Diskuse, jaké šance má ruská centrální banka: https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
Diskuse, jaké šance má ruská centrální banka: https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
Spojenci ještě mohou v sankcích přitvrdit https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
Musí. Primárně vynout SWIFT, pak nebudeme moci plyn ani kupovat. Mluvilo se o tom zde, 35:45 https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
https://youtu.be/4P7OyqRhOzM - diskuse o bankovních poplatcích. Čas 44:03 - na čem vydělávají slovenské banky?
https://youtu.be/OfghhA6Y92M - raději se podívejte na tuto diskusi o finančních bublinách. Je to užitečnější, než studovat, co tu někteří prokremelští trolové komunikují.
Tak na to, že to plánovali tak dlouho, se mohli alespoň lépe připravit.
A bude hůř.
https://youtu.be/-wKJEuH6XVU - jaké sankce ještě mohou spojenci na Rusko použít? Čas 35:45.
Diskuse, že by ruské centrální bance mohly dojít zdroje https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
Diskuse, jak zmrazit ruské devizové rezervy https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
Debata, co udělá ruská agrese na Ukrajině s trhy https://youtu.be/nlHyKR7h3Ig
Dobrý rozhovor se Slavomírom Molnárom je i zde https://youtu.be/kYZrlHmw_wY
Když jsme před dvěma měsíci dělali tento rozhovor o roku 2022 https://youtu.be/cSX4G2AYY_g a zmiňovali v něm energetickou krizi, ani ve snu nás nenapadlo, jak to bude finálně vypadat. Tehdy byl názor, že se Němci Nord Streamu nevzdají. Dnes je z něj mrtvé dítě.
Lavrov by měl mlčet.
Diskuse, jak bychom mohli ekonomicky ještě víc zatlačit na Rusku https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
Ako dlho vydrží ruská centrálna banka? Čo viac môžeme urobiť?
Diskuse jak zmrazit ruské devizové rezervy, jak dlouho vydrží ruská centrální banka a co ještě můžeme udělat, byla zveřejněna zde https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
Právě zveřejněná diskuse o zmrazování ruských devizových rezerv https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
Pro jistotu doporučuji podívat se na tuto diskusi o bankovních poplatcích https://youtu.be/4P7OyqRhOzM
Protože Put*n dovedl vystihnout hranici, po kterou byly námitky verbální a bezzubé. Aktuálně ji překročil a má smůlu.
Stále jsou to hodnoty, které by například v Praze brali všemi deseti.
Doporučuji diskusi o bankovních poplatcích https://youtu.be/4P7OyqRhOzM
Odporúčame