nepyta sa, ako sa k tomu postavil Harabin - pyta sa, ako sa k tomu stavaju novi politici
nepyta sa, ako sa k tomu postavil Harabin - pyta sa, ako sa k tomu stavaju novi politici
nebola to amnestia, bola to milost, nebola sucastou Meciarovych amnestii, ale samostatny akt, a uz zrusenie amnestii bolo na hrane ba az za hranou, ale najma
pretoze by popreli cele roky omielanu rozpravku, ze Meciar bol len diabol a Kovac bol len anjel
a okrem toho, vzhladom na to, ako sa vyvija situacia, vysledok je v takom nedohladne, ze je naozaj jedno, ci ma Kocner na krku este aj nejaku pataliu z dalekej minulosti
:-D
no Igor je najlepsi tvorca konspirativnych scenarov siroko-daleko
na druhej strane, lenivy Kiska ma ine casove miery, u neho pat dni hore-dole, u Trubana zase 5 gramov hore-dole... to sa to tazko dava dokopy
nuz, problem Trubana je nlelen to, ze klamal, ale aj to, co robil v minulosti
nejak mi vypadol na pocitaci zvuk, ale je to celkom zabavne pozerat to bez zvuku - nakoniec obsah je jasny
danovy podvodnik, fetulah, mirrrko z palmy a murar lojzko
ja sa na ten povolebny superzlepenec tesim :-)
to, co zatial vyslo najavo z kocneroveho mobilu je slabe, slabucke a este slabsie, aj ked sa niektore strany hystericky snazia urobit z komara slona
co je vsak vazne su uniky zo silovych zloziek z policie, prokuratury
1. nie je myslitelne, aby si kocner ci ktokolvek (ak sa to preukaze) nechaval pre svoje potreby lustrovat ludi cez policiu, a je jedno ci novinarov alebo obycajnych ludi - to je jednoducho nonsens
2. nie je myslitelne, aby sa pouzivali informacie z vysetrovania takym sposobom na ovplyvnovanie verejnej mienky, ako sa to deje teraz na rozne spravodajske ci nespravodajske hry
cize ten z bytu, ktory ako sused paktoval s Ficom? - a je to ten isty, ktory tvrdi, ze si vybavuje audienciu? Alebo ten, ktory tvrdi, ze si vybavuje audienciu, nedajboze svojej Zsusze klame? A ak klame, tak za co stoja aj tie dalsie informacie?
kocner bola znama figurka dlhe roky, a jeho politicko-podnikatelske eskapady sa datuju este od paktovania s mladym kovacom a odvtedy sa vzdy potuloval v blizkosti mocnych a politiky
brali ho ako cloveka na hrane, ktory kde-koho pozna a tak ho radi informacne "vytazovali" jedna aj druha strana,
a potom sa stal public enemy number one, ked sa
a/ zblaznil a zacal vrazdit
b/ nezblaznil sa, ale aj tak na neho nasiju, co len mozu
mozno raz napise pamati, ako Miki Č.
oh, to sa musis rozhodnut, ktory scenar sirit - alebo bol sused a tak sa stretavali ako susedia, alebo podla uverejnenej korespondencie si musel k nemu vybavovat audienciu
mimochodom, Kocner byval vo svojej luxusnej vile na Kolibe, ako poznamenalo jedno medium, ktore jeden tyzden splietalo nieco o byte a susedovi a dalsi tyzden lakalo ludi na to, aby ukazalo, ako luxusne byval kocner vo vile
alebo to boli dvaja kocnerovia, jeden, ktory fajcil s ficom na balkone, a druhy, ktory si k nemu musel vybavit povolenie :-)
no ja sa bavim :-D
najpitoresknejsie je stanovisko Richarda Sulika, lebo u neho to nie su dohady, ale istota, ze v pozicii jednej z trojice najvyssich funkcii riesil ovplyvnovanie volby GP spolu s marianom k.
keby sa to stalo v takej funkcii v USA, tak ma na krku tazky zalar, u Putina by bol zmiznuty a Kim by ho hodil psom
kym je schopny v suvislkosti s kocnerom zostat v politike Sulik, uz tam moze zostat hocikto
je fakt zabavne sledovat, ako sa z Kocnera stal Cierny Peter, ktoreho treba ako v tej hre niekomu podstrcit a komu zostane na konci, ten je v keli
Kocner je figurka, ktora dokazala plavat napriec stranami, systemami a rokmi - od 90. rokov az po dnesok, kdekto ho ma teraz ako bremeno
komicke je, ze ludia, ktori uz mesiace zaplavuju fora zarucenymi informaciami, ze Fico si ako susedia v Bonaparte hrkutali pomaly kazde den, teraz mavaju prepismi, kde sa udajne mal Kocner k Ficovi objednavat
tak ako - sused a dovernik? alebo az taky sused nebol, ked sa bolo treba objednat na audienciu? :-)
tato kampan mala vrcholit na jesen, to, ze je to v hlbokom prazdninovom auguste, tak to bude zatial iba entree
ta diagnoza bola uz na zaciatku velmi zla, bola to len otazka, kolko casu bude moct zostat s blizkymi
tak si tam hore dobre zahraj a ja doma spustam hexakov ako spomienku a zbohom...
telemost by nestacil?
ci ten je malo ekologicky?
alebo skor menej medialne zaujimavy? :-)
tak zase na jachte by bola toaleta len medzistupen :-)
tak Gretchen si zobrala sabatikal... Progresivne Slovensko musi chrochtat Blahom :-)
no, tak kompetentni sa vyjadrili, ze mu len nahliadaju do cely cez priezor, nebudia ho :-) esteze tak
uff, budit niekoho kazdych 30 minut zo spanku sa nevola nariadenie, ale mucenie
toto je dostatocne vazna zalezitost, aby sa k tomu vyjadrili kompetentni - este k tomu vo vazbe, kde je iba podozrivy, a este nie odsudeny
asi ano, ale myslim si, ze je potrebne pripomenut, ze sa nam tu nezjavil zazracny primator so zazracnym planom, ktory nema alternativu
a ked chodit, tak vo virtualnom stroji :-) ten ked zas..ries, tak ho zlikvidujes
Odporúčame