A položili ste si vy dvaja pusipajtáší otázku, ako vnímajú vás?
Ja som vám to aj veľakrát napísal, takže si takú otázku ani nemusíte klásť.
A položili ste si vy dvaja pusipajtáší otázku, ako vnímajú vás?
Ja som vám to aj veľakrát napísal, takže si takú otázku ani nemusíte klásť.
Ja neviem, že by som niekedy niekomu napísal, Trolliu vetu: "Daj dôkazy".
Trolli vždy chcú dôkazy a potom sa vždy bavia o inom.
Normálny človek si vždy dôkazy pohľadá.
Všetci, čo chcete dôkazy:
Prečítajte si Ústavu SR a máte dôkazy.
Dôkaz? tebe?
Načo by som hádzal perly sviniam?
Svine perly neocenia.
Somár žerie lúku, zožerie aj ľalie, ale nevšimne si, že zožral ľalie.
Pre neho je to tráva.
Ak sa mám baviť tak, ako ty, tak daj dôkaz, že nie si somár.
Konkrétne sa to prejavuje tak, ako keď stádo oviec vlastní bača z Hriňovej a predá ich bačovi z Očovej.
Ovce si takmer nič nevšimnú, možno si aj polepšia.
Tak, ako ani ty si si doteraz nič nevšimol.
Status ovce, bez možnosti povýšenia na človeka, pohodlne stačí 90% ľuďom.
V konečnom dôsledku však odovzdávajú vlnu, mlieko a aj mäso (čiže život), bačovi.
H. Kissinger: "V budúcnosti bude pre ľudstvo také nemožné vzoprieť sa našej vláde, ako je nemožné pre stádo ovcí, vzoprieť sa farmárovi."
Rozhodli o tom USA.
Pre svoju vojnu s Ruskom si vybrali územie bývalej Ukrajiny.
Tá vojna bola naplánovaná podľa hádam najväčšieho zákona, ktorý platí vo vesmíre: Zákon príčiny a následku.
Bola pripravená, a obidve strany o jej nevyhnutnosti vedeli.
Hovoria to denne tak analytici v USA, ako aj v Rusku.
Tvrdil som to aj ja, v r. 2015 som k tomu napísal blog:
https://domino50.blog.pravda.sk/2015/02/25/n…
Ukrajina je "failed state", tak sa niekomu môže zdať, že existuje.
Zelenskyj je herec, obsadený do úlohy prezidenta, v reality šou, ktorá je nesmierne krvavá, tragická a smutná.
A ty, tak ako keď pozeráš seriál a nenávidíš negatívne postavy, tak pozeráš na inscenáciu, ktorá bola pripravená a naozaj v nej umierajú ľudia.
Dám tu link na svoj blog spred 8 rokov, kedy som toto mapoval denne dva roky:
Nina píše, o "niektorých Ukrajinkách" a o jednej firme, ktorá je obvinená z obchodovania z ľuďmi.
Nepíše o nenávisti k národu.
Čo sa týka obchodu z orgánmi, toto bolo dokázané už v r. 2015, kedy boli dokladované konkrétne objednávky na konkrétne orgány z kliniky z Nemecka, kde bol podpísaný konkrétny lekár.
Západ má v Ukrajinskom "vedení", zločineckú organizáciu, ktorá operuje mimo jurisdikcie napr. USA, takže zbrane, drogy, orgány, deti, pranie peňazí, terorizmus, biologické zbrane, to všetko môžu na Ukrajine robiť, mimo jurisdikcie vlastného štátu.
Ak to celé skončí, ešte aj chudáka Zelenského obetujú a označia ho ako obeť Rusov.
Využijú "potenciál" Ukrajiny na zárobok tak, ako nič doteraz.
Ja mám nesmierne veľa kamarátov Ukrajincov.
Veľa sa rozprávame (od r. 2014), o tejto situácii.
Mnohí z nich by sa pod moje vety podpísali.
Prečítal som si to. Myslel som si, že to bude aspoň vtipné.
Nuž, zmýlil som sa.
Vojna medzi Ruskom a USA rozhodne, či BRICS bude, alebo nie.
Odohráva sa minimálne od jej vyhlásenia v Davose Putinom, v r. 2007.
8.8.2008 začali aj bojové akcie v Južnom Osetsku.
Potom Líbya, Sýria, Ukrajina, Turecko.
Tá ostrá fáza vojny teda beží 15 rokov.
O čo sa bojuje?
O to, či na svete budú ľudia, alebo bioroboti, s neľudským typom psychiky.
Že tá vojna je brutálna je vidieť, aj keď aktuálne na tomto území nepadajú bomby.
Možno Slovensko bude musieť skončiť na čas opäť, ako súčasť Maďarska, aby sme prežili.
Možno to znie zmätočne, ale mnoho ľudí cíti manipuláciu tohto obludného, neľudského, otrockého systému a cíti, že takto by to byť nemalo.
Ľudia chcú byť šťastní, slobodní, chcú zažívať lásku, nie makať od rána do večera, aby neskapali od hladu.
Koncentrák.
A vy si práve idete voliť dozorcov...
Dobre, Luna, je to tak, ako píšeš,
čítal som to celé nedávno, mám to doma.
Píšeš, že Dumas písal tak, ako by to urobil historik.
Nuž, Dumas mal dva hlavné zdroje - jednak slobodomurárske kruhy a ich archívy a spomienky,
jednak mal spoluautora, tým bol Auguste Maquet, ktorý bol naozaj historik.
Ten bol aj oficiálnym Dumasovým spoluautorom románov a hier, ktorý dostával polovicu honorárov.
Jednak prinášal námety, napríklad Traja mušketieri, jednak písal časť textov a jednak pracoval a skúmal v archívoch - štátnych, mestských, policajných a v lóži.
Ale po mnohých rokoch spolupráce a mnohých úspešných dielach, Dumas Maquetovi nevyplatil dohodnutý honorár a Maquet spoluprácu ukončil.
Práve som dočítal 1300 strán Vojna a mier.
Tolstoj bol aj slobodomurár.
A veľa objasňoval o pozíciách slobodomurárov vo Francúzskej revolúcii v r. 1789 (presne 200 rokov pred Sametovou - chlapci majú radi symboly).
Postava Pierra Bezuchova v románe, tiež slobodomurára, je nositeľom Tolstého pohľadov a názorov na vtedajšie dianie.
Joseph Balsamo (gróf Cagliostro) bol skutočnou postavou, šéfom Parížskych slobodomurárov, ktorí pripravovali Americkú nezávislosť, aj Francúzsku "nežnú".
A slobodomurár Alexandre Dumas, napísal minimálne sedem dielny román Joseph Balsamo, ktorý odporúčam prečítať si.
Tolstoj vyčíta historikom, že "zabúdajú" na sily v pozadí dejinných udalostí.
Tieto sily v pozadí plánujú dejiny tak, aby žiadny štát nezískal natrvalo takú moc, aby mohol vojensky ohroziť ich skrytú vládu - Vojny a revolúcie, sro.
Dnešná Ukrajina mi pripomína Napoleonovo Francúzsko v r.1812 a Hitlerovo Nemecko v r. 1941.
Všetkých troch plánovači Globálneho riadenia vystrojili, vyzbrojili, dali im zdroje celej Európy (dnes už aj Americké), a nasmerovali všetkých troch na Rusko.
Rusko však okolnosti týchto vojen pozná a zdá sa, že na túto sa pripravilo.
Áno, aj Putin bol partner Západu, kým im neoznámil červené línie a nevybombardoval v r. 2015, vyše 4000 cisterien, prúdiacich s kradnutou Sýrskou ropou, do rafinérií v Turecku a Iraku.
Aj Stalin uzavrel zmluvu s Hitlerom.
Aj Alexander I. bol nielen obdivovateľ Napoleona, ale aj jeho priateľ.
Napoleonova armáda v počte vyše 400 000 mužov prekročila v r. 1812 Nemen.
Na konci roka 1812 z Ruska prišlo iba 30 tisíc mužov.
Alexander I. dorazil v r. 1814 k Parížu a dobyl ho.
Hitler v r. 1941 prekročil Nemen s 5,5 miliónovou armádou.
A v r. 1945 Rusi stáli v Berlíne.
Teraz Západ má ďalší pokus.
Ako začal, vieme.
Ako skončí...?
Maďari tieto vyhlásenia budú mať vždy.
A tie vyhlásenia budú smerovať k akciám, na zníženie suverenity SR a pohltenie
SR Maďarskom.
Krok rozdelenia ČSR bol jedným z prvých krokov v tomto procese.
Čo je suverenita?
Schopnosť spravovať a vládnuť nejakému územiu.
A čo vidíme?
Premierov SR, ktorí suverenitu SR neustále znižujú a lámu.
A takýto premier je aj Fico, to, že navonok prezentuje niečo iné, nech nás nemýli, vždy kráčal cestou znižovania suverenity SR.
Nezabúdajme na jeden z najvýznamnejších
ukazovateľov suverenity:
Suverénny môže byť štát iba vtedy, ak kontroluje menu, ktorá koluje na jeho území.
A kto si dovolí tvrdiť, že SR je štátom, ktorý menu, kolujúcu na jeho území, kontroluje?
Ja Láďu Větvičku sledujem dlho a mám rád jeho ostravsky přizvuk, vepsany do textu.
To, že si myslel, že k vojne na Ukrajine nedôjde, ho nijakým spôsobom nerobí menej kvalifikovaným na danú problematiku.
Ja som už vo februári 2015 písal článok: Neexistuje mierové riešenie na Ukrajine.
https://domino50.blog.pravda.sk/2015/02/25/n…
Jednoducho som z analýzy, pomocou zákona o príčinách a následkoch, dospel k tomu, že:
Ak sme teraz tu a - smerujeme tam, tak - o mesiac budeme tamto, a - o rok tamto - atď.
Tak prečítajte si môj starý blog a povedzte, kde som sa mýlil.
Zaujímavá je diskusia pod článkom s rejpalom, ktorý ma, samozrejme, obvinil, že som Ruský Troll.
Jasné, že im nezabrániš vytvárať organizované zločinecké skupiny.
Ja ani netvrdím, že tu žiadni zlí nie sú.
Ja iba tvrdím, že Jurajova úmera: "Čím krajší kút, tým viac zlých ľudí.", neplatí.
Ja som aktuálne v Tatranskej Lomnici a za týždeň som tu ešte zlého človeka nestretol.
Takže Juraj, mýtus: "Čím krajší kút, tým viac zlých ľudí", je zborený.
Deflorovať gumy na bicykli Ti, milý Juraj, mohol jedine ozbrojený volič smeru=majiteľ lesa=zlý človek.
Nanešťastie mal pri sebe nožík, takže to bol ozbrojený extrémista.
Nebyť toho, potešenie z tvojho blogu by nás zrejme minulo...
No a ak si počul niekedy výraz Deep State,
tak práve PNAC a ľudia, čo sú tam menovaní sú považovaní v USA za viditeľnú časť Deep State.
Nič z toho sa nestalo, vravíš.
Bohužiaľ, stalo.
Ak voľby nie sú manipulovaným divadlom pre plebs, a sú naozaj férovou súťažou politických strán, politiku SR a politikov nikto zo zahraničia nijak neúkoluje,
vysvetli mi túto udalosť.
Beblavý z PS sa v r. 2019 pred voľbami v USA stretol a vyfotil so zakladateľom PNAC, Wiliamom Kristelom.
Kristelov spoluzakladateľ je Robert Kagan, ktorého žena je Victoria Nuland, štátny tajomník MZV USA.
Victoria Nuland organizovala Majdan v r. 2014.
Prečo sa Beblavý stretol so zakladateľom PNAC, ktorý pripravoval pre US vládu vpád do Iraku, ale aj do Líbye, Sýrie, AFG, Majdan a ...atď.
Beblavý nevedel, kto je to?
V PNAC pôsobili aj: Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Paul Wolfovitz a Donald Kagan (člen Chabad Ľubavič), a i.
Ty si pozri slovo konšpirácia, konšpirátor a konšpiračný teoretik.
Ak pochopíš, čo ktorý výraz znamená, tak potom ich až začni používať.
Odporúčame