Záchytné parkoviská vo Vrakuni sú plné. Pribudnú nové miesta?
Vazne? Plne? :-D
To skonstatoval niekto so sedym zakalom alebo je to bombasticke vyhlasenie Metropolitneho institutu? Sidliskove parkoviska vo Vrakuni su plne, ale nie P and R. Este aj na tom videu pri vrakunskom cintorine je vidiet niekolko aut v popredi a za nimi, trosku umne schovana uhlom kamery, oooobrovska prazdna plocha, kde by mohol Patrik Tkac pristavat s vrtulnikom.
Nas ciaromaliar zatial vytvoril Potemkinove parkoviny, kde sice stoji zopar cezpolnych, ale vela domacich a pri vrakunskom cintorine takmer nikto. Samozrejme, moze sa to zmenit, ked sa spoplatni parkovanie, ale kto sa uz prebojuje k vrakunskemu cintorinu, tak to da aj do mesta. Inak, navstevnici cintorina v kritickych dnoch - Dusicky, Vianoce, Velka noc, budu urcite nadseni parkovanim a rajdovanim mimomestkych vozidiel (ak sa to vobec niekedy naplni)
zatial ho to nestalo viac ako zopar tabul a plechoviek farby a to iste plati aj pre "rozsirenia"