zase sa strapnujes, zbino
tak to nam Matovic vsetko zariadi, ved je tvrdy biznismen a schopny obchodnik...
uz sa nemame coho bat
Fiona kritizovala ludske prava, mozno si mysleli, ze Cinania s azahanbia a poslu nam ako gesto zmierenia ruska
pomohli sme Cine tym, ze mohlo u nas pristat lietadlo, nic viac, nic menej, Cina pomaha nam
v tejto krajine nie su ziadne kriticke stavy pre koronavirus - pre skore zastavenie behu zivota na Slovensku
bratislavsky samospravny sa rozhybal preto, lebo pri malackach bola infikovana rodina a deti z Mauacek chodili do zakladnej a strednej (v sprave kraja posobiacej) skoly
inak by zatvaral velke prrrt
cesi maju nadstandardne vztahy s Cinou, pan Zeman tomu venoval dostatok usilia - nedzda sa mi, ze yb pani Caputova vyvijala v tomto smere nejaku iniciaticu, okrem kritizovania ciny
treba ocenit uz aj to, ze premier netvrdil, ze ich zabezpecil on sam
hlavne by sa niekto mal zaujimatz o pracovne pomienky zamestnanca v krizovom stabe, ktory zasada 24 hodin - taky profesor Krcmery bude po tyzdni bez spanku urcite na zasah inspektoratu prace
najchytrejsi, najrozumnejsi a najlepsi napad bol napad Pelleho vlady zabrzdit zivot v tejto krajine, ked to nebolo este samozrejme v inych statoch - toto bolo klucove krizove riesenie
tymto kupil matovicovi cas
vsetky tie kecy typu, ze nemal papiere, co sa stane, ked bude mat tazko chorych 100, 200, 300 ludi je nepodstatne, tie si moze vyprodukovat prave preto, ze ma ziskany cas tym klucovym opatrenim
no a nakoniec povinna jazda - skriekat na staru vladu
tak ti zachranila cas a prdel, terazky si, Igore, premierom, ries
tak triezvy pohlad nam hovori, ze Matovic nahnal do haly na oslavu volebneho vitazstva (4 dni po lete Pellehod o Moskvy) 2000 ludi, v case, ked ako hovori, kazdy vedel, aka hroza je koronavirus
a za Pelleho vybaovali nasi diplomati, staci si pozriet starsie video tu na Pravde s Lajcakom, ktory hovoril, ze cez svoje kontakty vybavovali dovoz materialu z Ciny a Turecka - to su lietadla, ktore budiu prilietat v tychto dnoch a ktore si chcel ako svoju zasluhu privlastnit Matovic
takze Matovic kritizoval Pellegriniho, ze krizovy stab bol za neho brainstorming, teraz nam vysvetluje ako 10hodin brainstormovali a dve hodiny hlasovali :-D
ked mal svoje tlacovky ako poslanec, kde tliapal a vrieskal, tak mu to islo, lebo nenarabal s faktami, ale s tym, co si vymyslel, tam bolo jedno, co povie - hausnumero hore alebo dole
ked ma predkladat fakty, a v podstate jednopduche fakty, tak prehrabava papiere ako krt
a Matovic asi spal na tom stabe a vlade, ked sa prehrna v papieroch, aby povedal jednoduchu vec, ze v nedelu bud zavrete predajne - ach jaj
to nie je ukazovanie grafov a fotociek na tlacovkach, ze pan igipremier
tak TOTO su superpripravene opatrenia matovicovskeho mozgoveho trustu? :-D
no, hlavne ze mame 24hodinovy krizovy stab
Odporúčame