atleti musia mat radi Pasienky, uz len pre staru dobru peteesku :-)
atleti musia mat radi Pasienky, uz len pre staru dobru peteesku :-)
no, a my stari Interisti, nemame radi slovanistov na pasienkoch
je to vzajomne
vykonny praporcik bol casto dolezitejsi, nez cely krdel gumakov :-)
ty si pri tom baleni nebodaj bol? :-)
nuz, zlocinci - vola sa to prezumpcia neviny, a je to jeden z pilierov pravneho statu
keby mali slovenski zurnalisti riesit zalezitost, ktora je pre nas de facto marginalna, tak by ich muselo byt ako hadov - to by mali riesit ruski a ukrajinski novinari
nakoniec, koniec juna nie je daleko, potom bude jasne, co je a co nie je realne
johny ty sa uz tiez pripjas k nevidiacim, nemysliacim? :-)
podstata clanku je o tom, ze ukrajinska strana sa povazuje za stranu vitaznu, co s tym ma tlacove oddelenie sudu? konecny verdikt padne koncom juna, tak ako je to tam napisane, co by ti povedalo tlacove odelnie sudu?
a k facebukom a tvíterom - po nastupe Trumpa je to spravodajsky kanal number one
ah tie citania s porozumenim...
sprava hovori o tom, co robi ukrajinska strana a ako vnima cely sud
to, ze verdikt bude koncom juna je v druhej vete v stanovisku Gazpromu
moze, ale dnesny stav je taky, aky je - po zruseni amnestii je Lexa v pozicii obvineneho
vyborne, odhalili ste konspiraciu CTK :-D
ak by ste si okrem nadpisu precitali aj clanok, pise sa to hned v druhej vete
ak padli amnestie, tak Lexa je obvineny, len sa vytiahne spis z trezoru, kde je ulozeny
pretoze obzaloba, ktora je na sude, je voci Lexovi a spol. a mimochodom, Lexovi pravnici sa uz ozvali, ze uz pripravuju podanie na medzinarodne institucie
toto je prve kolo, dalsie bude na europskych sudoch...
mimochodom, nepocuvali sme este nedavno nahodou nareky, ako je koalicny sposob zrusenia amnestii zly a ze to sluzi len na zahratie vsetkeho do autu?
NBS sa na to nepozera, ale robi opatrenia, tak pri spotrebiteloch ako aj bankach
aj toto vyhlasenie treba brat ako zdvihnuty prst, nie vestenie katastrofy
oficialna sprava Irkut Corporation:
The duration of the flight was 30 minutes at the altitude of 1000 meters, at the speed of 300 km/hour.
volici LSNS nevedia, co cinia, budiz im odpustene, ale musia vediet, koho volia, aby sa v budcnosti nevyhovarali, ze o tom nevedeli
postupne budovat krajinu je tvrda robota, ale znicit sa da velmi rychlo. To, co pan K. nazyva vraj ekonomickym programom, je cesta na znicenie vlastnej krajiny v cuku-letu
a ja vam to tu budem vsetkym pripominat - o Zincicove a ostiepkovej ekonomike hovorim preto, lebo je to jedine, co nam po panovi K. zostane, ked mu tych 300-tisic polnohospodarov, ktroych zamestna (haha) pichne vidly do zadku
a historky o tom, ze ludia budu volit Kotlebu. lebo proti nemu ini utocia, to si tiez rozpravaj niekomu inemu - ak bude pre nich rozhodujuca nejaka janosikovska ublizenost, tak to nie je volic, schopny sa rozhodovat, ale vol, ktoreho vedu na porazku, so vsetkymi dosledkami
mimochodom, na tom obrazku je pan K. ten v ciernej uniforme...
aaah, uz su tu ti pravoverni, na co sa mam pripravit? budem zaveseny, odstreleny alebo nebodaj len nabodnuty za rebro? :-D
je smutne, ze absolvent ekonomickej fakulty dokaze o ekonomike iba TARAT (coze to mal za diplomku - domobranu?)
inak toto je pan K., po tomto nie je treba debatovat o tom, aky gulas ma v hlave
https://m.smedata.sk/api-media/media/imag e/s…
mimochodom, ja som diplomy NEZISKAL, ja som ich dostal za studijne vysledky, za obhajobu prac, a zivotne skusenosti som naberal v realnej ekonomike, nie sedenim najskor v policajnom voze, potom v zupane
cisla vo volbach si, zeleny muzik, strc za klobuk, hovoria len o tom, kolko ludi stratilo zdravy usudok, dufam, ze ho opat najdu
mne u Sulika prekaza jeho jednorozmerny pohlad, lebo jedna vec je nieco spocitatt, a ina zohladnit a uvedomit si socialne dopady
teraz neviem, ci je toto rozpravka na dobru noc, alebo vtip na rano :-D
Odporúčame