aj ty si pri tom rozhovore sedel? :-D
kollko vas tam bolo?
aj ty si pri tom rozhovore sedel? :-D
kollko vas tam bolo?
to by bolo pre zbina prilis narocne, chapat ci rozmyslat,, on funguje v rozmere copy-paste
nenapadlo ti, ze mohli hovorit ovela viac? alebo si myslis, ze cesky prezident necha o sebe sirit bludy? ze jeho kancelaria by mlcala? navyse, taketo rozhovory sa zvycajne autorizuju
tak toto uz nie je Patovic a Matovic, toto je duo podla filmu dumb a dumberi :-D
so superzlepencom by bola sranda, ale s igim je este vacsia
gratulujem jeho volicom
don ma na starosti medzinarodnu siet, andy si berie domace rodiny plus pozemky
konecne Kiska vybuduje svoj mafiansky stat
jeste vetsi bl.. c nez jsme doufali... :-D
tak na tuto vladu sa tesim
rodinam by pomohlo aj rovnych 1500 a nemusel verejne deklarovat, ze je neonacista
a nestal by pred sudom
ano, to je pravda, po odchode z volebnej miestnosti mozem tvrdit hocico
reaguju ludia, ktori tvrdia, ze kruzkovali, ale v zapisnici je pri mene NULA
co je to za IT odbornika, ktory sa ani so softverom v pocitacoch statistickeho uradu (od firmy, ktoru Blaha nesmie menovat a ktora nepodporovala istu progresivnu stranu), nedokaze presplhat cez zakonnu hranicu? :-)
ale teraz vazne - uz to zacina pripominat americke volby, ale jedna otazocka - to uz nefinguju nominovani clenovia a priaznivci stran vo volebnych komisiach, ktori maju strazit, aby sa to dobre zratalo?
a co sa skartuje? tie zmluvy, ktore su na internete, to skartuju pocitac s monitorom? :-D
alebo take, ktore sa radsej nepisu a teda neexistuju
pan je urcite volic Igora, ze?
menej populizmu je dnes najlepsi vtip v debate :-D
nuz, ked ta superprezidentka a superpremier nebudu plnit svoje supersluby, to len bude len superreci od superluzy, ktora ich volila :-)
:-D
ano, bude sa u Orangutana pit Evian, miliony budu tiect sami, hlavou parlamentu uz nebude muz ranajkujuci s Kocnerom 13+krat a pustajuci baloniky, ale sediaci na prasia(t)ku s miestnou mafoskou smotankou
pohromy? to su tie ... nad tatrou sa blyska, pohromy divo biju?...
myslim si, ze sa budem bavit skvele, uz sa na to tesim
tak uz sa nam pekne sklada vlada, bude zabava :-D
premier: psycho
minister vnutra/spravodlivosti: zabijak
minister skolstva: obuvnik/kadernik
predseda parlamentu: vekslak
ty být ze slušneho slovenska, že
to sa pozná po reči...
Odporúčame