aaah, zabudol som si s kym hovorim, ktoreho cammaraden maju patnasti z desiatich VS vzdelanie :-) a k tomu aj patricne IQ
no nic, nevsimaj si moj prispevok
aaah, zabudol som si s kym hovorim, ktoreho cammaraden maju patnasti z desiatich VS vzdelanie :-) a k tomu aj patricne IQ
no nic, nevsimaj si moj prispevok
co sa babe chcelo, to sa babe snilo... a nie je podstatne, ze ta baba je je vlastne ded vseved z Popradu
no a Ruzincovania ocakavaju, ze ked Hrcka si vyrobil parkovaci pasalik, ze Chren rovnako vykopne Petrzalcanov z Ruzinova
a boj stvrti medzi sebou sa moze zacat
ked som videl na poslednej stvortlacovke (danovy eskamoter, fetulah, palmička a krcmar) drobneho hlinu ako sa krci vedla tych výšav duše a tela, uz chapem ze si potrebuje nieco vyvesit
cim viac sprav sa z kocnerovej komunikacie objavuje, tak je to stale zjavnejsie
Kocner je SUPERMAN
esteze si bol Flasik v base zabezpecit autorske prava na jeho pribeh :-)
s tym nic nenarobis, lebo ak ma byt slovensko uhlikovo neutralne, moze to v podstate len nauctovat domacim
bod 2 - recyklacia - sa da zregulovat ci uz represivne (eko dane) alebo dotacnou podporou
bod 3 - tie solarne farmy su desive, ale podpora lokalnych zdrojov - od striech aut az po strechy domov atd.
bod 4 - esteze sme sa pustili do dostavby Mochoviec - a zrejme nebudu posledne
predsa len je lepsie verit vedcom ako anonymom na nete
po kampani voci freonom sa nasli bezfreonove alternativy - a zase za to moze len ta veda
inak, este tyzden-dva uverejnovania spiskov Trémy, to je ten pribeh isteho supermana a slovenskeho jamesa bonda - a bude jasne, ze za klimaticke zmeny moze R.F. a riadili ho M. K. s A. Zs.
to sa fakt pýtaš, alebo je to rečnícka otázka? :-)
Ako to bolo v Perinabe? - Čia je to smola? Vaša, vaša...
Čia je ta uhlikova dan? Vaša, vaša...
myto nerobi sekeru, v tych rocnych splatkach sa umoruje cena mytneho systemu
aby ste pochopili, aky je naj7 superekonom, ked uz kadruje ostatnych
len tot nedavno tvrdil, ze z myta sa rozkradne 500 milionov rocne
fakt: rocny prijem z myta je cca 200 milionov eur
to len aby ste mali predstavu, ci brat naj7 vazne... :-)
pridavam sa k nevedkom - kde tie nazory su?
aky je teda ich nazor, ked je verejny a dostupny? lebo ani ja som ho verejne a dostupne nevidel :-)
nepyta sa, ako sa k tomu postavil Harabin - pyta sa, ako sa k tomu stavaju novi politici
nebola to amnestia, bola to milost, nebola sucastou Meciarovych amnestii, ale samostatny akt, a uz zrusenie amnestii bolo na hrane ba az za hranou, ale najma
pretoze by popreli cele roky omielanu rozpravku, ze Meciar bol len diabol a Kovac bol len anjel
a okrem toho, vzhladom na to, ako sa vyvija situacia, vysledok je v takom nedohladne, ze je naozaj jedno, ci ma Kocner na krku este aj nejaku pataliu z dalekej minulosti
:-D
no Igor je najlepsi tvorca konspirativnych scenarov siroko-daleko
na druhej strane, lenivy Kiska ma ine casove miery, u neho pat dni hore-dole, u Trubana zase 5 gramov hore-dole... to sa to tazko dava dokopy
nuz, problem Trubana je nlelen to, ze klamal, ale aj to, co robil v minulosti
nejak mi vypadol na pocitaci zvuk, ale je to celkom zabavne pozerat to bez zvuku - nakoniec obsah je jasny
danovy podvodnik, fetulah, mirrrko z palmy a murar lojzko
ja sa na ten povolebny superzlepenec tesim :-)
Odporúčame