckú vládu) ,a Tureckú rafinériu Batman a terminál Ceyhan končí u klientov zo západu, západné médiá, aj politici mlčia.
Médiá, aj politici majú totiž majiteľov.
A to sú klienti IS...
IS je spoločný projekt nadnárodného riadenia.
Je to nájomná armáda, ktorej krytie, výcvik a zdroje zabezpečujú aj USA, Turecko, Katar, S. Arábia, Jordánsko a sily zabezpečujúce Izrael.
Tento projekt je sčasti cez migračnú vlnu presúvaný do EU, kde vyvolá buď Islamizáciu Nemecka a západnej EU, alebo, ak sa obyvateľstvo vzbúri, tak občiansku vojnu.
V každom prípade nás čakajú minimálne v západnej Európe horiace budovy, teror, a všetko, čo k vojne patrí.
Ja to síce nazývam invázia, presne ako v Sýrii, ale my z médií a od politikov radi počúvame krycí názov,,Občianska vojna".
Pod to sa dá skryť legenda, že ľud bojuje proti diktátorovi.
Že z Iraku 12 rokov a zo Sýrie 5 rokov IS, ako ,,ťažobná spoločnosť" západu vyváža na viac, ako 8 500 cisternách denne 200 tis. barelov ropy v cene 13 - 20 USD /barel, a táto ropa napr. cez Tureckú rafinériu Batman a terminál Ceyhan končí u klientov zo západu, západné médiá, aj politici mlčia.
Médiá aj politici majú totiž majiteľov.
A to sú klienti IS...
Do Nemecka prakticky od 2. sv. prúdili imigranti z Turecka, Albánska a moslimského sveta.
Dnes komunita týchto prisťahovalcov číta asi 17 miliónov ľudí.
6 miliónov z nich sú praktizujúci muslimovia.
Združujú sa v stovkách mešít.
Saudská Arábia jednak sponzoruje tisícky muslimských komunít v Nemecku, jednak požiadala o výstavbu 200 nových mešít.
V mešitách sa nešíri iba mierumilovná viera v Alláha, ale sú to centrá wahábistického saláfizmu, teda veriacim sa tam dostáva indoktrinácia, pod ktorej kontrolou sú oni aj ich rodiny 24 hodín denne.
Z komunít sa formujú bojovníci, ktorí islám šíria násilím.
Z Nemecka do Sýrie za posledné roky išlo bojovať do armády IS, vyše 1 200 bojovníkov, pričom väčšina z nich naďalej poberala v Nemecku sociálne dávky.
Nemecko bude buď islamskou krajinou, z ktorej územia môže vzísť nová vojna v podobe Nemecko - Európskej IS, alebo Nemecko postaví Islám mimo zákon, absolvuje občiansku vojnu a ak vyhrá, donúti muslimov prejsť z práva šaria na nemecké právo.
Aké prekvapenie.
Všetci politici a médiá však budú ďalej omieľať svoju mantru, že medzi počtom nelegálnych imigrantov a nárastom terorizmu neexistuje spojitosť.
A priama úmera? Tzn, čím viac nelegálov absorbujeme, tým viac problémových ľudí, až teroristov medzi nimi bude - no to už vôbec nie, budú Vám tvrdiť poberatelia novinárskych, ľudskoprávnych a iných grantov.
Z vyše 1,5 milióna nelegálov, ktorí za posledných 14 mesiacov prišli do Nemecka, sa záhadne stratilo 300 000!
300 000 ľudí nevedno akých sa bez vedomia bezpečnostných zložiek pohybuje voľne po EU.
Ak iba 1 % z nich sú potenciálni teroristi, to je 3000 ľudí.
Ak každá skupina sa skladá iba z troch ľudí, tak máme 1000 skupín, schopných urobiť útok, ako teraz v Bruseli.
To písmo na transparentoch vyzerá, ako keby to písal jeden človek.
Hovoríte o Globálnych médiách.
Médiá niekto vlastní a ony napĺňajú ciele vlastníka. Kollár vlastní Fun Radio. Myslíte si, že vysielajú to, čo si želá? Isteže.
Tak aj CNN, alebo Reuters niekto vlastní.
Hovoríte o bulvárnom spôsobe informovania o terorizme, čím mu vlastne médiá robia reklamu.
Médiá píšu iba o tom, čo niekto chce, aby sme vedeli
Dôležité je, čo zamlčia.
Vami zmienený Erdogan.
Videli ste satelitné snímky kolóny cisterien, ktorá mieri zo Sýrskych a Irackých ropných polí na ktorých IS. pod dozorom západných služieb kradne ropu a denne do Tureckých rafinérií (napr. Batman) a terminálov (Ceyhan), vozia až 200 tisíc barelov. K dispozícii mali 8 500 cisterien!
Ak predávajú 1 barel/20 USD, tak je to denne 4 mil. USD. Robia to 5 rokov.
Rusi im zničili 2 900 cisterien.
Prečo o Erdoganovi a tomto kšefte nenapíšu Globálne médiá?
Pretože Erdogan je pre ich majiteľov obchodný partner.
Chcú, aby sme vedeli, že v Sýrii je vraj občianska vojna.
Pravdou je, že je to intervencia.
Savčenková v Donbase podľa súdu navádzala streľbu, pričom zahynuli aj dvaja ruskí novinári.
Opolčenci ju zadržali s americkým navádzacím prístrojom.
Potom ju odviezli do Ruska.
Prečo ju súdi Rusko, keď údajný zločin sa odohral na území Ukrajiny?
Podľa Ruského trestného zákonníka, ktorí je podobný Americkému:
,,Ak páchateľ na území cudzieho štátu spácha zločin, ktorý je namierený proti Ruským občanom, alebo Rusku má Rusko právo vyžiadať ho, dopraviť a súdiť na území RF.
Je takýto zákon neobvyklý?
Vôbec nie.
USA na základe podobného zákona za posledných 7 rokov dronmi zo vzduchu postrieľali vyše 2000 ľudí v AFG, Pakistane, Iraku a Jemene, pričom iba asi 100 z nich malo spojenie s terorizmom.
Bez obvinenia, bez súdu. Savčenková bola súdená, aj za mučenie zajatcov, o čom svedčilo niekoľko svedkov, na ktorých zahášala cigarety, bila ich, alebo bola pri vypaľovaní hákového kríža na kožu jedného z nich.
Môžeme nadávať na Rusko, ale musíme vidieť stav aj na našej strane.
Savčenková v Donbase podľa súdu navádzala streľbu, pričom zahynuli aj dvaja ruskí novinári.
Opolčenci ju zadržali s americkým navádzacím prístrojom.
Potom ju odviezli do Ruska.
Prečo ju súdi Rusko, keď údajný zločin sa odohral na území Ukrajiny?
Podľa Ruského trestného zákonníka, ktorí je podobný Americkému:
,,Ak páchateľ na území cudzieho štátu spácha zločin, ktorý je namierený proti Ruským občanom, alebo Rusku má Rusko právo vyžiadať ho, dopraviť a súdiť na území RF.
Je takýto zákon neobvyklý?
Vôbec nie.
USA na základe podobného zákona za posledných 7 rokov dronmi zo vzduchu postrieľali vyše 2000 ľudí v AFG, Pakistane, Iraku a Jemene, pričom iba asi 100 z nich malo spojenie s terorizmom.
Bez obvinenia, bez súdu. Savčenková bola súdená, aj za mučenie zajatcov, o čom svedčilo niekoľko svedkov, na ktorých zahášala cigarety, bila ich, alebo bola pri vypaľovaní hákového kríža na kožu jedného z nich.
Môžeme nadávať na Rusko, ale musíme vidieť stav aj na našej strane.
No vidíš, toto sa mi páči.
Nerozumiem tej vete o Šebejovi. Ty ako myslíš, že Šebej je nejakou morálnou autoritou?
Si iba neinformovaný, z ktorej NGO mu ide mesačná apanáž.
Ak tvrdí, že vďaka jeho ,,dohľadu" Smer bude kradnúť menej, zároveň tvrdí, že Smer kradnúť bude a on bude spoluvinník.
To je Šebej.
Odhaľuj, Pavol a burcuj!
Savčenková v Donbase údajne navádzala streľbu, pričom zahynuli dvaja ruskí novinári.
Opolčenci ju zadržali s americkým navádzacím prístrojom.
Potom ju odviezli do Ruska.
Prečo ju súdi Rusko, keď údajný zločin sa odohral na území Ukrajiny?
Podľa Ruského trestného zákonníka, ktorí je podobný Americkému:
,,Ak páchateľ na území cudzieho štátu spácha zločin, ktorý je namierený proti Ruským občanom, alebo Rusku má Rusko právo vyžiadať ho, dopraviť a súdiť na území RF.
Je takýto zákon neobvyklý?
Vôbec nie.
USA na základe podobného zákona za posledných 7 rokov dronmi zo vzduchu postrieľali vyše 2000 ľudí v AFG, Pakistane, Iraku a Jemene, pričom iba asi 100 z nich malo spojenie s terorizmom.
Bez obvinenia, bez súdu. Savčenková je súdená, pričom má na krku aj obvinenia mučenia zajatcov, o čom svedčilo niekoľko svedkov, na ktorých zahášala cigarety, bila ich, alebo bola pri vypaľovaní hákového kríža na kožu jedného z nich.
Môžeme nadávať na Rusko, ale musíme vidieť stav aj na našej strane.
Migrácia a migranti sa Ti zdajú abstraktné.
Prečítaj si Odkaz od Boha a budeš veselší.
http://domino50.blog.pravda.sk/2016/03 /09/od… Migrácia je anabáza migrantov, ale aj problematika dotýkajúca sa ľudí, migráciou dotknutých.
Píšeš, že kresťanstvo ľudí učí, že sú bratmi.
Neposudzuj človeka, inštitúciu, podľa toho, čo deklaruje.
Ale podľa toho, aké sú za ním výsledky.
Prečo?
Lebo to odporúča aj Kristus, na ktorého sa odvolávaš:
Mt. 7/15:
Chráňte sa falošných prorokov: prichádzajú k vám v ovčom rúchu, ale vnútri sú draví vlci.
Poznáte ich po ovocí. Či oberajú z tŕnia hrozná alebo z bodliakov figy?
Tak dobrý strom rodí dobré ovocie, kým zlý strom rodí zlé ovocie.
Dobrý strom nemôže rodiť zlé ovocie a zlý strom nemôže rodiť dobré ovocie.
Strom, ktorý neprináša dobré ovocie, vytnú a hodia do ohňa.
Teda po ovocí(výsledkoch), ich poznáte
Môže byť Cirkev falošným prorokom?
Viď Kristove slová...
Monitorovač Rahmán je bábka, ktorá z Londýna ,,presne" dodáva správy, čo sa deje v Sýrskych mestách.
V Sýrii je vojna.
Nie občianska, ako s obľubou informujú médiá.
Je tam invázia armád kde sa pod značkou IS a spol., skrývajú regrúti z takmer 80 krajín sveta, vycvičení za Katarské, Turecké, Saudské a Americké peniaze na území hlavne Turecka, Jordánska, atď.
Mohla by vari opozícia 5 rokov bojovať so sýrskou armádou a spôsobiť jej straty vyše 56 tisíc. mužov?
Rýchlo sme ,,zabudli" že IS je nielen armádou vyššie menovaných štátov, ale aj ťažobnou spoločnosťou.
Zdá sa, že bývalou.
Rusi zničili vyše 2900 ! kamiónov s cisternami, ktoré prepravovali cez Turecko a Irak ropu zo Sýrie.
Tieto noviny často zabúdajú, aký majú názov:
Volajú sa Pravda...
Akákoľvek organizovaná viera, je prostriedok na kontrolu a manipuláciu populácie.
Áno, drobní kňazi, alebo sestry starajúce sa o chudobných, alebo milióny veriacich, úprimne ľúbiacich Boha, sú zneužívaní v tisíce rokov bežiacich davoelitárskych systémoch, ktoré potrebovali vieru k zabezpečeniu jednotnej indoktrinácie, svetonázorovej orientácie a kontrole jednak všetkých členov cirkví, jednak odpadlíkov, kacírov, heretikov, atď.
Dejiny sa nedozvie nik, kto sa ich chce dozvedieť z médií.
V médiách si prečítame iba to, čo niekto chce, aby sme si tam prečítali.
Dnes je na internete uložených množstvo originálnych dokumentov a každý si ich môže pozrieť sám.
To je výhoda, akú žiadna spoločnosť pred nami nemala.
Iný klasik povedal: Žurnalistika je, ak píšeš a vydávaš niečo, čo niekto iný nechce, aby si vydával.
Všetko ostatné je PR.
Okrem toho:
Niektorí ľudia bežne denne hovoria, aké sú plány do budúcnosti, ľudia to aj čítajú, ale buď nechápu, alebo neveria.
G. Friedman je jeden z takých ľudí.
Pozrite si jednu z jeho prednášok a hlavne - verte každému jeho slovu.
https://www.youtube.com/watch?v=8tD71d6wcw Y
Je to človek, ktorý bol v CIA a šéfuje Strafordu, kde robí plány pre US vlády, je to veľmi informovaný človek.
Veci, ktoré hovorí, ako Najbližších 100 rokov, Najbližších 10 rokov, nie sú analýzy. Sú to plány!
Ľudia, ako Dan Brown a iní, sú poverení odkrývať históriu a pripravovať ľudí na budúcnosť.
Pavol, Bugár je súčasťou systému mafiánskeho spôsobu riadenia spoločnosti.
Tak, ako Fico, Danko, Prochádzka.
Ako aj ostatné strany. Mimo systém je vždy strana, na ktorú celý systém, teda politici, médiá a oligarchovia nadávajú.
Tá sa buď zaradí do mafiánskeho systému, alebo ju časom vyhodia.
A kto ju vyhodí?
Volič.
Z toho logicky vyplýva, že aj volič, je súčasťou systému.
Ja som nevolil, pretože som nechcel byť vo vašom systéme.
A Ty?
Odporúčame