Vallo strikes back...
ako odvetu im zakaze cely den jazdit v BUS pruhoch, ha ha B-)
Vallo strikes back...
ako odvetu im zakaze cely den jazdit v BUS pruhoch, ha ha B-)
panáčku, nový človiečik v debate, ktorý chytá orgastické vzrušenie aj so svojím šáškom nad rutinnou návštevou susednej krajiny plnej fráz a umelých úsmevov, ten tu buď nie je náhodou, alebo - ak je tu náhodou, bude si ešte musieť vyslúžiť nejaké tie ostrohy
tak naj7 alebo stoik, to su trúby na pohľadanie, ale majú už nejakú svoju históriu, ktorú je možné rešpektovať
ty z toho vyrabas kalimatiáš
prezident nema pracovnopravny vztah, kali nebol jeho zamestnavatel, ani keby mal
a samotny Kalinak to x-krat vysvetloval, ze hovoril prezidentovi, aby co najviac lietal SLUZOBNE
a pan prezident si z toho vyvodil, kedze je prezidentom 24 hodin, tak aj zaletiet si na tenis do Košicoff je sluzobna cesta...
tak slusne, slovensky
ked uz bude ta rozprava o Pellem, tak by nam Ihor mohol v sesthodinovom diskusnom prispevku v priamom prenose vykreslit, o com si tak dlho hrkutali s Marianom Kocnerom... ten rozhovor, to musel byt pre neho medznik
dlazobnakocka je nick, ktory vznikol v polke tohto augusta, takze to uz je volebna kampan
toto su prieskumne otazky - a ked uz mame to SNP, tak po vojensky - to je prieskum bojom :-)
jasneze, prezident o tom vobec nerozhoduje
vzdy ho naliali litrom skotskej a uniesli do lietadla
Kali si to natrenoval na Vietnamcovi
d/ "vas smerackych smejdov"
ANKETA
ked bola v Cesku, sprrrdla Babisa, v Madarsku sprrrdla Orbana, koho sppprdne v Rakusku
a/ Putina
b/ Jankovsku
c/ Putina aj Jankovsku
no pasarán, rozhodol sa primator a na pripomenutie bojovej tradicie a na pamat hrdinom, ktori to v bojoch nemali lahke, nakreslil doteraz svoj doteraz najznezmyselnejsi BUS pruh, cez ktory sa da prebojovat systemom "pretlac sa, kde mozes" :-)
a tu to mozete posudit jeho prispevok k tradiciam...
aby ste ostatni rozumeli, ako sa vyrabaju megaskandaly
tuto, mr. naj, nedavno tvrdil, ze z elektronickeho myta sa rocne ukradne 500 milionov eur
rocny vyber myta je 200 milionov eur
matovicovska matematika :-D
toto je na dlhsiu debatu, ale nie, nemame 5 x predrazene dialnice
porovnavat ceny na km sa sice da, ale casto z toho moze vyjst vysledok a la porovnavanie priemernej rychlosti v rovinatej etape na Tour de France a jej vrcharskej kolegyne - nie, nebude rovnaka
bolsevicke zlate casy tu boli 41 rokov, kapitalisticke zlate casy uz 29 a bezime, bezime, ti Japonci su stale nejako daleko :-)
dlhy nemocnic v prvom rade vytvara nedostatok financii, jednoducho, zdravotnictvo je draha zalezitost a my v porovnani s vyspelymi statmi do neho lejeme menej
dlhy nemocnic je jednoducho zdravotna starostlivost, ktoru sme skonzumovali a nezaplatili
nieco sa da riesit riesenim neefektivity systemu, ale neda sa znizovat naklady na nulu
a rozhodne tomu nepomoze znizovanie dani a odvodov, ako nam ako mantru hlasaju niektori politici, ze Mirrko
ako to hovori pan kiska - len hlupak nemeni svoje nazory
skutocne chces operovat clankami z roku 2004, ako su prvy a treti? :-D
skutocne chces operovat tou trubou z KDH zajacom ako je to v pripade druheho?
nikto sa nevysmieva tomu, ze chce niekto nieco zmenit, ale ked to chce zmenit klamstvami, manipulaciou a zvelicovanim, tak na konci tohto snazenia bude sklamanie a vytriezveni z iluzii a po vytriezveni z iluzii zostane zase moc na ulici a ten, kto k nej bude mat blizko, moze byt niekto, oproti ktoremu bude Fico, z ktoreho media zbytocne desiatky rokov vyrabaju obludu, iba dobrackym milym politikom
zaujimavy rozhovor 2015, a aky podobny ci skor totozny slovnik ma aj ked hrkuta o Trubanovi :-)
Mirko o Prochazkovi:
Sme si blízki. Na to, že sme obaja silné a vyhranené osobnosti, je náš vzťah až prekvapujúco dobrý. Dalo by sa očakávať, že sa na mnohých veciach zrazíme, no som veľmi príjemne prekvapený, že sme si našli cestu, ako si veci vydiskutovať a dôjsť k riešeniu, s ktorým sme obaja spokojní. Môžem povedať, že na 90 percent vecí máme rovnaký názor do piatich minút, a nestalo sa mi, že by sme na ten zvyšok po dlhšej debate nenašli uspokojivé riešenie.
O nahravke s Matovicom:
Presne tak. Zároveň poviem, že keď som si prečítal celý prepis tej nahrávky a videl, ako prebiehal ten rozhovor, dospel som k názoru, že nemám potrebu Procházku za niečo odsudzovať.
O I.M:
Všetci, ktorí sa v politike pohybujú, vedia, že ak bude Matovič sedieť v parlamente so silným mandátom, žiadna vláda bez Smeru nevznikne. S Matovičom sa vládnuť nedá. Smer je vážny politický problém, a treba ho nahradiť, ale z hľadiska zmeny, ktorú potrebujeme, je Igor Matovič rovnaký problém ako Robert Fico.
takze sa mozeme tesit na 5 x nizsie ceny? :-D
niektori ludia ako tu tatranec ziju v iluziach
Odporúčame