Zaujímavé je, že NATO nežiada Rusko, aby sa separatisti stiahli a odovzdali Donbas Kyjevu.
NATO žiada, Rusko, aby separatisti neobsadzovali viac územia, ako aktuálne kontrolujú.
Zaujímavé je, že NATO nežiada Rusko, aby sa separatisti stiahli a odovzdali Donbas Kyjevu.
NATO žiada, Rusko, aby separatisti neobsadzovali viac územia, ako aktuálne kontrolujú.
Postupujme teda presne podľa Tvojej logiky:
,,ak sa ta nikto neopyta, nedas suhlas ani nesuhlas".
Chceš si otvoriť bufet, ale neopýtaš sa hygienika.
Kým však nemáš súhlas, nemôžeš si ho otvoriť, pretože toto je právny stav, kedy súhlas potrebuješ.
Ak ho chceš obísť musíš to urobiť zákonom, ktorý povie, že na otvorenie bufetu sa súhlas hygienika nevyžaduje.
Tak tí, ktorí chceli obísť referendum, pretože by súhlas NEDALO, vytvorili v Ústave právny status, že pre vtup do medzinárodných bezpečnostných organizácií stačí rozhodnutie parlamentu.
Tí čo to robili, boli riadení cudzou mocou, boli to teda agenti cudzej moci.
Ak Ti nedám súhlas so vstupom do môjho domu, tak so vstupom nesúhlasím a Ty do neho nemôžeš vojsť, až kým Ti nedám súhlas.
Kým NIE JE súhlas, tak je nesúhlas.
Nesúhlas znamená presne, že:,,NIE JE SÚHLAS".
Ústavu SR
koncipovala Cudzia moc a agenti cudzej moci.
Preto tam je ustanovenie, že na vstup do štruktúr, ako je NATO, nemusí byť referendum.
Ľudia ako Ty, ktorí schvaľujú pôsobenie cudzej moci na našom území, pričom to ironicky zastrešujú Ústavou, ktorú nám sem vnútila cudzia moc, sú agentami cudzej moci.
Nebudete stíhaní, ale vaše pôsobenie bude tak pomenované.
Kolaboranti sú kolaboranti a je jedno, či kolaborujú s okupačnou mocou Ruska, alebo s okupačnou mocou USA.
Ich ikona Havel aj napísal pozývací list, takže od Biľaka sa ničím nelíši.
Možno iba tým, že jeho otec a strýko kolaborovali aj nacistami, a kým Biľak umrel chudobný, pretože mal celý život napriek vysokej funkcii plat, ako riaditeľ fabriky, čo za socializmu bolo max 12 tisíc sk v čase okolo r. 89 a nič nenakradol,
tak Havel vlastnil malú časť Prahy a vrátil si aj to, čo bolo jeho rodine zoštátnené za kolaboráciu a umrel ako superboháč, pričom vo funkcii bol asi 12 rokov.
Tvoj trolling koordinujú Marťania?
Nájdi si fotku z porady štábov a pozri si, kde za stolom sedí Slovák a kde Američan.
Podľa toho vždy uvidíš, kto tomu velí.
Ak nedám súhlas, tak nie je súhlas.
A kým nie je súhlas, tak je nesúhlas.
Symbolika je, že 21. aug. tu bol vstup VZ.
21. aug. začína MO s prípravou ubytovacích kapacít, tankodromu, vododromu, strelníc, zázemia a logistiky na Lešti pre cvičenie, ktoré začína 21.sept.
To, že USA robia to, čo robia je jedna vec.
To, že naši politici, médiá a časť verejnosti to ospravedlňujú, schvaľujú, alebo prekrúcajú, je vec druhá a rovná sa to súčinnosti a napomáhaniu zločinov.
Tretia vec je, že niektorí to robia pre kariéry, za peniaze, alebo proste preto, že sú presvedčení, že USA majú právo vojensky napadnúť akýkoľvek štát, lebo ZSSR nás v r. 1968 obsadilo, alebo v r. 84? vošlo do AFG.
Odvtedy USA napadli desiatku krajín, okupujú od vojny Nemecko a Japonsko, ale tvrdia, že sa bránia agresii Ruska a to je aj dôvod cvičenia, ktoré bude na našom území.
Expanzia USA je riadená z lóží.
Rád Nemeckých rytierov chce mať navrátené Prusko - Kaliningrad a celé Pobaltie, teda aj to, ktoré má Poľsko.
To oz
Vstup do NATO sa uskutočnil bez referenda, teda bez súhlasu občanov Slovenska.
Ak občania nedali súhlas, znamená to, že väčšina občanov s účasťou v NATO nesúhlasí.
Takže akýkoľvek vstup cudzích armád, vynútený iba vydieraním vazalských politikov a elít SR, považujeme za inváziu.
Vláda sa svojim súhlasom dopúšťa vlastizrady a prezident, to je agent cudzej moci, čo je trestný čin.
Raz sa tak budeme pozerať na všetky invázie USA, nielen na Vietnam, ale aj na AFG, Irak, Srbsko.
Vlády, ktoré to odsúhlasili, budú považované za kolaborantské a tak sa budú označovať aj v dejepise.
Po vstupe armád VZ na naše územie, väščina občanov nenávidelo Rusov a začalo sympatizovať s USA.
Dnes s krokmi vlád a prezidentov USA môžu sympatizovať iba ľudia, čo majú v génoch povahu otrokov.
Ľudia, čo túžia po slobode neprijmú pozíciu vazalov, napriek tomu, že sa ich do toho snaží vmanipulovať kolaborantská vláda, agent prezident, ministerstvo propagandy, teda médiá v rukách okupantov a Trollovia USA.
Ak sa Ti nepáči termín invázia, daj si tam politicky korektný termín cvičenie.
V r. 1968 so vstupom vojsk Varšavskej zmluvy nesúhlasil nikto.
Ani vedenie štátu, ani vedenie KSČ.
Neskôr, pod tlakom okolností - Dubček a veľká časť ÚV boli zajatcami v Moskve - boli Brežnevom donútení označiťsvoju dovtedajšiu politiku za chybnú, až potom sa mohli vrátiť do vlasti.
Postupom času sa obsadenie najvyšších funkcií v štáte už formovalo podľa toho, ktorí politici mali väčšiu dôveru Moskvy.
Ale práve nám na Lešti začína najväčšie vojenské cvičenie NATO, zamerané na súčinnosť našich vojsk s ostatnými armádami NATO, pri prípadnom vojenskom ohrození.
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/ 365089…
Elita má rada symboliku.
Invázia armád NATO presne v deň invázie vojsk Varšavskej zmluvy znamená, že SR, tak ako bola ponížená v r. 68, tak musí pobozkať prsteň moci aj dnes.
Symbolicky si,,iný pes očúra miesto po svojom sokovi", čím vyjadril moc a nárok na toto územie - SR.
V Tibete pramení množstvo najvýznamnejších čínskych, aj Ázijských riek a je to strategický zdroj a rezervoár pitnej vody.
Z toho sa bude odvodzovať čínska politika voči každému, kto by chcel Čínu od tohto zdroja odstaviť.
A že západ by to rád urobil a Čínu destabilizoval o tom niet pochybnosti.
Japonský vpád v 2. sv. vojne do Číny a iných ázijských krajín, podobne ako aj Hitlerov vpád do ZSSR, podľa istého nemeckého slobodomurára 33 stupňa, boli predčasnými, nepripravenými a preto neúspešnými pokusmi, ktorými si chceli zabezpečiť zdroje energií.
Niet pochýb o tom, že Čína je poučená a zmenu politiky v zmysle odovzdania zdrojov pod správu veľmoci č. 1, si môžeme predstaviť iba po revolúcii a prevzatí moci takými politikmi, ktorí by ( podobne, ako A. Kiska), viac prihliadali na záujmy USA, ako na záujmy vlastnej krajiny.
Motorka s ,,logom" SS.
Pod ňou nápis:,, Pietný akt kladenia vencov".
Ťažká symbolika.
Tí, čo prídu klásť vence, odovzdajú svoju energiu nacistickým vojakom, ktorí ako prví napĺňali víziu spoločného európskeho štátu pod nadvládou Nemecka.
Nemecko prehralo, samo je okupované USA, ale EU - vízia, ktorú budoval nacistický právnik W. Hallstein, neskôr skutočný zakladateľ a prvý predseda EU, celá, aj s okupovaným Nemeckom a EU, sa dostala pod ,,správu" USA.
Dejiny sú plné paradoxov.
Áno, duchovným otcom, zakladateľom a prvým predsedom Európskej únie bol nacistický právnik W. Hallstein:
Uvedomme si tieto počty:
Podľa Porošenka dezertovalo na nepriateľský Donbas vyše 8 tisíc príslušníkov ozbrojených síl Ukrajiny a polície.
Podľa Porošenka je v radoch armády DLR a LR 9 tisíc regulérnych príslušníkov armády RF.
Podľa Zacharčenka, majú ozbrojené sily Donbasu aktuálne na 300 km dlhom fronte 35 tisíc mužov.
To znamená, že proti 65 tisícovej armáde Ukrajiny stojí na fronte vyše 50 tisíc mužov separatistických regiónov.
K tomu majú k dispozícii asi 45 tisíc záloh, ku ktorým sa podľa potreby pridávajú ďalší.
Odkiaľ?
OSN tvrdí, že do Ruska utieklo po začatí občianskej vojny na Ukrajine 700 tisíc ľudí.
Z toho bolo asi 100 tisíc mužov vo vojenskom veku, z čoho asi 20 tisíc prešlo, či prechádza výcvikom v Rusku.
Snahy Poľska a Bieloruska, včleniť do Minského formátu USA (aby Porošenko, ako posledne, nemusel počas 15 hodinového rokovania 35 krát volať svojim nadriadením do USA), znamenajú snahy o pokračovanie konfliktu s oficiálnou účasťou USA.
Ak však povieš, že o ľahko zistiteľných faktoch, všeobecne známych okruhu diskutujúcich, medzi ktorých si sa pridal, nič nevieš, je to to isté, ako keby táto debata bola napr. o rôznych hodnotách odporu rôznych vodičov el. prúdu a Ty do toho povieš, že nevieš nič o tom, že nejaký odpor vodiča existuje.
Dokonca nám to oznamuješ tónom, že ak Ty o niečom takom nevieš, tak to existovať nemôže.
Je jasné, že ostatní účastníci diskusie si o tom pomyslia svoje, ale iba málokto sa bude unúvať, aby Ťa do problematiky zasvätil.
Lenka, vidím, že vo vymýšľaní vtipných nadpisov nebudete mať čoskoro konkurenciu.
Všetko je mi po prečítaní Vášho článku jasné.
Iba ste, zrejme pre nedostatok času, zabudli tam dať úvodzovky a nadpis mal vyzerať asi takto:
,,Kríza v Grécku zažehnaná. Stačilo vymeniť ministra".
Ak Ty niečo nevidíš, alebo ako sám hovoríš, nevieš o tom, že by nižší úradník štátneho departmentu USA (teda vládny úradník) niečo nakazoval poslancom, tým nám iba hovoríš, že nie si informovaný a k problematike, ktorú ja sledujem denne dva roky, máš ďaleko.
Pritom sa o tom môžeš dozvedieť napríklad sledovaním Ukrajinskej tlače, teda celkom jednoducho.
Tým nám chceš povedať, že nie si odborník na túto oblasť a my to rešpektujeme.
Ale iste si si všimol že nenapadol názory autora, ale iba autora samotného.
1.S názormi autora sa stotožňuje.
2. Zároveň chce vynadať autorovi za to, že obťažuje verenosť s vecami, ktoré sú všeobecne známym faktom:,,Ukrajina je priamo riadená a podriadená US štátnemu departmentu".
Vynadal autorovi, že tento ,,objav" nemá nič spoločné s investigatívnou žurnalistikou, pretože je to všeobecne známy fakt, ktorý netreba dokazovať a ku ktorému sa hlásia ako USA, tak aj Ukrajina.
Ako si vysvetľuješ napr. fakt, že do Ukr. parlamentu príde nižší úradník departmentu USA a priamo poslancom nakáže, ako majú hlasovať?
Beaver vlastne vynadal Romanovi, že ,,objavil Ameriku" - na Ukrajine a ešte to vydáva za ivestigatívny objav.
Roman, Ty si myslíš, že Miki s Miklošom sa sami prihlásili na inzerát Ukrajinskej vlády, alebo, že Porošenko si spomenul, že na Slovensku sú dvaja nevyužití géniovia, tak im dal ponuku?
Nie. Miki, Miklóš, či Saakašvili tam nastúpili na príkaz svojich riadiacich štruktúr.
Miky a Miklóš sú bohatí ľudia, ale nie všetky svoje peniaze majú na svojich účtoch.
Všimli ste si, že po odchode z SDKU, založili dve mimovládky?
Tam im budú pritekať prachy, ktoré si už zaslúžili prácou pre Impérium a jeho štruktúry, ale časť si musia odrobiť tak, ako to práve vidíme, alebo im nepritečie nič.
Sledujte toky peňazí do Mikiho mimovládok a ,,tušenie súvislostí", sa premení na zbieranie faktov.
Ukrajina je priamo začlenená pod štruktúrne riadenie USA. Tak, ako aj Poľsko.
To znamená, že štruktúry Ukrajiny sú začlenené pod riadenie štátneho departmentu USA.
To nie je špekulácia, ale fakt, ktorý je preukázateľný na rádovo viac príkladoch, ako ich autor uviedol.
Roman to píše v takom duchu, akoby o tom sám pochyboval, čo u ľudí, ktorí si to neuvedomujú, tiež vyvoláva pochybnosti.
Odporúčam autorovi dôkladnejšie analyzovať tému o ktorej ide písať a ak je sám presvedčený o pravdivosti svojich tvrdení, ľahšie o tom presvedčí svojich čitateľov.
Braňo, vynikajúco vyskladané fakty, názory a argumenty.
To, čomu čelíme, je však roky plánované a v zásade sa to uskutočňuje podľa zverejnených plánov.
Ak hovoríš, že z trojice Hussajn, Kaddáfí, Assad, je nažive ten posledne menovaný, je to vďaka tomu, že sa zmobilizoval Ruský pud sebazáchovy a Putin zistil, že tzv. partner z USA je impérium, idúce si za svojimi cieľmi.
Istý vysoký Nemecký slobodný murár na otázku o Hitlerovej expanzii do ZSSR odpovedal:
,,Útok na Rusko bol zle načasovanou snahou o zabezpečenie surovinovej bezpečnosti Nemecka."
Takto podobne to majú - a celkom oficiálne - definované aj USA.
Zaujímavú vetu povedal k politike.
,,Rozhodovanie sa robí v lóžach (viď slávna veta K. Schwarzenberga v parlamente ČR, že o bombardovaní Belehradu sa rozhodovalo hlasovaním v Trilaterálnej komisii) a neexistuje politik vo vysokej funkcii v EU a Amerike, ktorý by nebol schválený bratstvom".
O D. Brownovi:,,Je to náš brat, ktorý má za úlohu pripraviť ľudstvo na budúcnosť pod NWO."
Odporúčame