dat matovicovi do ruk sledovanie, bude nasledovat nahravanie
ved v tom je igi velmajster
dat matovicovi do ruk sledovanie, bude nasledovat nahravanie
ved v tom je igi velmajster
tak to ta dojdu rovno spopolnit, lebo si uz presiel do faze zombie
a taky ako Igor M. sa volaju z-m-r-d-i
vid. ceska teorie zmrrdu
taketo vyhlasenia tu uz boli, ojojoj, ked maly fuzaty klasik vyhlasil, ze v noci pracuju len zlodeji
toto opatrenie je podobne uzasne ako zmatkovicove meranie teploty pred obchodmi
ZM: Musite merat teplotu prd obchodmi
obchod: nemame teplomery, dajte nam ich
ZM: ked ich nevedia zohnat sukromnici, stat ích nezozenie
ZM: nech ich donesu z domu vasi zamestnanci
toto je jedno z uzasnych opatreni 24hodinoveho permanentneho krizoveho stabu
mimochodom, na moje meno su styri pouzivane SIM-ky
som na styroch miestach naraz
vlada nas chce zachranit? cim? :-D
pri presnosti BTS prejdu udajne chori okolo panelaku a daju cely barak do karanteny?
mozu chodit do obchodu 9-12 a potom maju cucat doma
to je este horsie :-)
dovoz zabezpecuje Transparency International, tam sa treba pytat :-)
ano, treba zdravotnikom rozdat tie, ktore zohnal matovic :-) to by toho vela nedostali ze? presne nulu
Takze Igorovi dorazili respiratory vybavene Pellegrinim. Ale nechapem, preco ich idu hned distribuovat zdravotnikom? Nemali by najskor naplnit sklady? Ved teraz budu sklady zase prazdne, keby tam prisla kontrola...
hmm, a ako mali pisat? vcera, ze je zakazane a dnes, ze bude zakazane?
Česká republika se v příštích týdnech nebude snažit epidemii způsobenou koronavirem COVID-19 za každou cenu zastavit. Jeho šíření je nevyhnutelné, podle plánů by ovšem mělo být co nejpomalejší.
robim akurat copy a paste, to co ovladas
pod kazdym prispevkom, kde si zanechal svoj trolliu stopu o strapnovani, si sa ani len nenamhal nieco vysvetlovat
tak aj v tomto pripade si posluz sam
po prve ma dostatok testerov aspon na tyzden, po druhe, niekto to od neho neocakava okamzite, po tretie chybajuci ludia budu vacsim problemom, po stvrt, nech sa nevykecava o tom, aky je ubohy a co nema od minulej vlady, lebo tam isiel, ze LEN ON to dokaze
tak nech neplace, ale maka - nemusel sa presusat cely den na rezervach, aby si robil PR
tak to nam Matovic vsetko zariadi, ved je tvrdy biznismen a schopny obchodnik...
uz sa nemame coho bat
Odporúčame