krizovy stab, v tom je Matovic slovensky Chuck Norris
je to jeho permanerntny 24hodinovy krizovy stab, ktory sa zasadne schadza vzdy na druhy den :-D
krizovy stab, v tom je Matovic slovensky Chuck Norris
je to jeho permanerntny 24hodinovy krizovy stab, ktory sa zasadne schadza vzdy na druhy den :-D
nuz niekto ako premier prevzal zodpovednost
ten druhy namiesto zodpovednosti chce prieskum verejnej mienky
z 300 - vysledok 20+ nakazenych
z 900 - vysledok 20+ nakazenych
velmi efektivne, ako to uz nizsie podotkol pedro :-D
smeracka hyena zachranila Slovensko
starosttlivost o tych zdravych? lebo tych vyrobil najviac, ked nechal testovat sukromnikov za peniaze bohatych hypochondrov
zbino, uz tu netrapos
tebe zdviha tlak, ze sa igorovi az tak nedari, tak tu oxidujes
zbino, nestrapnuj sa
kolko mame mrtvych? cesi 56
asi ich zabilo to mohutne testovanie :-D
zbino, nebud trapny
napis, kolko ludi je mrtvych, kolko na jis a kolko na plucnej ventilacii
pozitivna sprava je to, ze tu nie su mrtvi a desiatky pacientov an plucnej ventilacii
ale to je nad pochopenie matovicovho pudlika
pelle mu zastavil pandemiu, testuje pelleho sadami, púredrazil testy sukrom,nikov, ruska nakupil drahsie ako Kicura a siri poplasne spravy o tisicoch mrtvych
ale inak sa mu dari :-D
pozri si podmienky testovania pre samoplatcov - nesmie mat priznaky, nesmie byt z krajiny, kde sa korona vyskytuje
je pravdepodobne, ze testuju zdravych (a bohatych)
len u trumpa by sme s tym asi neuspeli :-)
ja som za 2 % HDP, ked zahrnieme do vojenskych vydavkov dostavbu dialnic a zeleznic (na presun vojsk), vystavbu a opravu poskodenych mostov (zenisti), posilnenie kapacity vojenskych lekarov a vybavenia (ruska, masky, testovacie sady na koronavirus) atd.
to by sme hned naplnili rozpocet -ojojoj
coze? ako moze? velmi lahko - a blazon je ten, kto by to skusal
ak prekrocili, tak pokuta, aka problema?
predpokladam vsak, ze to nebude TI, kto to ma konstatovat.
naopak, volici OLaNO, az na vynimky, su nadseni, aky je Igorko uzasny a ked povie, aby skocili do studne a zavreli nad sebou dekel, tak to urobia
treba sa pozriet aj do matovicovskych bublin
on nemyslí, on to tak pudovo vníma
takze okrem bábkovodiča (vodičov) vidíme aj bábky
je to historické (podľa Sulíka) či hysterické?
ja som sa domnieval, ze taku idiotttinu ako vymyslel matovic, moze len malokto podporovat, a ked tak hodne ekonomicky negramotni
mylil som sa
Odporúčame