Už vidím, kto si, ale ešte raz Ti poviem, čo znamená merať rovnako.
V Rusku súdia N. Savčenkovú ukrajinskú pilotku, ktorá na Donbase, pri útoku na pozície separatistov zabila vraj dvoch ruských novinárov.
Následne havarovala a buď dopadla na Ruské územie, alebo tam bola unesená.
Je tam súdená za vraždu.
Skutok sa stal mimo jurisdikcie Ruska.
Vyhlasujem, že Rusko nemá právo ju súdiť za skutok, ktorý sa nestal na jeho území.
Zároveň vidím, že USA dronmi strieľajú zo vzduchu bez súdu, či obvinenie, ľudí, ako zajace v AFG, Pakistane, Jemene, Iraku.
Odsudzujem zločin jedného a odsudzujem zločin druhého.
A Ty si sa vyjadril k čomu?

