Tu už nejde o súkromnú vojnu Ukrajinskej oligarchie.
Agresivita, s akou USA tlačia na pílu za obrovskej mediálnej podpory a podpory politikov EU, je mrazivá.
Tí chcú vojnu.
Pozri si toto video, natočené presne na túto tému a šír ho ďalej(titulky).
Tu už nejde o súkromnú vojnu Ukrajinskej oligarchie.
Agresivita, s akou USA tlačia na pílu za obrovskej mediálnej podpory a podpory politikov EU, je mrazivá.
Tí chcú vojnu.
Pozri si toto video, natočené presne na túto tému a šír ho ďalej(titulky).
Myslím si, že na to nejdeš zle, Tvoja konštrukcia má logiku.
Problém je, že väčšina kresťanov nepozná Starý zákon a nepozná zaujímavé okolnosti života v židovských provinciách, ako Judea, Galilea, Samaria a ďalšie, v rozpätí rokov 100 pred Kristom, až 325 po Kristovi.
Roky som študoval Bibliu, jednak preto, že pochádzam zo silne katolíckej rodiny, jednak preto, že som chcel porozumieť, prečo boli židia vo svojej histórii prenasledovaní. Čítal som Josefa Flavia, Rímske zdroje, Julia Cezara, obrovské množstvo zdrojov z tej doby aj preto, že ako kresťan som dlho nechápal, prečo Kresťania prevzali celý Starý zákon, a interpretujeme to doslova, ako svoju históriu. Kresťanstvu pomohol Nicejský koncil a cisár Konštantín, neskôr sa dostávalo aj do našich končín nie bezprostredným šírením evanjelia a lásky, ale väčšinou tak, ako aj k Indiánom - násilím.
Preto aj témy mojich článkov - Prečo Boh vytvára konkurenčné náboženstvá, končia konštatovaním, že náboženstvám asi najmenej ide práve o Boha.
Ty si mi dôveroval?
Tak nepredbiehaj a nerob unáhlené súdy, počkaj, kým to, čo dnes nazývaš klamstvo a zavádzanie, bude oficiálne.
Ty si si myslel, že nálety, bombardovanie, rakety, kaťuše, míny, granáty, minometné a delostrelecké štvormesačné bombardovanie oblasti, v ktorej žilo 7 miliónov ľudí, nebude mať obete?
Plus ostreľovači, diverzanti a pod.
Ty si myslíš, že to všetko bolo slepými?
Že to strieľali na strelnici v Sučanoch?
Strieľajú do ľudí, lolo, do ľudí...
NATO je nátlaková vojenská organizácia, v ktorej má hlavné veliace, aj ,,investičné slovo USA".
Slúži vláde USA, ako zásterka, keď v USA je NATO samozrejme viac propagované ako u nás.
Vláda USA občanom tvrdí, že trestná akcia, ako napr. Irak, je záležitosťou medzinárodného obranného spoločenstva - NATO. USA, ako člen, iba plní svoje záväzky.
Pre vládu USA je to geniálny ťah.
Aj naša vláda tvrdí, že v AFG sme vlastne kvôli záväzkom voči NATO.
Nemusia vysvetľovať porušenie medzinárodného práva, agresorom vlastne nie je SR, ale NATO, a tak dookola.
Do NATO sme vstúpili, pretože nám to bolo predkladané, ako nikde nepísaná podmienka.
Vstúpili sme bez referenda, ale napr. Droba v TA3 drzo tvrdil, že SR vstúpiť chcelo.
Tvrdil si, že 200 tis. utečencov sú hausnumerá, v debate pod mojim článkom z 31.7.2014, s názvom,,Bude Kyjevskej junte mier vnútený silou"?
Chcel som Ti to sem pripnúť, ale admin cca 100 reakcií vymazal, bohužiaľ, aj tú Tvoju.
S úctou
domino
Toto si už raz písal, béďo.
Zdroj je v článku.
Ringel, Ty tak lietaš s tým Tvojim fúrikom negácií od článku k článku, že nestíhaš ani nakladať.
Už Ťa tu všetci majú za miestnu atrakciu, mal by si prehodiť nick a začať si celú svoju povesť budovať nanovo.
Takže, Ringel, v mojom článku si dnes už bol a napísal si to isté.
Pozdravujem Ťa, vidíme sa o minútu v inom článku.
S úctou
domino
Leo, prepáčte, ak Vás obťažujem svojim článkom.
Ale ten blog je celý venovaný názoru a výpovedi hnutiu Stop The Was a Viktorie Šilovej.
To nie sú moje slová a moje názory.
Ja som im dal priestor na mojom blogu.
Leo, takmer každý štát na celom svete vznikol tak, že vyhlásil na niekom nezávislosť.
USA vyhlásili nezávislosť na V. Británii, ktorá tých 13 kolónií založila a považovala za svoje územie. Bolo to proti ústavným zákonom Británie. Po niekoľkoročnej vojne Británia prehrala a podpísala Parížskym mierom uznanie USA.
Slovinsko, Chorvátsko, Bosna, Macedónsko vyhlásili referendum a nezávislosť od Juhoslávie, v rozpore s Juhoslovanskou ústavou a svet ich uznáva, ako nezávislé štáty.
Ukrajina sama v r. 1991 vyhlásila nezávislosť, ale o niekoľko mesiacov ju predbehol Krym, ktorý vyhlásil ako prvý referendum a zvrchovanosť. Tú zvrchovanosť si Krym uplatnil, vyhlásil referendum a vystúpil z RF.
Dejiny sveta, Leo, nezačali referendom na Kryme.
Ringel, mám Ťa rád.
Ale pred tromi týždňami si mi tvrdil, že hausnumerá sú 200 tisíc utečencov.
A čo dnes tvrdí OSN? A napadlo Ťa, ako slušného človeka, napísať mi:,,Domino, Tvoje čísla boli bližšie, ako moje?". Nenapadlo.
OSN, milý Ringel, predsa nemá počítaciu kanceláriu, OSN sa snaží občas trochu zahmlievať.
Prečo OSN tak presne počíta v Gaze a tak nepresne v Donbase? V Gaze OSN má stálu prítomnosť.
A prečo zrazu OSN, za jeden týždeň zdvojnásobila počet mŕtvych?
Preto, aby sa takto, skokovo, priblížili k skutočným číslam a priveľmi sa neblamovali.
S úctou.
domino
Medikus, neviem presne, koľko ľudí zahynulo a muselo emigrovať po r. 1968. Zahynulo 50 ľudí a emigrovalo 20 tisíc?
Boli sme ZSSR okupovaní vyše 20 rokov.
Nezákonný vpád USA do AFG, je okupovaný od r. 2001 a má 200 tis. mŕtvych.
Nezákonný vpád USA do Iraku, je okupovaný od r.2003 a mŕtvych je vyše 600 tisíc a utečencov viac ako milión.
Choď im, aj ďalším porozprávať, že 600 tisíc mŕtvych, rozvrátená krajina, z ktorej okupanti kradnú prírodné zdroje, to je nič proti tomu, čo prežilo ČSR.
Spýtaj sa ich, či USA považujú za menšieho agresora, ako my Rusko.
Spýtaj sa to v Lýbii, spýtaj sa v Sýrii, kto zásobuje povstalcov tam.
Nemajú v tom USA už trochu hokej?
1.V Sýrii podporujú povstalcov proti vláde.
2. Na Ukrajine najprv podporovali povstalcov proti vláde.
3.Teraz podporujú vládu, proti povstalcom.
4. V Sýrii im vznikol ISIL, ktorý najskôr podporovali proti vláde. Keď vyrástol a prešiel aj do Iraku, v Iraku podporujú svoju bábkovú vládu a bombardujú ISIL, ktorý ale v Sýrii platia...
Hnutie Stop The War a jeho Ukrajinský líder, Viktoria Šilova.
Pozrite si, priatelia, výpoveď niekoho, kto tam naozaj žije.
Nech sa na to pozerám akokoľvek, tak želanie pána Repu a Jecenjuka o vyvezení všetkých separatistov, napriek tomu, že Donbas už opustilo trištvrte milióna ľudí sa nepodarilo splniť. To znamená, že separatistov je tam viac.
Donbas, pán Repa, vyhlásil nezávislosť, ktorú ignorujete.
Naopak, podporujete vládu, ktorá nevzišla zo žiadnych volieb.
Majdan zvrhol zákonne zvoleného prezidenta, parlament nemal hlasy na jeho odvolanie a odvolal ho nezákonne. Porošenka nevolilo min. 5 mil. voličov Donbasu ( 2 mil. Krymu), ale Západ a Vy ho uznávate.
Ak budete tvrdiť, že referendum bolo nezákonné, nezabúdajte, že aj Ukrajina vyhlásila nezávislosť tak isto.
Aj USA, aj Chorvátsko, Slovinsko, Bosna, Macedónsko, všetci títo sú nezávislí legálne a Doneck nelegálne?
Dejiny sveta predsa nezačali referendom na Kryme, pán Repa.
Firen,
mám Ťa za slušného človeka a džentlmena.
Prosím, aby si nezabúdal na pravidlá slušného chovania, tým viac, ak ide o ženu.
Takto som v živote nereagoval ani na ringela, rekuhintama a podobných trollov.
Pripájam sa.
Myslím si, že bezobsažné frázy, nekonkrétne napádajúce konkrétnych ľudí, iba dvíhajú vášne.
Argumentujme, skladajme fakty, prezentujme názory, nie urážky.
Viem, že to je štýl, ktorý je vlastný spúste politikov, je to štýl z asertívnych príručiek, ako vyhrať debatu, ak nemám argument - urazím, alebo obviním oponenta. Je to jednoduché, účinné a - primitívne.
Vďaka nemu tu vychádza kopa článkov, ktoré 25 rokov po revolúcii obviňujú za všetko bezmenných komunistov a opačne.
Vecná a pravdivá argumentácia, slušnosť a rešpekt, je jediná správna cesta.
Viem, že okolo nevidíme kultúru, ale jej nositeľmi sme my sami.
Existujú teda programy kontroly?
Bezpochyby. Nemecko malo celoštátnu mániu s vyšľachtením nového človeka a mal tábory v Nemecku a Dánsku, kde vyberalo jedincov, ktorí plodili nových Nemcov.
Mengele robil pokusy v tomto smere a boli dosť tvrdé.
Šľachtia sa víry, kvôli výskumu, nevieme však jeho rozsah, ani to, prečo sa víry úmyselne mutujú na úrovni ich DNA.
No a potom je tu obrovský a pokročilý výskum DNA, ktorý už bude iba pokračovať.
Kto rozhoduje, či tieto veci skončia iba v labáku, alebo sa tajne prenesú medzi populáciu?
Existuje jedno univerzálne pravidlo.
V kapitalizme rozhoduje ten, kto kontroluje kapitál.
Kto si myslí, že je to inak, šeredně se plete...
Firen, ten článok je trochu...
Čipujú sa psi a tušia/netušia, že sú v evidencii, kde my sme vlastne od narodenia, aj bez čipu.
Čipujú sa dobrovoľníci a sú nadšení, ale to je všetko s vedomím človeka.
Deje sa však niečo bez nášho vedomia?
Na globálnej úrovni nie, lokálne, ako občas vyjde najavo, v USA sa vláda ospravedlňovala za sterilizáciu nejakých černošských komunít a dialo sa to bez ich vedomia, takže programy na kontrolu niečoho existujú.
Bol aj škandál okolo nejakej Francúzskej dediny, kde sa skúšal, opäť bez vedomia obyvateľov, nejaký vírus, či čo, a opäť sa ospravedlňovala vláda.
To je iba vtedy, ak sa na to dôjde. Odpočúvali Merkelovú a nevadilo jej to, lebo to nevedela. Teraz je neodpočúvajú, odpočúvajú iba ľudí, čo jej volajú.
NWO neexistuje. Je to iba rečnícka fráza, použitá G. Bushom starším, bohvie, čo tým myslel.
Ale existujú medicínske záhady, napr. Morgellonova choroba a i. http://svobodnenoviny.eu/morgellony-je-forma…
Moskva a Kremeľ používajú silné výrazy?
Pravda nie?
Hillary Clinton a princ Charles prirovnali Putina k Hitlerovi?
Najmä Moskva označuje Ukrajincov za Banderovcov? Neoprávnene?
Vládne vojská majú na zástavách, alebo bojovej technike napísané: Stepan Bandera.
Označujú sa tak sami.
Stigma.
Najväčšiu ch.u.jo.vi.nu, ktorú môžeš urobiť, je dať sa do debaty s rekuhintamom a milanom1.
Ty budeš behať, ako čokel, dávať im zdroje a oni sa Ti budú smiať do tváre a motať Ťa blbosťami, kým tú ich hru nepochopíš.
Ber to podľa nich: Oni sú na správnej strane civilizačného konfliktu, čo ich oprávňuje robiť si z ľudí bláznov, a Ty si na nesprávnej,
Ty hľadáš pravdu, zbieraš fakty a myslíš si, že o to ide aj im.
To je však to posledné, o čo im ide.
Čím neskôr to pochopíš, tým viac necháš upírikov, piť z Tvojej krvi.
A ešte jedna vec ku Carlosovi.
Možno neexistuje Carlos, ale určite existuje dispečer, ktorý lietadlo prevzal, ktorého hlas navigoval pilotov.
V nahrávke musia byť zaznamenané pokyny pre pilota, s udávaním súradníc.
Na záznamoch z radarov musia byť všetky objekty, či už lietadlá, alebo rakety?
Lietadlo bolo riadené z letiska v Kyjeve.
Tak kde sú všetky tie fakty, ktoré musí Kyjev mať?
Ukradli im ich Rusi?
Ak áno, ja sa nebudem zastávať Rusa, ktorý zostrelil lietadlo, alebo dal na to pokyn.
Ale nebudem zamlčiavať aj fakty, ktoré ukazujú na zdroj zodpovednosti a zdroj informácií.
Ani odvádzať pozornosť.
To môžeš robiť Ty s Jonášom a s rekuhintamom.
Veľa šťastia chlapci.
U mňa ste zmaturovali.
Odporúčame