ale tak zas budme ferovi voci Igorovi :-) - tritisic chce mat do konca tyzdna
ale tak zas budme ferovi voci Igorovi :-) - tritisic chce mat do konca tyzdna
to si igor pomylil desatinnu ciarku, on nemyslel, ze budu testovat 3000 denne, ale 300 denne - tak k tomu uspesne klesa
takze chaos az do roku 2024? a nuda az do roku 2029?
jesusmaria :-D
Toto napisal Ivan Hoffmann o Babisovej vlade a plati to na Matovica ako usite
"Hovoříme-li o budoucnosti, pak není těžké prorokovat, že za vše dobré, co se této vládě podaří, bude po zásluze potrestána. Zachráněné lidské životy se nebudou počítat a po bitvě se vyrojí generálové, kteří obviní Babiše, že reagoval přehnaně a způsobil ekonomické škody. To je ale přirozené, vzpomeňme film Zázrak na řece Hudson, natočený podle skutečné události, kde se pilot, který zachránil pasažéry mistrným manévrem, stává přes noc z hrdiny hazardérem.
a ine vlady by nerobila podobne opatrenia? ved je to kopirak od susedov
a inak, dakujeme Richardovi Sulikovi, ze umoznil vznik eurovalu :-D
co kto prezral? peniaze sa pouzili na Slovensku a pre Slovakov
a nesplietaj dve veci naraz - jedna vec je drzat hotovost a druha hospodarenie statu
hospodarenie s prebytkom neznamena, ze ti zostanu peniaze v keseni, ale mozes ich pouzit, tam kde ti chybaju alebo znizit vysku dlhu, takze ako pri "maskach" nemas na sklade nic
a dohoda o odlhovej brzde mala znamenat nie uvolnit peniaze na pouzitie, ale na odlozenie hotovostnej zasoby za dobry urok
nie je mi jasne, co si predstavuje pod tym, ze spajza bola prazdna - ak stat ma od zaciatku svojho vzniku deficit, tak je vzdy spajza prazdna.
ked stara vlada a koalicia hovorila, ze by sme mali prelomit dlhovu brzdu aspon na to, aby sme sa za nizky urok zasobili hotovostou (to bol navrh este pred dankovymi peniazmi na dialnice), tak ich dnesna opozicia poslala do pecka - takze keby dali na radu ARDAL-u (stara sa o nasu hotovost), mohli mat par miliard eur na ucte
najviac sa stazuje Igor Matovic
zabudli mu povedat, ze uz je premierom
v hysterii? ano, tam to budes mat zaznamenane
a ako to vysvetlil? Ako v hre - mas 170 zivotov?
vie mi niekto prelozit tieto slova Igora M.
ked ochorie mlady clovek a stary clovek, stary ma 170 x vacsiu sancu, ze zomrie
ten Fico znivocil nielen Slovensko, ale cely svet - to je panecku, silna osobnost :-D
pan objavil teplu vodu - pozitivne testovanych nielenze pribudne, ale este viac ich bude takych, ktorych ani neodhalia, ze presli chorobou
tu sa hra o to, aby nepribudli stovky ludi na respiratoroch, aby neskolaboval zdravotnicky system - a preto bola zavedena karantena na cele uzemie SR
soudruzi na Sumracnej urobili to najlepsie co mohli - virus sa nerozsiruje testovanim, ale vzjaomnym kontaktom ludi - preto sa mu ako prve stazi moznost prenosu
ako povedal pelle - spravajte sa tak, ako keby ste boli nakazeni
ty sa stanko spravas, ako keby si bol sproosstyyy...
aj hejteri vedia uletiet
testovanie je jednoznacne potrebne
O CEBY NAKA KONALA Z VLASTNEHO POPUDU? AKO TO MA RADA?
pelle zastavil vcas tuto krajinu, to zastavilo prudky narast
potom objednali sety zo zahranicia, aby mali dost na testovanie, to su tie, ktore si teraz matovic privlastnuje
toto je resultat, ked rozmyslas logicky
takze mišuge nam potvrdil, ze nakupil testovanie drahsie a cuduj sa svete, obhajoval to, aj tym, ze medzitym sety zdrazeli - a ked mu predtym hovorili, ze ceny sa na trhu menili z jedneho momentu na druhy a lietali hore dole, tak trieskal nieco o zlodejinach :-D
s tym chlapom bude zabava
pelleho vysledky su to, ze nemame umrtia a preplnene nemocnice pacientmi
vsetky tie opatrenia nie su preto, aby kazdy dostal glejt, ci je alebo nie je chory, lebo skor ci neskor to budu statisice ludi, ale aby nam nekolabovali nemocnice ako v Taliansku
ale chapem, ze pre Matovic friendly je tieto veci tazke pochopit
tak ako Matovic, aj Pellegrini by zvysoval pocet testovanych, ale to tazko mohol robit, ked sety boli este niekde v utrobach Ciny - to totiz nie su vymysly politikov, ale navrhy epidemiologov
Odporúčame