A 15.- Centov dnes už máš.
A to je ešte iba 6 hodín.
Ešte 100 príspevkov v tejto kvalite a môžeš si ísť ľahnúť.
A 15.- Centov dnes už máš.
A to je ešte iba 6 hodín.
Ešte 100 príspevkov v tejto kvalite a môžeš si ísť ľahnúť.
V Telgárte Rómom zhorela osada.
Bývajú v stanoch.
Vláda im nepomáha a prezidentka poslala pár tisíc Eur.
Nedávno US veľvyslanec pochválil SR, že Ukrajine poslala 700.- !!! miliónov Eur.
Rómovia sú občania SR a vláda, aj prezidentka, boli zvolení občanmi SR a sľub skladali tiež im.
Aký problém je pomôcť občanom vlastnej krajiny?
Zdá sa, že nesmierny...
Fúrik, jediným platným zákonom medzinárodného práva, bola vždy iba sila.
A práve Putin žiadal dookola Západ, aby od tohoto pravidla upustil.
Žiadal ho v Davose, v OSN nespočetnekrát, napríklad ukázal pred VZ OSN, ako USA v spolupráci s Islamským štátom prepadajú naftové polia v Sýrii a ukázal, zábery zo satelitov, ako kradnutú ropu vozia s takmer 8000 cisternami do rafinérií v Turecku a Iraku.
Uverejnila túto fotku pravda, alebo markíza?
Jasne že nie...
Putin v septembri 2015 ukázal celému svetu tento zločin.
Niekoľkokrát vyzval USA, aby s tým prestali.
V októbri 2015 Rusi túto US kolónu vybombardovali.
Odvtedy je Putin zločinec...
Adminovi by som rád pripomenul text Ústavy SR:
"Sloboda slova sa zaručuje".
"Cenzúra sa zakazuje".
Nikde tam nie napísané, že admini súkromných denníkov, nemusia Ústavu dodržiavať.
Útoky na diskutujúcich púšťate, len tak hučí.
A suché fakty vám vadia.
Pre istotu admin ten môj príspevok stiahol.
Načo zbytočne znepokojovať čitateľov faktami.
Ešte raz:
Nepíš:"pozri si".
Zverejni celý text, aj s podpismi.
Valdis, zverejni nám tu jej text.
Text, aj s podpismi.
A potom tu môžeš urážať.
Marcel a rád by som ti pripomenul, že ty si tu nedal v odkazoch čistý text Minských dohôd, aj s podpismi, ale komentáre Minských dohôd so sme a idnes.
Ja ti ich texty poskytovať nebudem, ale ak si ich pozrieš, tak zistíš, že Rusko nie je účastníkom.
Rusko bolo sprostredkovateľom.
Načo by tebe bola pravda.
Píšeš tam, ako ich Rusko nechcelo schváliť.
Ale Porošenko asi 100 x vybiehal telefonovať s US prezidentom, ktorý sedel s poradcami v Bielom dome a v podstate každú vetu schvaľoval.
Nakoniec Porošenko sa priznal, že v r. 2015 pretelefonoval s US prezidentom vyše tisíc hodín.
A tých tisíc hodín - 3 hodiny denne, boli podrobné riadiace inštrukcie šéfa, svojmu podriadenému.
V podstate?
Na Odeský masaker si mi napísal, že som si ho vymyslel.
A za príspevok máš 15.- centov.
Rusko nebolo účastníkom Minských dohôd.
Účastníkmi boli: Ukrajina, Donecká a Luhanská republika.
Gestormi boli: Nemecko a Francúzsko.
Pozorovateľ: Rusko.
Už od r. 2014, boli Doneck a Luhansk, republiky, ktoré sa odtrhli, mimo územie a zákony Ukrajiny.
Takže bombardovanie a útoky Ukrajiny na ich bývalé územia, boli agresiou.
Podľa súdu OSN (iniciovalo ho Srbsko po odtrhnutí Kosova), odtrhnutie sa časti štátu neporušuje žiadne normy medzinárodného práva, aj keď poruší vnútroštátne zákony.
Kosovo sa odtrhlo, Donec a Luhansk sa odtrhol.
Čo ste takí besní a chcete to vracať tankami a bombardérmi?
All you need is love...
Puč?
Puč na Majdane v r. 2014 všetci považujú za absolutne mierový demokratický proces.
Tak, tak, chlapci.
Hráte sa na diskutujúcich, pritom ste tu z iných dôvodov.
Ovlyvňovateľ internetových diskusií, je vaša profesia.
Umelci, hlavne špičkoví umelci, sú denne prezentovaní v médiách, kde je hodnotená ich práca, kariera, vzťahy, život.
Umelec nie je inštalatér, ktorý žije v anonymite a ak o jeho prácu nie je záujem, môže sa stať murárom.
Umelec, ktorého pozná celý štát, ak nedostáva príležitosť v divadle, alebo sa jeho hudba nepredáva, nemôže kedykoľvek ísť predávať do supermarketu.
Umelec preto žije v strachu o budúcnosť viac, ako ktorýkoľvek iný človek.
A tento strach v nich rozvíja neurózu, ktorá môže viesť k hypertrofovaným prejavom - problémy, ktoré sú u bežného človeka na stupnici od 1 - do 10, veľkosti 4, umelec môže vnímať, ako veľkosť 9.
Niektoré problémy, ktoré by inak odplávali samé, umelec môže vidieť, ako neriešiteľné.
Ako problém človek vidí, tak ho aj rieši.
Napríklad problém, ktorý väčšina vidí vo veľkosti vrabca - stačí zatlieskať rukami a vrabec je preč, môže takýto človek vidieť vo veľkosti medveďa a berie si na neho ťažké zbrane.
Vrabce sa ale nestrieľajú guľovnicou...
USA používajú svoju Ukrajinskú armádu na útoky,
pretože na pozadí tejto vojny chcú v Rusku usporiadať prevrat.
O prevrat sa tiež snažia vo vlnách a roky.
Ak by totiž prevrat mal úspech, do Ruska si dosadia svojho správcu.
A ten sa postará, aby ich investície do vojny, Rusko zaplatilo.
A to nie je tak, že by sa prevrat nemohol podariť.
Ak to nejde na ideologickej vlne, skúšajú vlasteneckú.
Veď ako inak si vysvetliť počínanie Prigožina.
Myslel si, že tým robí niečo pre Rusko, ale pochopil, že pracuje pre USA a tak to rýchlo sfúkol.
Aby som toto dolu zhrnul:
Viktor nie je srandista.
Viktor nám oznamuje plány nadnárodného riadenia, ktoré sa chystajú realizovať a nášho štátu sa to týka.
A čo robí naša vláda?
Zhoršuje neustále podmienky na život pre všetkých svojich občanov na tomto území.
Najdôležitejší zákon vo vesmíre je Zákon príčiny a následku, s ktorým sa každý z nás stretáva stokrát denne!
Vláda SR vytvára príčinu na eskaláciu a následkom bude sociálny výbuch, ktorého bočným následkom bude referendum o odtrhnutí časti územia SR.
Presne takto sa odtrhol Donbas.
Banderovská vláda Ukrajiny zakázala Ruštinu a následok sa okamžite dostavil.
A to bolo plánované, čiže dnešná vojna,bola naplánovaná a dovedená k realizácii.
Srandisti ste všetci vy, ktorí máte oči, ale nevidíte, máte uši a nepočujete.
...a do basy by ani nešiel, ak by vyhlásenie Ukrajiny odvolal.
Čiže tá basa bola síce basa, ale jeho režim bol režimom človeka, ktorý mohol odtiaľ riadiť politiku OUN a UPA.
Ale to, akú energiu tu vynakladáte, chlapci, na obhajobu masového vraha, to je priznanie, kam patríte.
Ideológia stojí na symboloch.
A symboly ukazujú príslušnosť k ideológii.
Keď Kotleba ukázal 14 88, bol odsúdený.
A Bandera je symbolom najextrémnejšieho, vraždiaceho nacistického systému .
Prečo sa tak trasiete, aby ste zakryli jeho zločiny?
Pretože ste ľudia toho systému.
Odporúčame