mili chytraci, niekto nenutil Sulik zdvihnu telefon a niekam volat
uz je zase obet ako pri Kocnerovi?
mili chytraci, niekto nenutil Sulik zdvihnu telefon a niekam volat
uz je zase obet ako pri Kocnerovi?
ty brdo, co vsetko nema...
ale vie vyrobit rúška
to je priam trestny cin
slovo dementuje je odvodene od dement?
no, kedze tam bol u nej matovic, tak predpokladam, ze narodu oznami, ze to sice neschvali, ale len preto, aby to supetrio matovic so sulikom a kollarom vylepsili
prekvapilo by ma, keby to podpisala
no, tak co sa vsetci stazujete, ved je to zadarmo
tisice novych bytov sa stavaju aj teraz realne - apohlo smerom hore
tie fiktivne kollarove tie urcite spravia zemetrasenie :-)
ktoreho uctovnictva? toho premlcaneho alebo toho preriedeneho z povaly?
takze, ked sa velkohuby danko chcel zadlzit na dialnice, po ktorych moze jazdit kazdy, tak sa tu plakalo, ze preco ide zadlzovat deti
ked sa tu ide stat zadlzit na to, aby dal nieco len niekomu, deti nam niekam zmizli
v com to bude supa? pridelovane byty kontajneroveho prefabrikatneho typu pre nizsie prijmove skupiny ti realitnym trhom rozhodne nepohnu
tak on nielenze chodil, ale aj jazdil do prace, denne 600 km
to je pracant
a z coho strach? ze polepi dvere papierom, ktory pokojne mohol byt toaletny? asi taky ma dosah na Michelovu vilu :-D
alebo pojde vysvetlovat doBruselu, ze schranky na Cypre, v krajine EU, su nelegalne, nezakonne a treba ich zavriet
jasneze sa to da, vcera Kollar uz rozdal prvych 100 na namesti, skoda ze si tam nebol
sami dochtori a ucitelia sme tam boli, ja som chytil dva trojizbaky
toto je vtip?pan Kollar posluboval 25-tisic bytov rocne
tie sa uz teraz dopredu vyparili do aleluje
stazovat sa mozes na lamparni
a kolko stalo slovensko, ze tam ta dialnica este nie je?
to sa v patdesiatych rokoch volalo Stavby mladeze :-D
tak si este k tomu pridaj aj akciu Z :-)
(kto nevie, co to bolo tak brigady zadarmo)
no teda, to je agitka :-)
vymen si rok 2020 za 1980, pridaj nieco o socialistickej vystavbe a sme na tom istom
ty brdo, zbino - prestahuj sa tam
aj rakuske slnko svieti jasnejsie a pracie prasky vyperu aj svedomie
Odporúčame