Lepší titulok by bol: Niekto si to v hlave asi Nesrovnal.
A pozrite si politickú mapu Pruska, ako vedúceho štátu Nemeckej ríše, pred r. 1905. A dobre si ju zväčšite.
Kde je tu napr. Poľsko a pobaltské štáty? Waršava je súčasťou Ruskej ríše. Kde je Ukrajina?
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ commo…
A dnešná EU je v hraniciach bývalej Nemeckej ríše s ambíciami začleniť tam aj bývalé lénne panstvá Habsburgovcov, Hohenzollerovcov, Hanoverovcov , atď.
Páni, my nie sme iba neinformovaní, my sme totálne neinformovaní, pretože tieto dedičské nároky šľachtických rodov sú to po stáročia, kým my a a naše deti ovládame históriu a ešte bez poznanie súvislostí, tak maximálne po druhú svetovú vojnu.
Rád nemeckých rytierov bol vznikol v r. 1190 z nemeckých - germánskych členov rádov Templárov a Johanitov, ktoré boli frankofónne.
v 13. storočí, po odchode z Jeruzalema, ich Uhorský kráľ Ondrej pozval do Sedmohradska, kde mali strážiť južnú hranicu.
Oni sa však pomocou Vatikánu snažili zverené územie privlastniť a boli vyhnaní.
Poľké knieža Konrád ich prijal do Poľska na ochranu východnej hranice pred pobaltsko - pruskými kmeňmi.
Tak si neskôr podmanili celé Pobaltie a Prusov a vytvorili štát, ktorý postupne asimiloval pôvodné obyvateľstvo, Pomorancov, Litevcov, Prusov, priviedli tam nemeckých prisťahovalcov a - násilne ich pokresťančili.
Svätá rímska ríša národa Nemeckého: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:HRR_…
T o je filozoficko- mocenský základ dedičstva nemeckých kniežatstiev.
Pozrite si jej mapu z 15 storočia a zamyslite sa nad hranicami a imperialistickými cieľmi dnešnej EU.
Prečo ten svoj román nedávaš vždy v samostatnom článku a blog v ďalšom?
Svetová vláda?
Čo bolo Rímske impérium?
Čo boli ríše, ako Habsburská, Ruská, Osmanská, Rímska ríša Nemeckého národa, či nacistická Tretia ríša?
Čo je Britské impérium?
Čo je impérium USA, ktoré ako vojnovú korisť pohltili Nemeckú a Japonskú ríšu a dodnes ich ovládajú?
Čo je EU?
Aké ciele, aké nároky a aké snahy o rozširovanie a kontrolu majú?
Svet je založený ako ríša, nakoniec aj Jehova určil vyvolený národ, ktorému dal do správy všetky národy a ich vládcov.
Tak vlastne boh zo sveta spravil impérium a všetci iba naplňujú jeho vôľu.
Takto vyzerá riadenie sveta vo veľkom.
Vojny, násilie, revolúcie, teror, to všetko sú plánované procesy, ktoré sú organizované s cieľom ovládať a riadiť svet, krajiny, obyvateľstvo a politikov.
To, že sa to deje tak verejne a že hlavní organizátori nijako neskrývajú svoje ciele, je fascinujúce a ukazuje to hĺbku tejto organizácie, ako aj jej presvedčenie, že sa to svetu nepodarí zvrátiť.
Všimnime si ale, že celosvetovo sa moc presúva z anglosaských rúk, do indoeurópskeho prostredia.
Začiatok bol odštartovaný zničením dvojičiek a presunom finančného riadenia na Euroázijský kontinent (iné dvojičky v kuala Lumpur)
Dnes vidíme obnovu vzťahov s Iránom (už je tam aj delegácia z ČR a ČR nerobí nič bez súhlasu Washingtonu).
BRICS je veľkou symbolikou.
Najsilnejšie krajiny jednotlivých kontinentov a regiónov, s vylúčením doterajšieho centra moci, teda osi Británia - USA - Japonsko - EU - Nemecko - Austrália.
Brazília - Rusko - IRÁN - Čína - South Africa.
Ten Irán v strede nie je náhodou.
Alojz, podľa toho, čo som videl: 1. Staval múr bez stavebného povolenia.
2. Neposlúchol výzvu polície na odstránenie čiernej stavby.
3. Neposlúchol výzvu polície, aby ich nasledoval na stanicu.
Alojz, ako poslanec iste vie, že podozrenie zo spáchania tr. činu, má oznámiť orgánom činným v tr. konaní.
Namiesto toho sa sám dopustil nezákonného chovania, čím sa:
1. Vystavil donucovaciemu procesu a aj stíhaniu.
2. Zviditeľnil a spropagoval.
O tom, kto múr nakoniec odstránil, alebo či Alojz podal to trestné oznámenie, som sa nedočítal.
V každom prípade, ak poslanci zákonodarného zboru, namiesto zákonných postupov používajú nezákonné, ukazuje to na: 1. Nízke právne povedomie.
2. Istý stupeň exibicionizmu.
Bod jedna Ústavy SR hovorí, že SR je zvrchovaným štátom. V bode dva sa tejto zvrchovanosti vzdávame:
(2) Slovenská republika uznáva a dodržiava všeobecné pravidlá medzinárodného práva, medzinárodné zmluvy, ktorými je viazaná, a svoje ďalšie medzinárodné záväzky.
Zmluvy, napr. Zmluva s Vatikánom:http://vatikanskezmluvy.wordpress.com/k onkor… : a i., a zákony, ktoré tvorí EU komisia a na ktorých znenie SR nemá žiadny dosah, majú prednosť pred našimi zákonmi.
Tým sa zo SR stal vazalský štát a Parlament SR iba prekladá do slovenčiny zákony, ktoré pre nás tvorí cudzia moc, ktorá rozhodne nepracuje v prospech SR.
Janko, ja som pri tých unimobunkách včera bol.
Starosta Bergu sa báť nemusí, pretože, ako som povedal, z unimobuniek je vidieť Bratislava, ale Berg nie.
Rakušáci tým sledujú to, aby z hranice imigranti mohli ísť tam, kde to majú najbližšie - do BA.
Ja neopakujem, hovorím, že v SR ich už sú tisíce a je ich v BA vidieť, takisto pešo chodia po diaľnici Pandorf - BA, smerom na Bratislavu.
Napokon aj to auto s logom HYZA, kde našli 70 mŕtvych, bolo 10 km od hranice SR a smerovalo na Bratislavu.
Čo hrozí ľuďom v BA?
Krádeže, lúpežné prepadnutia, vraždy, teda to, čoho sa imigranti dopúšťajú v iných miestach sústredenia v EU.
Janko, ešte nejaká otázka?
Ak bod jedna hovorí, že SR je zvrchovaným štátom, tak v bode dva sa tejto zvrchovanosti vzdávame:
(2) Slovenská republika uznáva a dodržiava všeobecné pravidlá medzinárodného práva, medzinárodné zmluvy, ktorými je viazaná, a svoje ďalšie medzinárodné záväzky.
Zmluvy, napr. Zmluva s Vatikánom:http://vatikanskezmluvy.wordpress.com/k onkor… : a i., a zákony, ktoré tvorí EU komisia a na ktorých znenie SR nemá žiadny dosah, majú prednosť pred našimi zákonmi.
Tým sa zo SR stal vazalský štát a Parlament SR iba prekladá do slovenčiny zákony, ktoré pre nás tvorí cudzia moc, ktorá rozhodne nepracuje v prospech SR.
Ak sme vo zväzku EU a tento zväzok je spoločenstvom zvrchovaných štátov, ako je možné, že robotník v SR na tom istom mieste, v tej istej firme zarobí 3x menej, ako robotník v Nemecku?
Janko, imigrantov sú tu už tisíce, takže Vaša veta, že tu ešte nijaký nezablúdil, nemá oporu v realite.
Teraz imstavajú v Rakúsku, presne na hranici unimobunky, kde zvážajú tých, čo ich odchytia na cestách.
Výhľad majú na Bratislavský hrad a na Petržalku.
Hranicu nikto nestráži, môžu prejsť po ceste, aj po poli k prvým panelákom to majú asi 3 km.
Gabo, Tvoj článok kladie otázky, ktoré si evidentne nekladú tí, čo riadia EU.
Otázkou však je: Kto riadi EU a kam s ňou smeruje?
Výborný, článok.
Milan, ja osobne som na to nešiel matematicky, ale filozoficky.
A aj cudzincov blog chápem ako filozofický, teda nezaoberám sa tým, KOĽKO JE TU DEBILOV, ale AKÝ VPLYV NA SPOLOČNOSŤ MAJÚ.
Naproti tomu, Ty sa vŕtaš v číslach, čo značí že cez čísla to vyhráš, ale uniká Ti filozofická pointa.
Ty tu dávaš matematické hodnoty a štatistiku, kde Ti vychádza tuším, že debilov je iba 2,5 %.
Ale ani ja a asi ani Ty sme na vyšetrení neboli ( a iste ani väčšina svetovej populácie) takže to, či je matematicky debilov 2%, alebo 16%, nie je pre vyznenie článku podstatné.
Okrem toho, ja som veľkým fanúšikom tvrdení p. Bakalářa, ktoré publikoval v ,,Tabu v sociálních vedách".
A tam sa hodnoty IQ v jednotlivých etnických, náboženských skupinách, či združeniach uvádzajú zo zistení OSN a ďalších rešpektovaných organizácií.
A čo týmto na Tvoju adresu chcem vlastne povedať?
,,Pokoj, pokoj".
Ak Ukrajina bojuje, podľa vlády Ukrajiny, EU, aj našich novinárov s regulérnou Ruskou armádou, ako je možné, že schválila decentralizáciu Donbasu?
Druhým postrehom je, že akýkoľvek odpor časti verejnosti, ktorý je vyhlasovaný za nezákonný, sa môže stať súčasťou zákonov, ak ho tí, čo ten boj vedú - ustoja.
Problém sveta nie je v tom, že jedna šestina sú debili.
Problém je v tom, že z tej jednej šestiny, tí najväčší debili,tí, čo majú sklony k zločinu, nemajú problém spacifikovať zvyšok sveta klamstrvami, sľubmi, manipupáciou, alebo najbežnejším spôsobom - násilím a potom mu vládnuť.
Priatelia, problém je v tom, že tá najhoršia časť tej jednej šestimy je teraz pri moci.
V Rusku ale nie je tresná homosexualita.
Trestná je propagácia homosexuality, ktorá sa zameriava na osoby mladšie, ako 15 rokov.
Terorizmus je terorizmus.
Ak niečo plánovali a uskutočnili, tak je predsa jedno, či to vyšlo na sto percent, alebo nie.
Ak prepadneš s nožom človeka a vezmeš mu 10 eur, tak je to lúpežné prepadnutie, bez ohľadu na výšku škody, a bez ohľadu na to, že si ho pri tom nezranil.
Dostaneš trest.
Ak ukradneš bicykel, chytia Ťa, bycikel vrátia nepoškodený majiteľovi, tak skutok sa už stal a budeš stíhaný za krádež.
Iný teroristický útok v Odesse vyšiel, umrelo 50 ľudí a vláda Ukrajiny nikoho nestíha.
Ak v Rusku platia zákony, tak to znamená, že je to funkčný štát.
Ak je niekto režisér, nemá byť za zločiny potrestaný?
Bol som šéfom výrobného oddelenia, ktoré vyrábalo výrobky, čo išli iba na export na západ, Nemecko, Kanada, Rakúsko, Francúzsko, Taliansko.
Ročne sme na export vyrobili 1 milión kusov, ešte v r. 1989, aj v r. 1990.
Najlepší robotníci vo výrobe na tom oddelení zarábali 14 tisíc KČS mesačne.
Dnes je to 450 Eur.
Vtedy Škoda 120 stála 64 tisíc KČS, Ford Escort stál asi 120 tis. KČS.
Dnes Fabia stojí 10 000 Eur.
,,Jediná konšpiračná teória v prípade 9/11,
je oficiálna správa vlády."
Niels Harrit, dánsky chemik, skúmajúci rezíduá termitu v prachu z ,,dvojičiek".
Na otázky moderátora odpovedal:
Kedy ste začali pochybovať o oficiálnej správe?
Keď som videl pád WTC7, do ktorej lietadlo nenarazilo.
O akom množstve výbušnín hovoríme?
Viac, ako desať ton, možno až sto ton.
Ako by ste také množstvo dopravili do veží WTC?
No, ja by som to dal na palety a na nákladné autá, ako inak?
Ako to, že si ochranka nič nevšimla?
To nie je otázka na mňa, ale na firmu, ktorá to mala na starosti - spýtajte sa ich.
Tvrdíte, že pri demolácii bol použitý nanotermit?
Ak viete, ako sa robí veda, tak tu nejde o tvrdenie - je to vedecky overený a dokázaný fakt, s protokolmi zo skúšok a možnosťou pre iný vedecký tím presvedčiť sa vlastnými vedeckými postupmi, že všetko, čo sme zistili, je pravda. Napokon, do dnešného dňa nikto naše zistenia nespochybnil. Každý, kto má záujem, príde k rovnakým záverom, ako sme prišli my.
Prečo zrada?
Nemecko malo voči ČSR. ultimatívne územné nároky.
A GB a Francúzsko v septembri 1938 depešami tlačili vládu ČSR k tomu, aby Hitlerovi územie vydali, pretože oni v opačnom prípade negarantujú pomoc v prípade vojenského útoku Nemecka.
V Mníchove potom podporili Nemecko, tvrdiac, že zachránili mier.
Odporúčame