Neopakuješ to asi tak po padesátéšesté?
Akorát, že se v praxi se zástupci Smeru zrážela u soudu a občas se bála o sebe a svoji rodinu.
Ono je to i o tom, že určité postupy nefungují pořád a když je lidé prokouknou, je problém.
Na rozdíl od většiny jsem si alespoň vygooglil, co je ZEN buddhismus :).
Tento článek se zoufale snaží nahnat Šefčovičovi nějaká procenta. V praxi je to o ničem, protože Šefčovič si v neděli dost ubral. Ale rozumím, že bojovat se musí.
Ten ZEN buddhismus vypadá liberálněji, než standardní buddhismus.
Mám pocit, že hovoří hlavně upřímně. Nehraje si na něco, co není.
Ale to víme až od neděle. Předtím se tak oportunisticky neprojevoval.
Což by asi vadilo jen poměrně úzké skupině populace :)
P.S. V českém desateru se ještě objevuje "Pomni, abys sváteční den světil". To ze slovenského oficiálního nějak vypadlo.
Ale ano. Čaputová totiž dovede lépe komunikovat. A má dost praxe v jednáních proti příznivcům Smeru.
Najednou jsou příznivci Smeru zastánci teorie "volím menšie zlo". Aha.
Víš nebo nevíš? Dej link, kde Čaputová říkala, že je křesťanskou kandidátkou. Co se Bezáka týče - vnímám to tak, že ji prostě podpořil. No a? Šefčovič se prezentoval s Tóthem, až Tóth musel vysvětlovat, že mu nesliboval, že ho bude volit.
Desatero bych dal z fleku minimálně stejně jako Šefčovič :).
Super. Tak šup, šup a volit Čaputovú! :)
Pravda je jediný nekonspirační web na Slovensku, komunikující názor Smeru, takže se není co divit.
Asi je pro tebe nepředstavitelné akceptovat, že existují lidé, kteří mají jiný názor než ty, sami od sebe.
Odporúčame