automobilovy priemysel spasi Slovensko nielen od nasledujucej krizy, ale aj od tej dalsej, tak ako mu pomaha uz roiky, od prichodu Volkswagenu,
samozrejme, nemali by sme sa spoliehat len na to, ale ak by malo Slovensko nieco ine pouzitelne pre globalny trh, tak tu nemusime mat automobilky
treska, gumove rohliky ani zincica to, zial, nie su
absolventi marketingu, politologie a podobnych odborov nas tiez nevytrhnu

