no, vzhladom an to, ze sme podla kde-koho vo vojne, tak by aj naklady na koronavirus mohli byt zaratane do zbrojnych vydavkov :-)
no, vzhladom an to, ze sme podla kde-koho vo vojne, tak by aj naklady na koronavirus mohli byt zaratane do zbrojnych vydavkov :-)
nezatocil, to je pravda - sucasnu vladu skladaju styria milionari
filozofia okrem ineho aj pana vicepremiera Richarda Sulika: treba nechat peniaze obcanom, ti najlepsie vedia, co s nimi urobit
no, pod tymi ruskami je vlastne jedno, kto tam bude
stiahnes rusko Remisovej - a bude tam Kiska
das dole Sulikovi - a bude tam Mikloš
strhnes ho Matovicovi - a bude tam ...?
a Igor, ktory to samozrejme vedel, ze je pandemia,, lebo on vie vsetko, sa spraval tak zodpovedne, ze si na volebny candrbal zhromazdil do haly dvetisic ludi
to bola koronavisusova party ako vysita :-D
oddlzovanie je preto, lebo ludia konzumuju viac zdravotnej starostlivosti nez poistovne zaplatia
neotieraj si spinavu papulu bez rusky o nikoho a precitaj si Gorilu
matovic mohol ukazat, ze bude premierom, ktory je nad vecou a pore vvsetkych
nevyuzil to - to je vsetko - a je to skoda
ked novinar komentuje to, co sa stalo, je to v poriadku
komu nemozno prist na meno, su novinari, ktori manipuluju verejnou mienkou a snazia sa udalosti vytvarat, nie komentovat
Gorila je kauza Dzurindovej vlady, lebo je o uplatkoch clenom a nominantom Dzurindovej vlady...
a to, ze Fico moze za pocasie aj koronavirus predsa vsetci davno vieme
zdravotnictvo je v prdeli? tak to si este nezazil urgent v UK, necakal v Nemecku ako cip alebo nedostal ucet zo svajciarskej poistovne za u nas banalne a lacne osetrenie
nastastie tu niektore veci este celkom schopne funguju, ale zial, vyssie platy inde nam vysavaju ludi prec
nejaku vyzvu, aby sa prechadzali po meste, som nezaznamenal... ak nevidis problem v tom, aby sa prechadzali, tak len v rukaviaich a ruskou
to je skoda, Matopic by ten koronavirus ukecal
ktora vlada v Europe zacala prijimat opatrenia uz davnejsie? Talianska? Ceska? Belgicka?
preco nam to mr. dizajnovany premier neoznamil v tom case, ved tlchuboviek mal jednu za druhou?
Zmatkovic behal este pred par tyzdnami po Francuzsku a po Cypre a teraz mudruje, ze uz pred dvomi mesiacmi mala vlada nakupovat respiratory lebo uz secci museli vediet, co sa deje v Cine - tak co nam to vtedy setkym nepovedal?
teraz ho zaujímaju teplé rúšky, nie rožky
otroctvo uz je davno zrusene...
treba ho zuavriet a ruska verejne spalit, aby si to uz nikto nedovolil
mili chytraci, niekto nenutil Sulik zdvihnu telefon a niekam volat
uz je zase obet ako pri Kocnerovi?
Odporúčame