volalo sa to celosvetova financna kriza a v druhej polovici roka 2010 nam mohol pan Miklos ukazat, ze vie setrit, neplytvat a nekradnut
volalo sa to celosvetova financna kriza a v druhej polovici roka 2010 nam mohol pan Miklos ukazat, ze vie setrit, neplytvat a nekradnut
ak je rok 2019 minulost, tak ty zijes v dalekej budcnosti
pride nova vlada a moze sa rozhodnut inak
osobne som rad, ze Tehelne pole konecne vyzera ko stadion, po rokoch
aby som ale nebol len tak lakonicky strucny - ci uz robil to ci ono, asociacna dohoda nam otvorila dvere do EU, na trhy EU, pomoc z EU a okrem politickych vyhlaseni tu boli aj roky mravencej prace pri pridruzovani sa slovenska k EU, ktora neprestala a nezamrzla
a prave aj preto je Slovensko jedna z najuspesnejsich krajin, ktora bola pridruzena k EU
neustale tapetujes nieco, co je v rozpore so zakladnymi historickymi faktami
na to urcite :-D pozri si geopoliticku a geograficku polohu Slovenska a Balkanu
ale ako vidim, ty si dalsi, co chce prepisovat historiu
4. októbra 1993 - Premiér Vladimír Mečiar podpísal v Luxemburgu dohodu o pridružení SR k EÚ - tzv. asociačnú dohodu.
27. októbra 1993 - Európsky parlament ratifikoval asociačnú dohodu o pridružení SR k EÚ.
15. decembra 1993 - NR SR ratifikovala asociačnú dohodu.
9. mája 1994 - Slovensko sa stalo pridruženým partnerom EÚ.
ten podla teba oduty a hranaty a pijan - a este s tromi bajpasmi - roky dokazal porazat celu celiadku politikov, ktora mu isla po krku, co svedci o jednej i druhej strane politiky
mimochodom, ak by som stale chlastal ako duha, tak by som este na druhy den lezal pod stolom, a nie behal po hradzi... ako to ten Fico robil?
Nemenovany herec z Popradu: len blázon nemení svoje rozhodnutia
nuz, Jaroslave, co si nam nepovedal alebo zabudol povedat, ze nase zavazky voci NATO su ovela vyssie ako nejaka miliarda eur rozdielu medzi realnym nakupom a nejakymi fiktivnymi stihackami, ktore ponukas - keby sme uz teraz mali dat podpisanych 2 % HDP, tak by sme museli nakupit ovela viac lietadiel, ovela viac zbrani a to uz nehovorim, ze Donald nas tlaci do dalsich vydavkov nad zavazok
a dole peknou matovicovskou matematikou sme dostali vysvetlenie, ze budete mat k dispozicii styri miliardy eur, ktore sa teraz rozkradnu, nedodania, atd. :-) tak to bude penazi na vsetko, nie?
h..o - vlada aj parlament maju svoje pravomoci zakonom vymedzene od-do a zvysovanie dochodkov je volebna korupcia len v tvojej hlavicke a v hlave niektorych pomatancov, lebo je to legitimna pravomoc ako zakonadarnej tak vykonnej moci.
nova koalicia moze hociktore z tychto opatreni jednoducho zrusit, pretoze bude mat rovnaku legitimitu
v sucasnosti je tato partia najvacsim ohrozenim nazorovej slobody na Slovensku, kedze ma sancu byt v buducej vladnej koalicii. Nerespektuje ine nazory nez svoje, vynucuje si ich agresiou na uliciach aj v parlamente a v programe ma zasadne obmedzenia slobody prejavu v style velkeho brata
neuveritelne, rozkrikujuci sa cloviecik, ktoreho peniaze su ciernejsie este ako coierne a ktory robil poskoka na prašiaku istym zavadovym osobam a este vacsieho mimo neho, sa rozdrapuje ako pavian
ked chces niekoho zatvarat, zacni sebou
v troskach je to tak v tvojej hlave
zaujimave, ze to katastrofalne skolstvo produkuje tolko studentov, ktori nemaju problem studovat v tom zahranici, kam utekaju a tolko lekarov, ze nemaju problem zamestnant sa v zahranici
ale ono je take modne hovorit aka katastrofa je v skolstve alebo v zdravotnictve - chod v Anglicku na urgent v nemocnici, aby si si vyskusal, co je katastrofa
to urobil Miki Dzurinda s dvadsiatkou socxialnych zakonov v 2004
ludia aj politici sa medzitym poucili
zaciatok a koniec pravomoci urcuje jednoznacne zakon a tak to ma byt
Odporúčame