O ropě https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Bez ruské ropy je to asi větší problém, než bez ruského plynu https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Včera o tom byla diskuse https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Včera byla diskuse k ropě https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Včerejší diskuse o ropě https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Velmi kvalitní diskuse o zlatě z úvodu roku https://youtu.be/RNjK-3Yz0Go
Včerejší diskuse o cenách benzínu, nafty a ropě https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Včerejší diskuse o ropě a cenách benzínu https://youtu.be/Opjy60OWsOg
Několik hodin stará diskuse o ropě https://youtu.be/Opjy60OWsOg
https://youtu.be/nT_D-JODh5c - hm. Tato debata o financích byla sice pro studenty, možná se ale hodí i pro leckterého dospělého jedince :).
Doufejme, že sankce budou fungovat https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
Bude nás to bolet, ale Rusko mnohonásobně víc. Diskuse o tom https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
https://youtu.be/-wKJEuH6XVU - diskuse, co může dělat a jak dlouho vydrží ruská centrální banka.
Loňská, ale stále solidní analýza hypoték na Slovensku https://youtu.be/kYZrlHmw_wY
Rusko nemůže vyhrát. Mají malou armádu na obsazení tak velkého území, za pár týdnů je sankce přitlačí k zemi a Čína nebude pomáhat tak, kolik by Put*n chtěl.
O sankcích a o Číně https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
https://youtu.be/-wKJEuH6XVU v této diskusi se řešilo, jak ještě víc sankcemi zasáhnout Rusko, úplné utažení kohoutků však nikoho nenapadlo. Schvaluji to. Bude nás to bolet, ale dřív či později to udělat musíme. A případné další roztahování Ruska by nás bolelo mnohem víc.
Nelíbí se, protože fungují. Diskuse o sankcích https://youtu.be/-wKJEuH6XVU
Odporúčame