15.- centov?
Bandera bol v Saachshausene, pretože porušil vernosť Ríši a Hitlerovi, keď ako príslušník Nemeckej brannej moci, vyhlásil jeho splnomocnenec Stečko, dňa 30. júla 1941 vo Ľvove Ukrajinský štát v rozpore so želaním Hitlera a rozkazmi svojho nadriadeného, šéfa Abwehru, Canarisa.
V ten deň oddiely práporu Nachtigal, v súlade s rozkazmi BANDERU (oznámili Banderov rozkaz na plagátoch, ktoré vyvesili po celom Ľvove. Tie plagáty existujú!), rozpútali celodenné vraždenie Poliakov, Židov a Rusov.
Za jeden deň umučili a zavraždili na Banderov rozkaz njekoľko tisíc ľudí.
Do basy nešiel pre túto masovú vraždu, nale, že ako vojak neposlúchol rozkaz.
V base mal osobitnú celu s novinami a rádiom a bol z nej prepustený v r. 1944.
Opäť išiel pod Canarisove vedenie, keď z radov OUN a UPA organizovali divíziu SS Halič, ktorá
prísahu Ríši vkladala do rúk vodcu SS - Himlera.
Jedna z prvých úloh bolo potlačenie SNP a vraždenie na Slovensku.
Prečo obhajuješ masového vraha, až sa trasieš, je mi záhadou.
Globálna politika a geopolitika sú riadne disciplíny.
Geopolitika sa prednáša na West pointe.
U nás nie - vazalským štátom (slave - otrok, slave - slovan), sa vedomosti neposkytujú.
Orbánove vety nie sú náhodné.
Oznamuje geopolitické plány.
A tí, čo nevedia, reagujú adekvátne svojim znalostiam.
Geopolitika sa hrá tisícročia, má teóriu a má pravidlá.
USA, ako nástroj nadn. riadenia sa ju hrajú cudzími rukami - napr. Bandera vyzbrojený Nemeckom, preto žil pod ochranou CIA a za masové vraždy pred súdom nestál, hoci ZSSR to žiadal.
Preto idú zdroje USA a EU do Ukrajiny - vojna sa bojuje cudzími rukami.
Alebo Poľsko.
Pred r. 2018 neexistovalo 126 rokov.
Ale dva roky po svojom vzniku malo armádu a bojovalo proti ZSSR.
A vybojovalo na takmer 20 rokov (do r. 1939), územie dnešnej Ukrajiny.
ČSR malo armádu (ČS Légie), už v r. 1916, pričom vzniklo až v r. 2018!
Keď sa dívate na šachovnicu a vidíte figúrky, vedzte, že figúrky nechodia samé.
Sú za nimi veľmajstri a hoci ich nevidíte, sú tam...
ČSR bol štát umelo skonštruovaný.
Vznikol v r. 1918 .
A o dvadsať rokov odovzdalo územia (v rámci plánov), akože na žiadosť Nemecka, a z rozhodnutia Británie, Francúzska a USA , ktoré ho stvorili presne na to.
Predstavitelia ČSR boli v tej agende školení.
Masaryk, Beneš a Štefánik, boli v lóžach (Wilson tiež) , a v lóžach sa ten proces plánuje.
Prečo bolo treba ČSR odovzdať "akože" Nemecku?
Nemecko bolo nástrojom nadn. riadenia a boli mu odovzdané zdroje (a štáty), takmer celej Európy, aby mohlo nastúpiť na ZSSR.
Tvoja veta, že sú to sny, platí do času, kedy nadn. riadenie začne svoje plány, ohľadom SR realizovať.
Prvým krokom bolo rozdelenie ČSR v r. 1993.
A to, že to urobili Klaus a Mečiar, to je verzia pre noviny a teda pre plebs.
Ten krok bol naplánovaný a Klaus bol iba poverený (ako hovorca), jeho realizáciou.
Prečo nebolo povolené referendum?
Lebo referendum by mohlo zmeniť plány.
Bolo referendum k zjednoteniu Nemecka?
Nie.
Takže to bola anexia.
A: Bolo referendum k NATO?
Maďarsko je štát s vyšším stupňom suverenity a vyšším zdrojovým krytím, ako SR.
Okrem toho má aj vyššie krytie zo strany nadnárodného riadenia.
Maďarsko je štát historicky sformovaný, zatiaľ čo SR je štát umelo skonštruovaný.
Ak sa by sa globálne riadenie rozhodlo ukončiť projekt SR, začiatok konca projektu SR by boli presne takéto vyhlásenia.
Nie ani tak o tom, že sme odtrhnuté územie.
Ale to, že maďarské strany v SR sa nevedia dostať do parlamentu, čo je v MR vnímané, ako zrada na svojej domovine - Maďarsku.
Uvedomme si, ako vláda SR nakladá s občanmi SR.
Ak sa nadnárodné riadenie rozhodne, zrazu tu bude referendum a nejaký okres sa odtrhne.
Chcete potom robiť to, čo Ukrajina - bombardovať taký okres?
Verte mi, že sa stane presne opak toho, čo na Ukrajine - nadnárodné riadenie nepodporí vládu SR.
Dôjde k Juhoslovanskej verzii - USA, ako nástroj nadnárodného riadenia, zaútočia na SR a roztrhajú ho, ako Juhosláviu.
Vláda SR s jej nízkou úrovňou, svojim riadením speje k tomu.
Mám tu tri príspevky, každé po 1000 slov.
Sú v nich argumenty.
Ja som sa pýtal, koľko máš za tú poznámku.
Mirius, koľko máš za takúto duchaplnú poznámku?
15.- centov?
Kúp si desať plechovkových pív, večer si ich daj, ráno choď vrátiť plechovice a máš 1,5.- Eura.
To spravíš užitočnejšiu vec pre seba, aj pre celý svet, ako to, čo robíš tu.
Alebo sa preber.
Kukni sa do zrkadla, opláchni si tvár studenou vodou, pozri sa sám sebe do očí, spýtaj sa sám seba:
"Čo to robím"?
Potom sa vráť.
Píš k veci, píš argumenty, píš fakty a diskutuj.
A ktorá je tá "rovnaká chyba", ktorú spravil Stalin, aj Putin?
Porovnávaš útok 4,5 miliónovej Nemeckej armády, na ZSSR a pochod 4 000 Wagnerovcov po ceste, na konci ktorej bola Moskva?
Kormidlo, ja históriu 2. sv. vojny ovládam v súvislostiach, aké ty ani netušíš, že boli.
Ovládam to optikou globálnej politiky, globálneho riadenia...
Tí, čo vojnu chystali, ju chystali 50 rokov pred 1. sv. vojnou, a tá vojna neskončila do dnešných dní.
Tvoje "fakty" a hlúpe sondy do akože Putinovej hlavy, to nie je hodné ani leporela pre škôlkárov.
A ty to tu púšťaš a myslíš si, že niekoho akože informuješ?
To je opäť článok, ako "za korunu nožík".
A takých článkov vypúšťaš kvantá.
Nepísal si voľakedy o studničke na Kysuci?
Vráť sa k nej, pekne ju nafoť, napíš nám, aké si tam videl huby a to si prečítam, lebo tam bude naozaj pravda.
V tomto článku nie je pravda ani tvoje meno, ešte aj to si dávaš falošné.
Británia, Francúzsko a Nemecko boli tiež zo začiatku spojenci.
A 30.septembra 1938 podpísali spolu s Hitlerom Mníchovskú zmluvu a 1. 10.1938 Wehrmacht zabral
20 % územia ČR. Maďarsko si v rámci Mníchova a následne Viedne, odkrojilo 20% zo Slovenska a Poľsko si vzalo aj z Česka, aj zo Slovenska.
Napriek tomu, Poľsku nič nevyčítame, že, ani Maďarsku, že boli Hitlerov spojenec a že voči nám vystupovali ako agresor a zabrali nám územia.
To, čo píšeš k začiatku vojny o Žukovovi, nie je tak celkom pravda.
Mám doma Žukovove pamäti, ktoré písal on sám a nie novinár z blesku.
A píše o začiatku útoku na ZSSR dosť podrobne, aj to, či Stalin veril, alebo neveril, že ho Nemecko napadne.
Tzv."uniknuté dokumenty", to je naozaj milý zdroj.
Rusko a USA vedú spolu existenčnú vojnu, podľa pravidiel globálnej politiky.
A tie sú neúprosné.
A KGB Nativ sledovala, pretože si myslela, že robí špionáž...
Veta:"Očkovaní sa nemôžu nakaziť bola politikmi a teológmi a ideológmi covidu šírená niekoľko mesiacov, prakticky v každom štáte a médiu."
Potom sa ukázalo, že je to a tí čo ju šírili, úplne bez začerveňania sa, prešli na tú druhú vetu.
Ibaže Nativ bola vládna organizácia, ktorá v cudzine pracovala v utajení, takže to tiež nebola nejaká
bezvýznamná organizácia, mala na starosti zbieranie spravodajských informácií, prakticky na báze kontrašpionáže, v utajení preverovala ľudí, ktorí sa chceli dostať do Izraela, aby medzi nimi podľa možnosti neboli agenti KGB a pretože tí by po získaní Izraelského občianstva mohli neskôr pôsobiť v USA, tak tam boli aj styky a záujmy CIA.
To, že je dnes bagatelizovaný je v poriadku.
Scott Ritter tiež nebol nedôležitý človek a tu z neho robíte nímanda, pretože najjednoduchšie je spochybniť človeka.
Potom už jeho informácie nebudú mať váhu.
Že to je vojna sionistov, je konšpiračná teória, ktorú autor vyhlásil bez podporných dôkazov.
Sionizmus je židovský nacionalizmus, Svetový sionistický kongres založil Teodor Herzl, v r. 1897 a koná sa dodnes...
Ale, Jakov Kedmi, bývalý šéf jednej z Izraelských tajných služieb, prehlásil pred cca rokom,
že s nacizmom sa oni (myslel tým židovské špičky), potrebovali vysporiadať.
Preto podporili nacistické banderovské hnutie, aj finančne, aj politicky, aby sa nacisti zviditeľnili.
Tvrdil, že túto vojnu zorganizovali, aby na jednom mieste, na Ukrajine, boli tieto fašistické hnutia zlikvidované.
Tvrdil to Jakov Kedmi, nie ja.
Vieš, čo znamená Kagan?
Bol to titul vládcu Chazarskej ríše.
V Bielorusku v minulom storočí vzniklo hnutie Chabad ľubavič, ktorého cieľom je obnova Chazarskej ríše.
Jedným zo zakladateľov je aj Donald Kagan.
Jeho syn Robert je zakladateľom PNAC.
Robertova manželka, Victoria Nuland, je štátna tajomníčky MZV USA, ktorá sa zviditeľnila organizáciou Majdanu...
Ja sa hlásim.
Čítal som s porozumením skôr, ako si to navrhol.
No a potvrdzuje to, že zdravý rozum používajú viac, ako Izraelčania, ale aj ako Kanaďania, Američania alebo Česi.
Zaujímavý je dotaz anysty, či tušíme, čo je to zdravý rozum?
Zdravý rozum, bude rozum, ktorý jeho majiteľ používa po zvážení faktov.
Ak sa napriek tomu nechá dobehnúť, asi veril falošným faktom, alebo ho do omylu uviedli ľudia, ktorým predtým dôveroval.
Ak napríklad na následky očkovacej látky v EU umrelo, podľa správy, ktorú predložila EMA EU parlamentu, do septembra 2021, vyše 5000 ľudí, tak samotná očkovacia látka bola jed.
To, že neumreli všetci, znamená, že časti obyvateľstva bolo podané placebo a časť obyvateľstva prežila preto, lebo sa ich organizmus s jedom lepšie vysporiadal.
Predstavme si, že miliónu ľudí podáme 1 gram muchotrávky zelenej.
A umrie tisíc ľudí.
0,1 %. Tak, ako aj po očkovaní.
Všetko ľudia nad 80 a ťažko chorí.
To nie je dôkaz, že muchotrávka zelená nie je jedovatá.
Je to iba dôkaz, že na tých ostatných bol 1 gram málo.
Čo ty na to, anysta moja?
Odporúčame