Lebo používajú zdravý rozum?
Organizovaná zločinecká skupina sa po Chorvátsky povie:
"Organizirana grupa lopova".
No a Kollár v nej naozaj bol, čiže to nie je ohováranie.
Čím sa živí takáto grupa lopova?
Trestnou činnosťou, výpalníctvom, podvodmi...
Ak v nej bol, podieľal sa na trestnej činnosti?
Highly probably...
Vznik ČSR nie je náhodný a je spätý s plánovaním 1. sv. vojny, v rámci globálnych procesov.
Boli vytvorené USA.
Jefferrson, Washington, Laffayette, Franklin a i., boli slobodomurári a boli "embedded" do procesov, v ktorých účinkovali.
Naše elity, ako Masaryk, Beneš, Štefánik, boli do procesu vtiahnuté vďaka tomu, že sa ocitli v nejakom čase na nejakom mieste. Tiež boli v lóžach.
Po americkej revolúcii prišla francúzska.
A robili ju tie isté sily.
1. sv. vojna a sprievodné procesy (revolúcia v Rusku, Nemecku) bola zorganizovaná týmito silami a po nej zanikli štyri impériá (Nemecké, Rak. - Uhorské, Osmanské a Ruské) a vzniklo možno 50 nových štátov.
Všade sa vynorili "národní buditelia", s väzbami na Moc v pozadí.
Napr:
Charles Craine platil kampaň W. Wilsona.
Osobne priviezol z N. Yorku L.Trockého robiť VOSR.
Wilson riadil Versailleské zmluvy ( a FED ?).
Masaryk si vzal Ch. Garrigue.
Tá bola neterou Charlesa Craina.
Masaryk ide na "stáž" do USA.
A stáva sa prezidentom ČSR...
To Brehy:
Tu je ten dohovor, a máš pravdu, Rusko, Ukrajina, ani USA ho nepodpísali.
Asi vedeli, že ju budú čoskoro používať.
Sorry.
Sám si mi napísal, že máš k tomu dôvod, tak si to pozri.
A ešte žiadny Troll nenapísal, že je Troll.
Ale štýl písania a jednostranná kritika, plus neexistencia kritiky druhej strany, vás, chlapci, spoľahlivo prezradí.
Ukrajinská armáda Spojených štátov Amerických, začala používať kazetové bomby.
123 štátov, včetne USA a Ruska podpísalo jej zákaz.
Používať by ju teda nemala ani jedna z bojujúcich strán.
Ale je vojna, tak čo chceme dodržiavanie pravidiel, keď sa nedodržiava ani ústava v mieri.
cicero, presne, putin mi denne telefonuje a ja to mám od neho.
Bývalá Ukrajina je termín, ako bývalá Juhoslávia.
...by tieto kritériá spĺňalo.
Skutočne duševne chorí, by mali byť liečení a izolovaní.
Je pravda, že niektoré oblasti by stačilo ohradiť a zastrešiť - ospravedlňujem sa Záhorákom, ale taký vtip sa hovoril o Záhorí...
Bohužiaľ, veľa členov vlád a parlamentu za posledných 30 rokov
Zapískal faul, lebo to faul, podľa jeho názoru bol.
Ak by sa pískali fauly v 16-tke a bolo by viac penált a viac gólov, tak by bol futbal atraktívnejší.
Veď v basketbale tretina košov padá po faule a následnej šestke.
A komu vadí, že z 90 bodov 30 padne po šestkách?
Druhá vec je šikovnosť útočníkov, kľučky a fauly a trestné kopy a penalty a góly.
Faul je faul a nemusí byť úmyselný.
Koľkokrát sa mi zdalo, že odkopnem loptu, útočník tam dal nohu o tisícinu sekundy skôr, ja som ho zoťal, ešte som sa mu aj ospravedlňoval, lebo ho to aj bolelo.
Bolo to neúmyselné, ale faul je faul a má sa pískať.
Ak by ich pískali poctivejšie, vynikla by virtuozita útočníkov a futbal by bol atraktívnejší.
Druhá vec, čo som si všimol:
Hráč beží spoza Messiho a keď sa Messi snaží spracovať loptu, hráč ho zasahuje kolenom do nohy a loptu zasahuje prvý.
Čiže tam bol aj kontakt nohou.
Skúste bežať a povedzte kamarátovi, aby vám čo najjemnejšie ťukol do nohy.
Noha sa vám založí o druhú nohu a spadnete.
V telke sa to zdá, ako že sa nič nestalo, ale taký ťuk vám znemožní pokračovať v pohybe.
Hráč má zasiahnuť loptu.
Ak predtým zasiahne nohu protihráča a jemu znemožní plynulý pohyb a hranie, je to faul.
Ruka na pleci Messiho, pridržanie a náraz telom.
Ak by tam nebola tá ruka na pleci, hra telom je v poriadku.
Ale pridržanie rukou a potom náraz telom je faul.
AK vám hráč pri výskoku položí ruku na plece, tak to v telke vyzerá, že iba vyššie vyskočil.
Ale tou rukou vás pridrží, ešte sa od vás odrazí a v telke to vyzerá nevinne.
Takže, ak ťa nebaví diskutovať a ja som ti napísal, že mne odpovedať nemusíš, pretože diskusia s tebou nie je argument - argument, tak tvoja slušnosť je tým dôvodom, prečo diskutuješ?
A keby si začal písať fakty a pravdu, tak by sa ti niečo stalo?
Písal som že u teba víťazí lož a nenávisť nad pravdou a láskou.
A ty si mi odpísal, že na lož a nenávisť máš dôvod.
Ak teda obhajuješ lož a nenávisť, čo to otáčaš na slušnosť?
Ja slušnosť nevidím žiadnu.
Slušné je neklamať.
Písal si:"... keby Putin zvolal tlačovku."
A ja som ti napísal, že zvolal.
Tú najväčšiu.
Rečnil o tom na VZ OSN.
A keď som ti toto napísal, píšeš o inom.
Nezaujíma ťa odpoveď na otázku, ktorú si sám položil?
Nezaujíma.
Kedy si začal pracovať v tíme Ovplyvňovateľov internetových diskusií?
Napíšeš si článok a potom pod ním diskutuješ.
Príspevky máš aj - aj, alebo iba za diskusie?
Ak by si mal aj za články, tak by ste to robili všetci.
Fúrikkkovi som dávno hovoril, nech píše aj články...
Kladivo, ty si tam niekedy bolo, keď tak múdro píšeš?
Chodil som dolu, až na Ostrov Kormoránov roky, v lete takmer denne.
Prišiel som okolo druhej, odchádzal som po polnoci, občas som tam aj prespal.
Stretol som tam raz Českého fotografa a milovníka prírody, autora mnohých publikácií, ktorý mi hovoril, že oproti stavu pred Gabčíkovom, došlo k obrovskému zlepšeniu.
Je tam vybudovaný systém záplavových hrádzok a jazier, voda sa do Lužného lesa napúšťala na jar tak, ako by to boli pravidelné záplavy.
Územie má možno 30 km2.
Je tam masa vtáctva, vody, rýb.
Príroda tam doslova žije.
Ak chýbajú nejaké druhy, tak nech ich nasadia.
Aktivista tvrdí, že záplavy Dunajských ramien nemali pozitívny dopad na prírodu?
Vodohospodári majú kalendáre a normatívy záplav ramien a lesa a tie dodržujú.
Chodil som dolu, až na Ostrov Kormoránov roky, v lete takmer denne.
Stretol som tam raz Českého fotografa prírody, ktorý mi hovoril, že oproti stavu pred Gabčíkovom a po, došlo k obrovskému zlepšeniu.
Je tam vybudovaný systém záplavových hrádzok a jazier, voda sa do Lužného lesa napúšťala na jar tak, ako by to boli pravidelné záplavy.
Územie má možno 30 km2.
Je tam masa vtáctva, vody, rýb.
Príroda tam doslova žije.
Ak chýbajú nejaké druhy, tak nech ich nasadia.
Váš vianočný kapor je z rybníka.
Mohol sa narodiť z prirodzeného výteru, alebo umelého.
A aktivisti?
Dostanú grant a kým ho minú, stihnú narobiť kopu škody.
Či praskne struna?
Je vojna, môže sa stať všetko.
USA sú vo vojne proti Rusku.
Vycvičili a použili bývalú Ukrajinu.
Ak US velenie rozhodne o použití nukleárnych bômb, tak budú použité nukleárne bomby.
Čiže sa budú učiť pravdu.
Prevrat na Majdane 2014, dal autor článku do úvodzoviek.
Nebol to vari naozajstný. ozbrojený, protiústavný prevrat?
Janukovič bol riadne zvolený prezident.
Takže Majdan boli voľby?
A čo učí svoje deti autor?
Nič nemáš brať, ako obhajobu.
Ale napríklad v r. 2003 začala US invázia do Iraku, známa, ako Iracká sloboda.
Pod vymyslenou zámienkou, opäť bez schválenia RB OSN, takže vojnový zločin.
Zabili od 600 tis. do milióna Iračanov.
Irak je dodnes okupovaný - 21 rokov.
Iracké bábkové vlády dosadzujú Američania a Irackú ropu kradnú US korporácie.
Iracká sloboda sa nekonala...
Písal si o tomto vyčíňaní niečo?
Napríklad Fallúdžu bombardovali napalmom a zahynulo až 180 tis ľudí.
Opäť pocitujem autora:
"...Putin do vojny na Ukrajine bol uznávaným politikom...
... tak mohol zvolať veľkú tlačovú besedu na ktorej by sa zúčastnili žurnalisti celého sveta a tam všetkým prítomným by vykričal falošnosť Západu..."
V septembri 2015, na Valnom zhromaždení OSN, Putin celému svetu, tak, ako navrhuje autor, ukázal, že po akciách tzv. Islamského štátu v Sýrii, čo boli USA vycvičení žoldnieri, USA, Británia, Turecko a Francúzsko ťažia a kradnú Sýrsku ropu.
Ukázal celému svetu satelitné zábery, ako denne zo sýrskych ropných polí prúdia tisíce cisterien s ukradnutou ropou do rafinérie v Turecku a Iraku..
Išlo o vyše 8 000 cisterien, takže satelitné zábery vyzerali, ako ropovod.
Putin vyzval, aby s tým prestali.
Potom vstúpilo Rusko do Sýrie na pozvanie Assada.
Rusi po ďalšej výzve podnikli na cisterny nálety a zbombardovali ich.
Neverím, že autor toto nevie.
Všetky médiá na západe vlastnia korporácie a médiá píšu iba to, čo si želajú majitelia.
Pravda je jedine dnešný dátum...
Odporúčame