Miki, už Ti prišli tie prachy za zvalenie vlády do tých Tvojich dvoch nových mimovládok?
Uži ich v zdraví a ešte nám úprimne poraď, ako ďalej pri zavádzaní demokracie v Rusku.
Ukrajina tá už demokraciu zavedenú má, tí sa majú.
Rusko nechce svoj majdan?
Lebo Ty by si taký majdan privítal - ale so samopalmi a s ostrými.
Ja Ti rozumiem, u nás sa nemáme prečo sťažovať, takže každý kto by chce protestovať, je čistý terorista. Tí na majdane, to boli demokrati.
Rozoznať to od seba vie iba Obama, a Dzurinda, po porade s veľvyslancom USA.


