otazka stoji, ci mame na viac...
ti Australcania su divni...
u nas sa za vypudenie skladky do inej obce udeluju environmentalne ceny :-)
eto nie su novinky, to su hluposti, ale co ine sa da cakat od sharkana, ze :-)
v žaludnej strane guľovú toleranciu?
tak to hej
ale ved budeme mat znovu rovnu dan, nizsie dane a odvody, super podnikatelske prostredie - tak mozu vsetci podnikat, neee?
kazdy den hlasuju obyvatelia Slovenska v supermarketoch o tom, co chcu a vysledok je v neprospech slovenskych tovarov
kolko ludi nakupovalo bony od vekslakov, aby si mohlo dopriat trochu "luxusu" z tuzexu, to nebolo o lakovkach, ale inych tovaroch
ked sa otvorili trhy von i dnu, vacsina nasich higlight odevnych fabrik skrachovala a zvysok zostal ako lacna "montovna" pre cudzinu
ak aj boli stare dobre casy, uz sa minuli - ale to plati nielen pre Slovensko
toto je dalsia iluzia - kto chce mat rodinnu farmu, tak ju ma
mladi sa vam na to vy..u
Godota sa nedockali...
automobilovy svet sa nezruti, len bude iny, aspon v Europe, automobilky tiez neodidu zo dna na druhy, investicne zamery su stavane na cca 25-30 rokov, to by sa im prudko museli zmenit podmienky
sebestacnost - to su drahe potraviny a ak zostane otvoreny trh a otvorene hranice, tak nezastavis ludi, aby si kupovali lacnejsie zvonka - lebo aj teraz, kto chce si moze kupovat slovenske potraviny - a kolko ludi si kupi kura od hyza, ked je vedla rumunske noname takmer za polovicu?
riesenie je moderne technologie, na to nejsou lidi, a aj tie montovne su tu v prvom rade pre to, lebo ti ludia pri pasoch nie su ziadni starupisti a programatori
ale nemali sme globalizovany svet, ale uzavretu ekonomiku (RVHP)
jo, casy sa menia
nic nam nerozbilo, to len sharkovi sa nieco v hlavicke rozbilo - so stihackami rozpocet rata, koncorocne minus v statnom rozpocte je planovane na cca dve miliardy eur
rozpocet nebude rozbity, ci bude vyrovnany (co nezavisi len od statneho rozpoctu, ale aj od dalsich sucasti verejnej spravy), zavisi skor od toho, kolko socialneho balickovania bude pred volbami chciet spustit v koalicii
ani dnes, ani zajtra, nie je ich na co nalakat, nie je ich ako prinutit a aj ked sa vzdy najdu zaujemcovia a nadsenci, alebo ludia, ktori nemaju inu moznost.
ako vsetko ostatne, aj tu postupne pride na rad automatizacia, je to len otazka casu a penazi - tu je pekny clanok od pana Sedlaka
to su take iluzorne predstavy, mozme zacat tou prvou...
v polnohospodarstve moze byt milion volnych miest, ked zaujem pracovat tam je stonasobne mensi
tak nech im potom pan premier Truban z nej odoberie
tak 5 gramov, povedzme
a symptomaticke je, ze pride idi...t ako naj7, ktory pe-er-de vie, zahlaholi fagotinu a este mu to niekto odpluskuje :-D
tooo je take progresivne
mimochodom, zmluva na myto nie je ani dlhodoba, ani nevypovedatelna, pretoze je uzavreta na 13 rokov...
ano, toto je typicka matovicovska matematika...
z 200 milionov vyberu myta rocne sa ukradne 500 milionov rocne :-D
nemuseli nasporit... podla Igora Matovica sa kazdy rok ukradne viac ako tri miliardy eur, takze ked pride k moci dnesna opozicia, tak bude mat k dispozicii najmenej 3 miliardy rocne x 4 = 12 miliard eur, s tym prezijeme krizu bez problemov
alebo ze by to bolo inak?
Odporúčame