maju v rukach vsetky mocenske paky a v najblizsom roku-dvoch sa ukaze, co bol zmatkovicov marketing a demagogia
obavam sa, ze vacsina toho co pokecal, su nezmysly a tie peniaze jednoducho nie su
mimochodom - ked uz niekto hovori o strasnom rozkradani eurofondov, mohol sa obratit na OLAF, ktory je uplne mimo slovenskej jurisdikcie,
medzitym chaotic donici slovensku ekonomiku tak, ze ju vlastna mater nespozna a skody po nom dosiahnu radovo ine rozmery

