Američania si hľadajú ďalšie "obetné baránky"
Vrchol pyramídy moci, je, podobne, ako vrchol Olympu - v hmle.
Nepíše sa o nich preto, lebo sú majitelia všetkých zdrojov na planéte - včetne ľudských.
Všimla si si, že v médiách sa nekritizujú ani banky?
Banky nikdy nekritizovali ani revolucionári.
Lenin, Trockij, ich kádre, si od nich na cestu k moci požičali a zaručili sa - Ruskom.
Po víťazstve revolúcie v r. 1917, založili Ruskú centrálnu banku - Ruskombank.
Vieš, kto bol v predstavenstve tejto banky, v údajne boľševickom Rusku?
Páni ako Schiff, Wartburg a podobné neruské mená.
Na základe čoho majú takú moc?
Možno stvorili človeka, možno genetickým šľachtením.
Problém je, že nemusia byť viditeľní, nemusia myť fyzickú podobu.
Komunikujú iba s elitami, ktoré sú majiteľmi peňazí.
Toto je iba konšpiračná teória, ale videla si Príšerky a videla si, ako získavali energiu?
Pozri si určite Sound of Freedom Jim Caviezel.