preco je ako vykradnuty? lebo co mohli, poslali do terenu...
skandal by bol, keby bol sklad plny a medzi ludmi pomocky neboli
preco je ako vykradnuty? lebo co mohli, poslali do terenu...
skandal by bol, keby bol sklad plny a medzi ludmi pomocky neboli
ehm, ale ak je vonku zufaly nedostatok pomocok, tak ich snad treba rozdat a nie susit na sklade? potom je dost logicke, ze su vonku... ci my ideme naplnat sklady?
aaah, uz Matovic zacina plakat v televizii :-D kristepane
a ti co tvrdili, ze je to ako obycajna chripka, tych hodnotis ako? :-)
ten Matovic je neuveritelny :-D
vlada vraj robila volebnu kampan, nezhanala testy na koronavirus, aj ked uz vsetci vedeli, ze su treba
kde bol vtedy Igor matovic? robil volebnu kampan a ani slovkom nespomenul, aj ked vsetci vedeli, co nam hrozi. este si navozil ludi, aby paneška oslavovali
fuj
kolko mame ludi, vyzadujucich respirator alebo leziacich na JIP s respiracnymi problemami? lebo ti sa zakryvat nedaju
urcite nedoviezol, lebo on je zodpovedny, to by si predsa nepozval dve tisicky ludi na volebnu party, lebo ako uz sam povedal, kazdy musel vediet, co za katastrofa to z tej Ciny prichadza... :-)
vlada nepredava zdravotne pomocky, virus je rovnako kapitalisticky ako komunisticky, Pelle to riesil celkovo zdatne a za tym bordelom sa pan Zmatkovic priam triasol
tak nech si to vychutna
ty tie krivky, ktore su prezentovane z inych statov, ako vyzera narast poctu nakazenych, asi dost dobre nechapes, ze nie?
preco sa tomu kto cuduje? ved v krajinach, ktore su najviac postihute, to malo exponencialny narast - to este bude rast a svacsim mnozstvom testov znacne rast
skolstvo obuvnik, aby sme boli presni - on sam sa vyjadril, ze nikomu ziadny uces nerobil :-)
a pridajme k tomu, ze dvaja ministri su bigotni veriaci...
Heger: Po mojom návrate na Slovensko sa mi Boh postaral o prácu. Preukazoval mi svoju lásku i zaopatrením a starostlivosťou o hmotné veci. Ukazoval mi, že on je mojím Otcom a že nie som sirota. A robí to dodnes. Je mojím najlepším priateľom, mojím Pánom.
https://www.mojpribeh.sk/pribeh/eduard- heger/
Krajčí: O niekoľko rokov neskôr som zažil ďalšiu skúsenosť, ktorú popisuje aj evanjelista Lukáš v Skutkoch svätých apoštolov. Spolu s priateľmi sme túžili po krste Duchom Svätým. Ako sme sa za to modlili, Duch Svätý na nás mocne zostúpil. Zrazu sme začali, plní nadprirodzenej radosti, všetci naraz a nahlas, chváliť Boha. Do môjho tela sa vliala rieka, ktorú som nemohol udržať a začala mi z úst vychádzať chvála, rozprával som zvláštnym novým jazykom.
ale ja nikoho neobhajujem, kto ma za usami, ma ist pred sud
ale je take jednoduche niekoho pospinit a obsr...t, lebo ani ja a asi ani ty si nikomu pri tom nesvietil, takze to nemozem vediet
ale viem o konkretnych kauzach detailne, ktore sa preprali v mediach a bola to totalna blbost - ale uz ani pes nestekne po starych kauzach, kde sa ukazalo, ze vseobecne sirene presvedcenie boli bludy
som preventivne opatrny
a okrem toho, najma pri eurofondoch, ved tu je OLAF, ktory je nezavisly od slovenskej justicie, a je mozne sa na neho obratit...
tak tie dalsie, ktore sa uz nevyplytvaju, neukradnu, neodklonia, nezasantrocia
ci ani tie nie su?
co je to za hlupost?
Blaha bojoval s Mistrikom ako s politikom a jeho politickymi postojmi, nie ako vedcom
najskor sa musiua tie peniaze, ktore sa rocne ukradnu vo vyskle nad trri miliardy, zazracne objavit
ahaaa, zabudol som - zozral ich koronavirus...
trikrat premier
az to niekto z rychlokvasenych po nom zopakuje, potom sa prihlas
Mnohym Slovakom bolo az prilis dobre. A tak pindali a pindali a pindali a...
hodnota veci sa spozna vtedy, ked ich stratite
pani vicepremierka nam prave slubila, ze do dvoch mesiacov zvladne sucasnu krizu :-)
potom ju budeme poziciavat zvysku sveta :-D
:-D kto z nich predstavuje zodpovednost a kto odbornost?
cestni su samozrejme urcite vsetci
Odporúčame